Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak usunąć konto Snapchat na telefonach z Androidem, iPhone’ach i komputerach stacjonarnych?

Jak każda inna sieć społecznościowa, Snapchat może rozpraszać i zagrażać Twojej prywatności w Internecie. Dołącz do nas, aby dowiedzieć się, jak usunąć konto Snapchat.

Istnieje wiele powodów, dla których warto usunąć konto SnapChat, od obaw o prywatność po skrócony czas korzystania z telefonu. Możesz szybko usunąć swoje konto SnapChat i wszystkie powiązane dane. Po usunięciu konta nie będziesz mieć już dostępu do czatów, zdjęć i filmów zapisanych w aplikacji.

Jak usunąć konto SnapChat?

Po usunięciu konta upłyną dwa dni, zanim zostanie ono całkowicie usunięte, podczas których dezaktywujesz swój raport. Jeśli chcesz się zalogować i ponownie aktywować swoje konto, wszystko będzie nadal na Twoim koncie tak jak poprzednio. Po upływie tego okresu trwale usuniemy Twoje konto i informacje o koncie. Poniżej dowiesz się, jak usunąć konto SnapChat na iPhonie i systemie Android oraz usunąć konto SnapChat na komputerze.

Usuń konto SnapChat na iPhone’a i Androida.

SnapChat nie pozwala na usunięcie konta bezpośrednio z aplikacji? Aby usunąć konto SnapChat na urządzeniu iPhone lub Android, musisz zalogować się na stronę usuwania konta, korzystając z łącza na stronie pomocy technicznej SnapChat. Można to zrobić na kilka sposobów, w zależności od urządzenia.

Strona pomocy dotycząca usuwania witryny SnapChat mówi, że jeśli używasz iOS, możesz usunąć swoje konto za pomocą aplikacji SnapChat, ale nie jest to już prawdą. Poniżej opisano, jak usunąć konto SnapChat na telefonach komórkowych za pośrednictwem aplikacji:

  • Kliknij ikonę swojego profilu w lewym górnym rogu ekranu głównego.
CZYTAĆ:  Użyj emulatora Androida MEmu, aby grać w gry na Androida na PC

  • Kliknij ikonę ustawień przypominającą koło zębate w prawym górnym rogu.

Usuń konto SnapChat

  • Znajdź wsparcie sekcję i dotknij Potrzebuję pomocy.

Usuń konto SnapChat na iPhonie i systemie Android-1

  • Na stronie pomocy technicznej dotknij Moje konto i bezpieczeństwoa następnie dotknij Jak usunąć moje konto Snapchat?

Usuń konto SnapChat

  • Kliknij łącze do portalu kont poniżej drugiej części przewodnika pomocy.

Usuń konto SnapChat na iPhonie i systemie Android-3

  • Na następnej stronie wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło. Następnie dotknij Kontynuować.

Usuń konto SnapChat na iPhonie i systemie Android-4

Twoje konto zostanie dezaktywowane na 30 dni, a następnie całkowicie usunięte. W dowolnym momencie w ciągu tych 30 dni możesz zalogować się ponownie, aby ponownie aktywować swój profil.

Usunie Twoje konto, ustawienia konta, znajomych, snapy, czaty, historie, dane urządzenia i dane o lokalizacji z centralnej bazy danych użytkowników SnapChat. Gdy Twoje konto zostanie wyłączone, Twoi znajomi nie będą mogli dzwonić ani wchodzić z Tobą w interakcję na SnapChat. Po 30 dniach trwale usunę Twój raport.

Usuń konto SnapChat na komputerze

Jeśli masz dostęp do komputera, możesz także usunąć swoje konto SnapChat za pomocą przeglądarki na komputerze. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

Usuwanie konta SnapChat na komputerze

  • Następna strona będzie stroną usuwania konta. Najpierw wpisz hasło do swojego konta, a następnie kliknij Kontynuować poniżej.

Następnie Twoje konto zostanie dezaktywowane na trzydzieści dni i całkowicie usunięte. Jeśli zdecydujesz się ponownie uzyskać dostęp do swojego konta, musisz to zrobić o tej samej porze dnia. Po tym czasie usunę Twój raport wraz ze wszystkimi powiązanymi danymi. Najlepiej pobrać swoje zdjęcia i filmy oraz dane kontaktowe wszystkich osób, które możesz stracić, usuwając konto SnapChat.

***

Mamy nadzieję, że ten samouczek pomógł Ci usunąć konto SnapChat. Jeśli masz jakieś pytania lub problemy dotyczące usunięcia konta Snapchat, podziel się nimi z innymi użytkownikami i nami.

Pobierz motywy WordPressPobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumPobierz motywy WordPressPobierz motywy WordPress za darmokurs Lyndy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie CoolpadaPobierz zerowe motywy WordPresskurs Lyndy do pobrania za darmo