Jak usunąć reklamy przerywające w aplikacji ShareIt?

Shareit to świetna aplikacja do udostępniania rzeczy bezprzewodowym znajomym, najlepsza aplikacja Aate dostępna na Androida i iPhone'a. Jest to więc bardziej naturalny sposób wysyłania plików z iPhone'a na Androida lub odwrotnie.

Ale jeśli używasz Shareit na telefonie komórkowym z Androidem, możesz wiedzieć, jak i kiedy chodzi o reklamę.

Wiem, że jest to sposób dla programistów na zarabianie pieniędzy, ale Shareit wydaje się pełen reklam, co nie jest przyjemnym doświadczeniem przy każdym otwarciu Shareit.

Mam pomysł, jak zminimalizować reklamy aplikacji Shareit, używając ich na twarzy i wypełniając panel powiadomień.

Jak wyłączyć reklamy w Shareit

Istnieje kilka sposobów na uniknięcie ich w aplikacji Shareit. Etyka, a nie etyka letnia, więc wspomniałem o obu, zaczynając od nieetycznych.

Pobierz i zainstaluj tryb Shareit APK

Jeśli chcesz być agresywny w wyłączaniu reklam w Shareit, możesz nadal pobierać darmowy pakiet APK trybu, który można udostępniać w Internecie.

Teraz nie poleciłbym go nikomu, kto nie jest biegły technologicznie, ponieważ strona internetowa, która zawiera zmodyfikowaną aplikację na Androida APK, jest dość brakuje. Oznacza to, że jeśli nie będziesz ostrożny, możesz skończyć instalowaniem czegoś innego.

Dlatego ta metoda nie jest zalecana dla wszystkich. Również z etycznego punktu widzenia, ponieważ programiści zamierzali publikować swoje aplikacje tylko ze Sklepu Play, gdzie mają dane o tym, ile osób korzysta z ich aplikacji.

Przejdźmy więc do bardziej etycznych i mniej świadomych wyborów, aby uniknąć reklam w aplikacji Shareit.

Wyłącz powiadomienia dla Shareit

Najbardziej irytującą częścią Shareit pokazującą Ci reklamy jest to, że wypełnia cały obszar powiadomień wieloma reklamami jednocześnie. Dzieje się tak również wtedy, gdy nie jesteś w aplikacji Shareit.

Więc jeśli używałeś go kilka godzin temu, nadal będziesz otrzymywać irytujące wyskakujące powiadomienia dla reklam. Wykorzystuje to prawdę powiadomienia. Jeśli więc nie chcesz go uzyskać, możesz wyłączyć aplikację Powiadomienia dla Shareit.

Możesz to zrobić, naciskając długo ikonę Shareit. Pojawią się informacje o aplikacji. Musisz go dotknąć i przejść do strony ustawień aplikacji, przewiń w dół, aby znaleźć powiadomienie, a następnie dotknij go. A następnie wyłącz powiadomienia.

Uważam również, że nie musisz widzieć powiadomień z aplikacji takich jak Shareit. Ponieważ aplikacja w aplikacji jest w toku. Po zakończeniu przesyłania możesz zamknąć aplikację.

Dlatego ta aplikacja nie musi otrzymywać uprawnień do powiadomień i zakłócać działanie wielu rąk.

Wyłącz Internet podczas korzystania z Shareit

To też jest rozwiązanie. Dodaj aktywne połączenie internetowe potrzebne do obsługi. Rzeczywistym zastosowaniem Shareit jest wysyłanie plików do dwóch innych urządzeń lokalnie. Nie potrzebujesz połączenia z Internetem.

Wszystko, co musisz zrobić, to przyzwyczaić się do wyłączania aplikacji za każdym razem, gdy otwierasz Shareit na telefonie komórkowym, i nigdy nie będziesz mieć do czynienia z reklamami na Shareit.

Możesz ponownie uruchomić Internet po zakończeniu udostępniania pliku za pomocą Shareit i zamknięciu go.

Możesz użyć tej sztuczki w kombinacji, wyłączając powiadomienia dla Shareit. Będziesz zaskoczony. Czy jesteś zadowolony z aplikacji Shareit, gdy przestaje Ci przeszkadzać dziesiątki reklam.

Jak usunąć reklamy przerywające w aplikacji ShareIt? 1zgłoś tę reklamę