Jak usunąć PayPal z aplikacji Wish

Możesz dodawać i usuwać metody płatności z aplikacji Wish za pomocą funkcji ustawień. Ponieważ PayPal jest jedną z metod płatności, możesz łatwo dodawać i usuwać metodę płatności PayPal z aplikacji Wish. Oto jak to zrobić dla urządzenia z systemem iOS, urządzenia z Androidem i konta w witrynie.

Jak usunąć PayPal z konta życzeń w Internecie

Zacznij od urządzenia innego niż mobilne, takiego jak laptop lub komputer stacjonarny. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możesz sprawdzić witrynę za pomocą funkcji „Wyświetl jako stronę internetową” na swoim urządzeniu mobilnym. Musisz odwiedzić swój koszyk. Możesz to znaleźć tutaj.

Załóżmy, że w tej sprawie zamierzasz coś kupić. Przed złożeniem zamówienia należy kliknąć link lub przycisk „Edytuj”. Znajdziesz go w „Płatności”.

Możesz teraz usunąć lub dodać metodę płatności PayPal. Możliwe jest usunięcie wszystkich kont PayPal z konta Wish lub przejście z jednego konta na drugie. Jeśli chcesz dokonać zakupu, wypełnij dane płatności PayPal oraz, w razie potrzeby, adres i dane rozliczeniowe.

Jeśli twój adres rozliczeniowy i adres wysyłki są takie same, kliknij odpowiednie pole wyboru, dzięki czemu nie będziesz musiał ponownie pisać adresu. Teraz kliknij przycisk „Dalej” i kontynuuj składanie zamówienia.

Dlaczego na stronie internetowej nie ma opcji niezwiązanej z zakupem?

Witryna Wish.com nie ułatwia usunięcia szczegółów płatności PayPal z konta, chyba że coś kupujesz. Ich przyczyny są proste. Jeśli czegoś nie kupujesz, to co ma znaczenie, jeśli Twoje informacje PayPal są w systemie? W końcu Twoje informacje PayPal obejmują tylko adres e-mail i prawdopodobnie mają już Twój adres e-mail na Twoim koncie, więc nie jest tak, że wyciekają prywatne informacje.

Kiedy jesteś gotowy na zakup, masz możliwość zmiany danych PayPal i usunięcia konta PayPal. Jeśli nigdy nie zamierzasz kupować ponownie, usunięcie konta PayPal nie jest konieczne. Jeśli nigdy nie chcesz kupować ponownie, zamknij konto Wish.com, a wszystkie dane Twojego konta zostaną usunięte.

Strona główna strony z życzeniami

Źródło: https://www.wish.com/mobile-apps

Jak usunąć PayPal z konta życzeń na urządzeniach iOS

Stuknij, aby otworzyć aplikację Wish i poczekaj, aż załaduje się ekran główny. Stuknij ikonę, która otwiera ustawienia aplikacji Wish.

Stuknij opcję „Zarządzaj płatnościami”, aby wyświetlić wszystkie opcje płatności zarejestrowane w aplikacji Wish. Obejmuje to opcje płatności PayPal, ale także inne opcje płatności, takie jak karta kredytowa.

Stuknij opcję płatności PayPal. Pojawi się podmenu, w którym będzie dostępna opcja usunięcia metody płatności. Stuknij opcję usunięcia metody płatności, a następnie stuknij ponownie, aby potwierdzić.

Jeśli chcesz dodać nową metodę płatności, dotknij opcji „Dodaj nową płatność”. Następnie możesz wprowadzić dane swojej karty kredytowej lub może nowe dane dotyczące płatności PayPal. Aplikacja poprosi o wypełnienie formularza adresu rozliczeniowego, w którym to momencie możesz potwierdzić dodanie nowej metody płatności.

Jak usunąć PayPal z konta życzeń na urządzeniach z Androidem

Stuknij ikonę aplikacji Wish i uruchom aplikację. Poczekaj, aż się załaduje, a następnie kliknij / dotknij ikonę „Ustawienia”. Znajdź opcję „Zarządzaj płatnościami”.

Jeśli chcesz usunąć jedną z metod płatności, na przykład PayPal, stuknij ją. Spowoduje to wyświetlenie menu opcji, w którym będziesz mógł usunąć / usunąć metodę płatności.

Stuknij metodę płatności PayPal i stuknij opcję „Usuń płatność”. Aplikacja poprosi o potwierdzenie Twojej decyzji. Gdy to zrobisz, metoda płatności PayPal zostanie usunięta.

Z tej samej strony / menu możesz dodać nową płatność, dotykając opcji „Dodaj nową płatność”. Następnie możesz wprowadzić swoje dane, takie jak dane karty kredytowej lub nowe konto PayPal, i potwierdzić ustawienia płatności. Zostaniesz także poproszony o podanie adresu rozliczeniowego i wysyłki. Po wykonaniu tej czynności możesz kliknąć, aby potwierdzić, a nowa metoda płatności pojawi się w aplikacji Wish.

Pamiętaj, że dane PayPal to tylko adres e-mail powiązany z kontem PayPal. Nie musisz dodawać danych karty do aplikacji Wish, ponieważ są one przechowywane na koncie płatniczym PayPal, które jest kontem innej firmy.

Wish Shopping App

Źródło: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.contextlogic.wish&hl=

Pa pa pa!

Jak zapewne zauważyłeś, instrukcje podane w tym artykule nie dotyczą wyłącznie PayPal. Na przykład możesz użyć tych samych instrukcji, które podano tutaj, aby zmienić dane karty debetowej, dane karty kredytowej i wiele innych szczegółów płatności.

Czy płacisz przez PayPal, czy masz inną opcję płatności na Wish? Czy jesteś zadowolony z aplikacji Wish, czy chcesz zobaczyć jakieś zmiany? Daj nam znać w komentarzach poniżej.