Jak usunąć naklejki Memoji i Animoji z klawiatury Emoji w telefonie iPhone

Klawiatura emoji iPhone'a z wyświetloną sekcją Naklejki Memoji

Jeśli nie używasz naklejek w rozmowach na czacie, pokażemy Ci, jak pozbyć się irytującej sekcji naklejek Memoji w selektorze emotikonów AppleDomyślna klawiatura iOS, dzięki funkcji ujawnionej w iOS 13.3.

W iOS 13.0, Animoji (AppleJest animowany emoji postaci) i Memoji (konfigurowalne Animoji, które można ustawić tak, aby wyglądały jak Ty) są dostępne jako naklejki w sekcji „często używane” w sekcji wyboru emoji na iPhonie, iPadzie i iPodzie touch. Może to być dość problematyczne, ponieważ te rzeczy zajmują cenne nieruchomości na domyślnej klawiaturze iOS.

ŁAPANKA: Najlepsze aplikacje klawiatury emoji na iPhone'a i iPada

Chociaż funkcja ta jest świetna dla osób, które wolą ożywić rozmowy, wysyłając naklejki swoich ulubionych postaci Animoji lub Memoji, czy nie byłoby wspaniale, gdyby istniał sposób na usunięcie tej sekcji z klawiatury emoji iPhone'a do woli? Z iOS 13.3, jest!

UWAGA: Wymaga to iOS 13.3 lub później. iOS 13.3 został wydany we wtorek, 10 grudnia 2019 r.

Postępuj zgodnie z krótkim samouczkiem iDownloadBlog, który znajduje się poniżej, aby dowiedzieć się, jak usuwać naklejki Memoji i Animoji z klawiatury Emoji w telefonie iPhone.

Jak usunąć naklejki Memoji z klawiatury Emoji iPhone'a

Aby zrobić więcej miejsca dla zwykłych znaków emoji na klawiaturze emoji w iPhonie, musisz usunąć sekcję, w której pojawiają się naklejki Memoji i Animoji. Oto jak.

1) otwarty Ustawienia na iPhonie, iPadzie lub iPodzie touch z iOS 13.3 lub później.

2) Wybierać Generał z głównej listy.

3) Kran Klawiatura.

4) Przesuń Naklejki Memoji przełącz na dole ekranu do pozycji OFF.

I tak po prostu wracasz do standardowego próbnika emoji iOS, który znasz i kochasz!

Potrzebuję pomocy? Zapytaj iDB!

Jeśli podoba Ci się ten samouczek, przekaż go znajomym i zostaw komentarz poniżej.

Utknąć? Nie wiesz, jak zrobić pewne rzeczy na swoim Apple urządzenie? Daj nam znać za pośrednictwem [email protected] a przyszły samouczek może stanowić rozwiązanie.

Prześlij swoje własne sugestie za pośrednictwem [email protected].