Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak usunąć konto Spotify w 2024 roku

Spotify to niezwykle popularna platforma do strumieniowego przesyłania muzyki oferująca szeroki wachlarz funkcji. Na tej platformie będziesz mieć dostęp do milionów utworów i artystów. Pomimo popularności tej aplikacji istnieje wiele powodów, dla których możesz chcieć usunąć swoje konto. Być może kosztuje Cię to zbyt dużo, może wyczerpuje baterię Twojego urządzenia lub po prostu chcesz wypróbować alternatywy. Tak czy inaczej, usunięcie konta Spotify jest całkiem łatwe. W tym przewodniku dowiesz się, jak usunąć konto Spotify.

Jak usunąć konto Spotify?

Usuń konto Premium

Uwaga: Najpierw musisz anulować subskrypcję Premium. Gdy już to zrobisz, możesz wykonać krok opisany w przypadku bezpłatnego konta, aby je usunąć.

Subskrypcja Premium zapewnia doskonałą jakość dźwięku, nieograniczone pominięcia, brak reklam, dostęp do dowolnego utworu w bibliotece i możliwości słuchania offline. Plany Duo lub Family umożliwiają wielu użytkownikom współdzielenie tego samego konta.

Inhaltsverzeichnis

Aby anulować subskrypcję Spotify Premium, odwiedź Spotify.com i zaloguj się. Kliknij swoje imię i nazwisko w prawym górnym rogu i wybierz Konto > Dostępne plany. Przewiń w dół do sekcji Spotify Free i kliknij Anuluj Premium.

Plany Spotify

Anulując członkostwo, przejdziesz na wersję bezpłatną. Spotify informuje Cię o funkcjach, które utracisz i kiedy znikną. Kliknij Anuluj Premium.

Anuluj Premium

Anuluj subskrypcję Spotify PremiumŹródło obrazu: PCmag

Spotify poprosi Cię o wypełnienie ankiety dotyczącej powodów anulowania subskrypcji Premium i prawdopodobieństwa ponownej subskrypcji. Jeśli chcesz, wypełnij ankietę i kliknij Prześlij.

Usuń bezpłatne konto

Jak usunąć konto Spotify w 2023 r. – bezpłatne konto

Krok 1: Najpierw musisz użyć ten link aby przejść do strony pomocy dotyczącej usuwania konta. W tym miejscu należy kliknąć link „Zamknij konto i usuń swoje dane” znajdujący się pod zakładką „Nie masz konta Premium?” opcja.

Krok 2: Po kliknięciu linku rozpocznie się 5-etapowy proces usuwania konta Spotify. W pierwszym kroku należy potwierdzić swoją decyzję klikając na przycisk „Zamknij konto”.

Krok 3: W następnym kroku będziesz musiał potwierdzić dane konta, które chcesz usunąć, zanim klikniesz „Kontynuuj”.

Krok 4: Następnie Spotify poinformuje Cię, do jakich danych utracisz dostęp po usunięciu konta. Aby kontynuować, należy wybrać opcję „Rozumiem” przed kliknięciem „Kontynuuj”.

Krok 5: W ramach tego procesu Spotify wyśle ​​link do zamknięcia konta na zarejestrowany adres e-mail.

Krok 6: W wiadomości e-mail należy kliknąć przycisk „Zamknij moje konto”. Należy pamiętać, że link ten wygaśnie automatycznie w ciągu 24 godzin. Co więcej, będziesz musiał ręcznie potwierdzić decyzję o zamknięciu konta. Spotify nie będzie mogło usunąć Twojego konta, jeśli nie wyrazisz na to zgody.

Krok 7: Po zakończeniu proces usuwania konta zostanie zakończony. Twoje konto zostanie usunięte wraz z danymi po 7 dniach.