Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak usunąć reklamy YouTube na telefonie komórkowym i komputerze

Od niezależnych aplikacji po rozszerzenia przeglądarki i trik na picie wody; Jak można usunąć reklamy YouTube?

YouTube jest usługą bezpłatną, której działalność opiera się na dolarach reklamowych. Reklamy są szeroko i na różne sposoby wyświetlane na YouTube, a statystyki pokazują, że ta należąca do Google platforma zarabia na reklamach dziesiątki miliardów dolarów rocznie.

YouTube ma ponad dwa miliardy użytkowników miesięcznie, co czyni go atrakcyjną platformą dla firm reklamowych. Jeśli jednak reklamy wyświetlają się nadmiernie lub są irytujące, mogą zniechęcić użytkownika. Kilku YouTuberów umieszcza w swoich filmach kilka reklam, aby zwiększyć swoje dochody, co prowadzi do frustracji użytkowników, a wielu z nich może zostać poproszony o usunięcie swoich kont YouTube.

Na szczęście usunięcie reklam YouTube nie jest trudne, a oglądanie treści wideo może być bardziej ekscytujące, wykonując szereg metod.

W międzyczasie pamiętaj, że reklamy to jeden z głównych sposobów zarabiania na producentach treści w YouTube i aby wspierać model monetyzacji YouTube, lepiej utrzymywać reklamy aktywne.

Oglądanie filmów na Xiaomi 12

Jak usunąć reklamy YouTube na telefonie komórkowym

Sugerowane są różne aplikacje do blokowania reklam na urządzeniach mobilnych. Niezawodnym sposobem zapobiegania wyświetlaniu reklam w serwisie YouTube jest skorzystanie z aplikacji przeznaczonych do tego celu (tzw. Adblocker). W razie potrzeby użytkownik może również skorzystać z rozszerzenia przeglądarki.

Takie metody sprawiają, że treści reklamowe są niedostępne nie tylko na YouTube, ale także na innych stronach internetowych. Przykładowa usługa adblockera pomoże Ci blokować reklamy wyskakujące, banery, reklamy przekierowujące i systemy śledzące, które sugerują nowe treści na podstawie Twojego zachowania w Internecie.

Pamiętaj, że nie wszystkie usługi AdBlocker usuwają reklamy YouTube. Ponadto takie aplikacje zwykle mają plan abonamentowy i aby móc korzystać ze wszystkich funkcji, za dostęp do nich trzeba płacić określoną miesięczną kwotę. Dlatego znalezienie odpowiedniego programu blokującego reklamy jest tak istotne.

Włącz ustawienia AdBlockera na iPhonie iOS

Po znalezieniu żądanej aplikacji należy założyć konto i w razie potrzeby przygotować plan abonamentowy. Następnie musisz aktywować usługę AdBlocker na swoim smartfonie lub w przeglądarce. Na przykład w przeglądarce Safari na iPhonie należy przejść do menu ustawień i wybrać Safari > Ogólne > Blokowanie treści. Na koniec aktywuj opcję obok usługi AdBlocker.

Jak znaleźć najlepszą aplikację do usuwania reklam YouTube

Znalezienie najodpowiedniejszej usługi blokowania reklam jest trudne, szczególnie w ekosystemie Apple. Domyślnie produkty Apple mają kilka funkcji chroniących prywatność. Mimo to liczba usług blokujących reklamy i systemów śledzących w produktach Apple nie jest zbyt wysoka. Dobrym rozwiązaniem może być korzystanie z różnych aplikacji zwiększających bezpieczeństwo.

W systemie iOS użytkownik może blokować reklamy wyłącznie w przeglądarce Safari za pomocą wtyczek Safari lub blokerów treści. Pytanie brzmi, jak znaleźć te usługi. Sklep internetowy Apple (zwany App Store) zawiera listę wszystkich zatwierdzonych aplikacji. Najlepsze aplikacje znajdziesz, wyszukując opcję Blokuj reklamy w App Store.

Najlepsza aplikacja do usuwania reklam YouTube to usługa, która jednocześnie usuwa wyskakujące reklamy, banery, opcje zamykania fałszywych reklam itp. Gdy wszystkie niepotrzebne elementy zostaną zablokowane, prędkość ładowania stron internetowych również wzrośnie.

Zanim wybierzesz aplikację do usuwania reklam YouTube, upewnij się, że usługa może blokować systemy śledzenia reklam. Większość programów blokujących reklamy blokuje te systemy, ale w niektórych aplikacjach użytkownik musi skorzystać z menu ustawień. Szereg aplikacji Adblocker zazwyczaj nie zapewnia takiej funkcji.

Zalecamy blokowanie usług śledzenia reklam, ponieważ zwiększy to prywatność przeglądania.

Jedną z ekscytujących funkcji, które mogą podnieść jakość AdBlockera, jest możliwość dodania domeny lub adresu e-mail do listy dozwolonych. Ta funkcja pozwala aplikacji do usuwania reklam nadal odbierać wiadomości z zaufanych źródeł. Zezwalając na popularne witryny, nadal możesz wspierać ich metodę zarabiania.

Na koniec zwróć uwagę na rozmiar aplikacji do usuwania reklam YouTube. Kilka aplikacji zajmuje dużo miejsca lub zużywa baterię telefonu przy dużej prędkości. Przed pobraniem aplikacji przeczytaj sekcję z opisem lub komentarze użytkowników.

Te zalecenia to ogólne metody znajdowania najlepszej aplikacji do usuwania reklam YouTube. Lepiej jednak zapoznać się z nimi wstępnie. Każdy użytkownik przedkłada zestaw cech nad inne. Na przykład kogoś może interesować prostota aplikacji, a kogoś innego może sięgnąć po aplikację z największą liczbą funkcji. Grupa użytkowników może zamiast płatnych aplikacji szukać bezpłatnej usługi o otwartym kodzie źródłowym.

Najlepsze aplikacje do usuwania reklam YouTube

W Google Play i App Store znajduje się wiele aplikacji do usuwania reklam, ale niektóre nie działają poprawnie. Poniżej przedstawiamy przykłady, które zostały już sprawdzone i można je łatwo pobrać i zainstalować.

Clario to najlepsza aplikacja do usuwania reklam z YouTube

Jasne

Prochowiec | iOS | Android

Znany wśród użytkowników jako „Uber bezpieczeństwa cybernetycznego” Clario ma wiele do powiedzenia na temat zapewniania użytkownikom bezpieczeństwa w Internecie. Clarion to jedna z najlepszych aplikacji do blokowania reklam na iPhone’a, ponieważ potrafi więcej niż tylko blokuje reklamy w przeglądarce.

Clarion ma również wbudowaną usługę VPN, śledzi ujawnianie baz haseł i pozwala zwiększyć bezpieczeństwo konta na Instagramie dzięki szeregowi funkcji bezpieczeństwa.

Ekscytujące jest to, że Clario jest prostą aplikacją i nie potrzebujesz specjalnego szkolenia, aby z nią pracować. Aplikacja ta posiada prosty interfejs użytkownika, a 600 osób w dziale obsługi klienta jest dostępnych 24 godziny na dobę, aby pomóc użytkownikowi.

1Blocker to najlepsza aplikacja do usuwania reklam z YouTube

1Bloker

iOS

1Blocker opiera się na prostym interfejsie użytkownika, a użytkownik może aktywować różne jego funkcje za pomocą dostępnych opcji. 1Blocker jest wyposażony w wiele usług blokowania reklam i możesz ustawić własne reguły blokowania określonych adresów URL. Możliwa jest także synchronizacja ustawień 1Blocker pomiędzy różnymi urządzeniami poprzez iCloud.

Jedyną wadą 1Blocker jest to, że wiele funkcji może początkowo dezorientować użytkowników, ale na szczęście prosty interfejs użytkownika aplikacji sprawia, że ​​jest ona mniej zagmatwana.

Aplikacja 1Blocker integruje się z Safari, dzięki czemu nie wpływa na poziom naładowania baterii telefonu. 1Blocker nie ma dostępu do Twoich danych przeglądania, więc nie musisz się martwić o swoją prywatność.

AdGuard to najlepsza aplikacja do usuwania reklam z YouTube

AdGuard

Okna _ Prochowiec | iOS | Android

AdGuard to także konfigurowalna aplikacja, która pozwala usuwać reklamy z YouTube. Możesz udostępnić interesujące Cię strony internetowe. Użytkownik może wybrać elementy, które chce zablokować, poprzez gotową listę.

Aplikacja AdGuard profesjonalnie chroni użytkownika przed usługami śledzenia reklam, aby zachować prywatność. Ta aplikacja na platformę iOS czterokrotnie poprawia wydajność przeglądarki Safari, a przeglądarka ta zużywa mniej energii z baterii telefonu.

AdBlock to najlepsza aplikacja do usuwania reklam z YouTube

Blok reklam

Przeglądarka rozszerzenie iOS | Android

AdBlock, wbudowana usługa proxy DNS, stale sprawdza, czy odwiedzane domeny są bezpieczne i pozwala lokalnie blokować treści. Recenzje pokazują, że AdBlock może blokować 99% reklam wideo, banerów i reklam wyskakujących.

AdBlock chroni prywatność, minimalizuje wykorzystanie przepustowości i zmniejsza zużycie energii baterii. W razie potrzeby użytkownik może dostosować aplikację AdBlock za pomocą różnych opcji. Opcje te są stosowane jednocześnie do wszystkich wersji tej aplikacji.

Ka-Block to najlepsza aplikacja do usuwania reklam z YouTube

Jesteś zablokowany

Prochowiec | iOS

Kilka aplikacji zabezpieczających zamiast przynosić korzyści, szkodzi wydajności urządzenia. Stosując Ka-Block nie musisz się tym martwić. Ka-Block pozwala sprawdzić swój kod, aby upewnić się, że nie robi nic złośliwego na urządzeniu. Ka-Block zawiera system blokowania reklam oraz dostępne systemy śledzące.

BlockBear to najlepsza aplikacja do usuwania reklam z YouTube

czarny niedźwiedź

iOS

czarny miś to jedna z najlepszych opcji, jeśli masz dość przeciążania stron internetowych i chcesz wyeliminować reklamy zasłaniające cały ekran telefonu. Dzięki różnym ustawieniom w interfejsie użytkownika możesz usunąć reklamy i systemy śledzenia, a nawet opcję sieci społecznościowych.

blocker to szybka i lekka aplikacja, która sprawia, że ​​strony internetowe ładują się nawet pięć razy szybciej niż zwykle. brak misia pozwala na zezwolenie na wybrane strony internetowe za pośrednictwem wtyczki Safari. Ta aplikacja chroni prywatność, blokując pliki cookie i ma bardzo prosty interfejs użytkownika.

AdLock to najlepsza aplikacja do usuwania reklam z YouTube

AdLock

Przeglądarka rozszerzenie Okna _ Prochowiec | iOS | Android

AdLock jest bezkompromisowy w blokowaniu złośliwego oprogramowania i tym podobnych. Ta aplikacja usuwa wszystkie reklamy bez wyjątku, nawet te, które są dozwolone przez zasady dotyczące reklam. Dzięki AdLock usuwanie reklam z YouTube odbywa się optymalnie i możesz oglądać filmy godzinami.

AdLock blokuje także reklamy z mediów społecznościowych i witryn do przesyłania strumieniowego treści. Chociaż AdLock brutalnie usuwa reklamy, nie wpływa to negatywnie na komfort przeglądania i umożliwia dostęp do żądanych treści.

Firefox Focus to najlepsza aplikacja do usuwania reklam YouTube

Fokus w Firefoksie

Chromebooka | iOS | Android

Większość wyżej wymienionych aplikacji uzupełnia przeglądarki, ale Firefox Focus to szczególna przeglądarka z wbudowanymi funkcjami chroniącymi prywatność użytkowników. Ta przeglądarka usuwa dane przeglądania, dzięki czemu systemy śledzące nie mogą śledzić Twoich działań. Zmniejszenie przeciążenia strony sprawia, że ​​witryny ładują się szybciej. W razie potrzeby użytkownik może ustawić Firefox Focus jako domyślną przeglądarkę.

Dodatek do usuwania reklam YouTube

Jednym z najprostszych sposobów usunięcia reklam YouTube jest użycie wtyczek w różnych przeglądarkach. AdBlock Plus to jedna z najpopularniejszych wtyczek blokujących reklamy, służąca do usuwania reklam z YouTube. Ta usługa jest dostępna nie tylko jako wtyczka, ale można uzyskać do niej dostęp na platformach Android i iOS. Rozszerzenie można łatwo zainstalować w przeglądarce i poprawia komfort przeglądania.

AdBlock, wprowadzony powyżej w aplikacjach do blokowania reklam, to jedna z innych usług świadczonych również w formie astensio, która czasami pozwala tylko na usunięcie reklam YouTube w przeglądarce Chrome. Mimo to wiele z nich jest dostępnych także dla innych przeglądarek, takich jak Firefox.

Usuń reklamy YouTube w Chrome i innych przeglądarkach.

Google Chrome to najpopularniejsza przeglądarka na platformie komputerowej i wielu użytkowników mobilnych również korzysta z tej przeglądarki. To sprawia, że ​​rozszerzenie usuwania reklam w Chrome jest istotne dla wielu użytkowników. Następnie przyjrzymy się najlepszym dodatkom do usuwania reklam w przeglądarkach.

Rozszerzenie AdBlock Plus Chrome do usuwania reklam YouTube

Adblock Plus

Chrom _ Krawędź | Firefoksa | Safari _ opera

AdBlock Plus (ABP) to jedna z najpopularniejszych usług blokowania reklam, a jej rozszerzenia są dostępne dla przeglądarek Firefox, Chrome, Safari, Edge i Opera. AdBlock Plus instaluje się szybko, a po uruchomieniu wyświetla listę ustawień blokujących większość reklam. Wtyczka posiada również opcje blokowania złośliwego oprogramowania i przycisków mediów społecznościowych.

Twórca AdBlock Plus twierdzi, że ta wtyczka zapobiega wyświetlaniu niechcianych reklam. Użytkownicy mogą dodawać nowe listy do AdBlock Plus, aby zwiększyć liczbę witryn, których reklamy są blokowane. Możesz także rozważyć niestandardowe filtry dla tych witryn lub zezwolić na popularne witryny. Funkcję tę można wyłączyć w sekcji ustawień.

Rozszerzenie Ad Block do przeglądarki Chrome umożliwiające usuwanie reklam YouTube

Blok reklam

Chrom _ Krawędź | Firefoksa | Safari

Usługa AdBlock nie ma nic wspólnego z AdBlock Plus, ale jest jednym z najlepszych rozszerzeń Chrome do usuwania reklam YouTube. To rozszerzenie jest dostępne także dla innych przeglądarek.

AdBlock korzysta z zestawu katalogów blokujących reklamy, aby automatycznie blokować treści reklamowe. W razie potrzeby użytkownik może skorzystać z domyślnej listy zablokowanych lub zwiększyć liczbę stron internetowych na liście. AdBlock pozwala również na zezwolenie stronom internetowym. AdBlock to jedno z najczęściej pobieranych rozszerzeń dla przeglądarek Chrome i Safari.

Rozszerzenie uBlock Origin do Chrome usuwa reklamy YouTube Zdjęcie Marka Zuckerberga

uBlock Origin

Chrom _ Firefoksa

Ublock Origin to oparta na przeglądarce usługa blokowania reklam z prostym i łatwym w obsłudze interfejsem, który nie obciąża zbytnio systemu. Domyślnie ta wtyczka ma listę zablokowanych i automatycznie wykrywa i blokuje znaczną część reklam i złośliwego oprogramowania.

Rozszerzenie Chrome Poper Blocker do usuwania reklam YouTube

Bloker mocy

Chrom

Usługa Popper Blocker (lub Blokowanie wyskakujących okienek dla przeglądarki Chrome) wydaje się bardziej uzupełniać inne narzędzia, a nie być kompleksowym rozwiązaniem do radzenia sobie z reklamami. Poper Blocker skupia się na blokowaniu wszelkiego rodzaju reklam typu pop-up. Popper Blocker informuje Cię o blokowaniu wyskakujących okienek poprzez powiadomienia. Użytkownik może również wyświetlić stan blokowania reklam w formie raportu.

Rozszerzenie Ghostery do przeglądarki Chrome umożliwiające usuwanie reklam YouTube

Duchy

Chrom _ Krawędź | Firefoksa | Safari _ opera

Ghostery, podobnie jak inne programy blokujące reklamy na tej liście, może usuwać reklamy ze stron internetowych, dzięki czemu możesz lepiej skupić się na treści. Jednak najważniejszą cechą Ghostery jest szczególna dbałość o prywatność.

Możesz używać Ghostery do przeglądania systemów śledzenia reklam. W ten sposób możesz zobaczyć, kto chce zbierać Twoje dane. Ghostery umożliwia także wyłączenie śledzenia. Jeśli ważna jest dla Ciebie prywatność, możesz skorzystać z funkcji Ulepszona ochrona przed śledzeniem, aby zanonimizować dane.

Ghostery jest bezpłatne i ma kilka funkcji chroniących Cię w Internecie. Najlepsza wersja, która kosztuje 11,99 dolarów miesięcznie, jest wyposażona w VPN. Bardziej zaawansowana wersja tej wtyczki jest dostępna za 4,99 USD miesięcznie. Ghostery jest także dostępne na Androida I iOS systemów operacyjnych, oprócz wersji przeznaczonej dla przeglądarki.

Adblocker dla rozszerzenia YouTube Chrome do usuwania reklam YouTube

Bloker reklam na YouTube

Chrom _ Firefoksa

W ostatnich latach YouTube poświęcił więcej uwagi reklamom, a twórcy narzędzi Adblocker próbowali dostosować się do zmian YouTube. Wtyczka Adblocker dla YouTube koncentruje się wyłącznie na YouTube i blokuje reklamy platformy społecznościowej (od reklam przed filmem po reklamy tekstowe i banerowe).

Jeśli wolisz przeglądarkę Firefox zamiast Chrome, możesz także pobrać Adblocker dla YouTube dla tej przeglądarki. Wersja tej wtyczki dla przeglądarki Firefox ma innego programistę, ale nadal może blokować reklamy. Usługa ta działa również na urządzeniach z Androidem.

Logo YouTube Premium na czarnym tle

Subskrypcja premium; Usuń reklamy, odtwarzaj YouTube w tle, i pobieraj filmy z YouTube

Usługa YouTube Premium uatrakcyjnia pracę z YouTube, YouTube Music i YouTube Gaming. YouTube jest bezpłatny, ale jeśli chcesz, możesz uzyskać usługę premium za 11,99 USD miesięcznie. Usługa YouTube Premium była początkowo ograniczona do kilku krajów, ale teraz jest dostępna w większej liczbie krajów.

Jeśli regularnie korzystasz z YouTube, zalecamy wybranie subskrypcji premium. Ta wersja YouTube nie zawiera reklam i oferuje zaawansowane funkcje, takie jak odtwarzanie treści w tle. Aby odtwarzać treści, w trybie normalnym YouTube musi być zawsze aktywny. Jednak abonament premium eliminuje konieczność włączania odtwarzania YouTube w środowisku (dzięki tej funkcji możesz słuchać muzyki z usługi YouTube Music nawet wtedy, gdy aplikacja YouTube nie jest aktywna). ).

Oprócz usuwania reklam usługa YouTube Premium umożliwia pobieranie filmów. Oczywiście pobrane filmy można oglądać tylko za pośrednictwem aplikacji i nie można ich zapisać w galerii urządzenia.

Jak pobrać z YouTube / logo YouTube z ikoną pobierania

Jak pobierać z YouTube

Kilka różnych witryn umożliwia pobieranie filmów z YouTube. Pobierając film, możesz ominąć system reklamowy YouTube i obejrzeć film bez reklam. YouTube stale blokuje różne strony internetowe oferujące pobieranie. Dlatego dostępna obecnie witryna może wkrótce utracić możliwość pobierania filmów z serwisu YouTube.

Istnieją różne sposoby pobierania filmów z YouTube, a jednym z najłatwiejszych jest pobranie ich za pomocą bezpośredniego linku. Możesz skopiować bezpośredni link do filmu na YT5s.com i GiveFastLink.com. Innym sposobem pobierania filmów z YouTube jest dodanie przedrostka VD do adresu URL filmu. W tej metodzie musisz wpisać litery VD przed słowem Youtube. Niektóre boty Telegramu umożliwiają także pobieranie filmów z YouTube.

Najłatwiejszy sposób na usunięcie reklam YouTube

Jakiś czas temu jeden z użytkowników Reddita sieć społecznościowa zaoferowała proste rozwiązanie umożliwiające usunięcie reklam YouTube. Aby skorzystać z tej sztuczki, nie potrzebujesz żadnego specjalnego oprogramowania ani instalacji wtyczek; wystarczy znak taki jak kropka (). Dodaj na końcu adresu URL żądanego filmu w YouTube.

Ta prosta zmiana (dodanie znaku na końcu adresu wideo) specjalnie łamie strukturę strony. t, większość reklam (a może wszystkie) zostanie usunięta, tworząc irytujące reklamy, które zakłócają oglądanie ulubionego filmu. To niszczy. Dodanie prostego znaku, np. kropki, na końcu adresu URL spowoduje niezgodność z nazwami hostów. Ta sztuczka działa dobrze w wersji na komputer (jeśli używasz telefonu do oglądania YouTube, musisz włączyć tryb pulpitu).

Metoda ta nie zakłóci ładowania treści wideo, ale zapobiegnie wyświetlaniu na stronie innych treści, w tym reklam. Co ciekawe, to blokowanie nie ogranicza się do reklam i może nawet skutecznie usuwać pliki cookie i ominąć paywall.

Pobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumPobierz zerowe motywy WordPressPobieranie premium motywów WordPressPobierz bezpłatne motywy WordPress Premiumpobierz płatny kurs Udemy za darmopobierz oprogramowanie micromaxPobierz zerowe motywy WordPressZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=