Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak usunąć nieaktywne Facebook Przyjaciele (2023)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak usunąć nieaktywne Facebook Przyjaciele (2023)

Jeśli Facebook miałby być krajem, byłby najbardziej zaludnionym krajem na świecie, zostawiając w tyle Chiny z ponad 400 milionami ludzi.

Przy tak dużej liczbie użytkowników istnieje prawdopodobieństwo, że nie wszyscy będą aktywni na platformie. Wiele osób będzie tam tylko po to, aby zwiększyć liczbę.

Według BBC, teoria Robina Dunbara podkreśla, że ​​każdy może naprawdę utrzymywać tylko około 150 połączeń jednocześnie. Więc jeśli masz 10 tys Facebook znajomych, prawdopodobnie będziesz wchodzić w interakcje tylko z 150 z nich.

Świadomość, że nie zawsze jest to zgodne z liczbami, jest odpowiednia. Lepsze jest identyfikowanie wartościowych przyjaciół i wiedza, z którymi nadal się angażować.

W tym poście podzielę się tym, jak usunąć nieaktywne Facebook przyjaciele.

Ale najpierw, kim są nieaktywni Facebook przyjaciele?

Kim są nieaktywni Facebook Przyjaciele?

Twój nieaktywny Facebook przyjaciele są ci, którzy są na Facebook które nie wchodzą w interakcję z tobą. Nie przyczyniają się do twojego Facebook aktywności, nie publikują postów ani relacji, nie lajkują i nie komentują postów. Są wyłącznie włączone Facebook podnieść liczby.

Może to wynikać z ich napiętych harmonogramów lub po prostu decydują się trzymać z dala od platformy.

Podczas gdy te kategorie Facebook użytkownicy są przede wszystkim obecni, istnieją powody, dla których powinieneś ich usunąć, aby móc skoncentrować się na tych, do których możesz dotrzeć ze swoimi wpływowymi treściami, a także możesz się uczyć.

Dlaczego powinieneś usunąć Inactive Facebook Przyjaciele

jako Facebook Platforma umożliwia użytkownikom nawiązywanie nowych przyjaźni lub pielęgnowanie istniejących między ludźmi z niezliczonych odległych lokalizacji Facebook kontakty stopniowo stają się zbędne, jeśli nie są aktywnie zasilane.

W ten sposób A Facebook aktywny użytkownik ma dwie możliwości:

  • Albo gromadzisz wielu przyjaciół i cierpisz z powodu zmęczenia, gdy apelujesz do nich, aby aktywnie angażowali się w Twoje treści, albo
  • Miej garstkę przyjaciół, którzy angażują się w Twoje treści bez Twojej prośby.
Rekommenderad:  Jak zobaczyć prezentację Huawei Mate 30 na żywo

Powinieneś usunąć nieaktywne Facebook przyjaciele, ponieważ;

1. To dobre dla twojego zdrowia psychicznego.

Radzenie sobie z wieloma ludźmi oznacza rozwiązywanie wielu problemów, zwłaszcza gdy ufają, że możesz zaoferować rozwiązania ich problemów. Ta prosta czynność może nadwyrężyć twoje zdolności poznawcze.

2. Pomaga zachować prywatność.

Jeśli nie będziesz ostrożny w korzystaniu z mediów społecznościowych, prawdopodobnie pozwolisz, aby działania online naruszały Twoją prywatność. Usuwając niektórych nieaktywnych znajomych, prawdopodobnie usuniesz niektórych Facebook przyjaciele, którzy są tam tylko po to, by śledzić twoje postępy.

3. Filtruje do Twojego kanału informacyjnego.

Zamiast zajmować się powiadomieniami o wydarzeniach i osobach, które w żaden sposób do Ciebie nie przemawiają, możesz rozwiązać ten problem, usuwając nieaktywnych znajomych. A kiedy prawdopodobnie udostępniają treści, nie pojawiają się one w Twoim kanale wiadomości.

Czy możesz usunąć wszystkie nieaktywne Facebook Przyjaciele na raz?

Usuwanie nieaktywnego Facebook przyjaciel jest łatwy. Możesz to po prostu zrobić, odwiedzając osobę Facebook profil, a następnie usuń znajomych.

Ale jeśli chcesz usunąć wiele Facebook przyjaciele, to może być uciążliwe, ponieważ nie jest to możliwe od Facebook platforma. Istnieją narzędzia innych firm; Rozszerzenia Google, które mogą Ci w tym pomóc.

Oto kilka narzędzi, których możesz użyć, aby to osiągnąć:

3 Rozszerzenie Chrome do usuwania nieaktywnych Facebook Przyjaciele

1. Wiele narzędzi do Facebook

Wiele narzędzi do Facebook Rozszerzenie Chrome pozwala usuwać nieaktywnych znajomych. Dezaktywuje się również i może przeglądać interakcje, które masz ze znajomymi Facebook.

Narzędzie ma menedżera zaproszeń do znajomych, który zarządza otrzymywanymi i wysyłanymi zaproszeniami do znajomych. To narzędzie wydajnie pomaga w zarządzaniu Facebook znajomych, ponieważ jednym kliknięciem po prostu wyszukuje, wybiera i usuwa ze znajomych nieaktywnych znajomych.

Wykorzystuje szybki proces skanowania całej listy znajomych i wyświetla wszystkie Twoje Facebook przyjaciele w porządku malejącym. Pokazuje również ich poziom zaangażowania, a następnie pozwala wybrać te, które chcesz usunąć.

Rekommenderad:  Indyjski przemysł żywności ekologicznej: spostrzeżenia

To narzędzie jest bezpłatne, ale ma funkcje premium, które kosztują od 20 do 40 USD.

2. Inteligentne narzędzie do usuwania znajomych dla Facebook

Inteligentne narzędzie do usuwania znajomych dla Facebook rozszerzenie chrome służy do usuwania nieaktywnych znajomych Facebook w sekundy.

Po dodaniu tego rozszerzenia do pakietu rozszerzeń Chrome będziesz mógł usuwać nieaktywnych znajomych ze znajomych, korzystając z takich funkcji, jak zaznaczanie lub odznaczanie znajomego, określanie liczby wspólnych znajomych, liczenie wiadomości, które wymieniłeś itp.

W ten sposób możesz mierzyć ich aktywność na platformie i zdecydować, czy chcesz ich zatrzymać, czy nie.

Ma inne funkcje, takie jak znajomość liczby komentarzy z Twojego kanału informacyjnego, liczby polubień i reakcji dla każdego znajomego, zaawansowanego rankingu znajomych oraz funkcji usuwania wszystkich wybranych znajomych jednym kliknięciem. To narzędzie jest bezpłatne.

3. Filtr znajomych dla Facebook

Filtr znajomych dla Facebook Rozszerzenie Chrome to narzędzie, które pozwala zarządzać listą znajomych, śledzić zaangażowanie i lokalizować nieaktywne profile, z których można usunąć znajomych Facebook.

To narzędzie skanuje twoje Facebook stronę i zgłasza znajomych, którzy angażują się w Twoje posty. W ten sposób możesz znaleźć znajomych, którzy angażują się w Twoje posty i usunąć znajomych, którzy nie są zaangażowani.

Dzięki tym rozszerzeniom Chrome wystarczy je dodać, wyszukując je w Google i dodając do zestawu narzędzi.

Za pomocą jednego kliknięcia, podczas gdy możesz zalogować się do Facebook usuniesz wszystkich swoich nieaktywnych znajomych i uzyskasz o nich trochę informacji. To narzędzie jest bezpłatne, ale ma płatną wersję pro.

Jak usunąć nieaktywne Facebook Przyjaciele

Teraz, gdy masz już niektóre narzędzia, których możemy użyć do usunięcia nieaktywnych Facebook przyjaciele, zobaczmy, jak działa jeden z nich.

Krok pierwszy:

Wpisz „Usuń znajomych na Facebook; Chrome Extension” w pasku wyszukiwania Google.

Krok drugi:

Następnie kliknij pierwsze wyniki, jak pokazano na zrzucie ekranu poniżej.

Rekommenderad:  Zobacz, jak wykrywanie wypadków samochodowych w telefonie iPhone 14 zostaje poddane próbie

Krok trzeci:

Kliknij „Dodaj do Chrome”.

Krok czwarty:

Po wykonaniu tej czynności zobaczysz ikonę po prawej stronie paska adresu, jak pokazano na zrzucie ekranu poniżej.

Krok piąty:

Kliknij ikonę i wprowadź swój Facebook Zaloguj sie.

Krok szósty:

Kiedy to zrobisz, ładuje się i wyświetla twój Facebook znajomych i sposób, w jaki angażują się w Twoje posty. Pokazuje liczbę polubień i komentarzy, które mają pod Twoimi postami.

Teraz możesz zdecydować, które Facebook znajomego do usunięcia.

Końcowe przemyślenia

Nie każdy wie, że są to narzędzia, które pomagają cieszyć się Facebook doświadczenie. Istnieje wiele takich narzędzi, zarówno do celów osobistych, jak i biznesowych.

Group Leads to rozszerzenie Google Chrome w kategoriach biznesowych i produktywności, które pomaga generować potencjalnych klientów na Twoim komputerze Facebook Grupa.

Zarządzanie i rozwój a Facebook grupa jest złożona, a jeszcze bardziej skomplikowana, gdy trzeba generować potencjalnych klientów, z którymi można aktywnie współpracować na zewnątrz Facebookwięc nie zawsze jesteś na łasce Marka.

Zamiast ręcznie kopiować i wklejać informacje o nowych członkach z pliku a Facebook grupy do MS Excel lub arkusza Google, a następnie importując wiadomości e-mail do autorespondera e-mail, Liderzy Grupy robią to na autopilocie.

Możesz bez wysiłku generować potencjalnych klientów, bawiąc się z rodziną i przyjaciółmi.

Wypróbuj Group Leads dla 7 dni i sam zobaczysz.