Jak usunąć swoje Skype Konto

Skype był królem aplikacji do czatowania, a także był najczęściej używaną aplikacją do czatowania wideo. Teraz pojawiły się bardziej inteligentne, eleganckie i bardziej intuicyjne aplikacje, Skype nie jest tak popularny jak kiedyś. Dodaj fakt, że Microsoft jest teraz jego właścicielem, a przyszłość jest mroczna dla aplikacji. Jeśli to po prostu nie trafia w to miejsce, oto jak je usunąć Skype konto.

Przeczytaj artykuł, aby uzyskać więcej informacji

W przeciwieństwie do innych aplikacji Skype utrudnia to całkowite usunięcie konta. Początkowo dezaktywujesz go, ponieważ nie ma opcji, aby go całkowicie usunąć. Zamiast zapewniać alternatywę do usuwania w portalu, jak wiele aplikacji, musisz czatować na żywo z przedstawicielem obsługi klienta, aby całkowicie wyeliminować konto. Nawet wtedy pełne usunięcie wszystkiego może potrwać do dwóch tygodni.

how-to-delete-your-skype-account-2

Usuń swój Skype konto

Najpierw musisz usunąć wszystkie dane osobowe ze swojego Skype konto, więc nie będziesz już pojawiać się w katalogach ani nigdzie w Internecie.

 1. Zaloguj się do swojego Skype konto.
 2. Anuluj wszelkie subskrypcje na żywo, klikając opcję Automatyczne doładowanie w obszarze Płatności i płatności. Wybierz Wyłącz.
 3. Usuń metodę płatności.
 4. Ustaw swój status online na offline.
 5. Kliknij Edytuj profil w Ustawieniach i Preferencjach.
 6. Kliknij Edytuj w obszarze Dane osobowe.
 7. Usuń wszystkie informacje w formularzu. Jeśli nie zapisze się w stanie pustym, wypełnij go losowymi postaciami i naciśnij Zapisz.

how-to-delete-your-skype-account-3

Po zakończeniu musisz teraz zalogować żądanie Skype Obsługa klienta, aby usunąć swoje konto.

 1. Przejdź do Skype strona internetowa zamknięcia konta.
 2. Wybierz jedną z opcji i postępuj zgodnie z instrukcjami. Instrukcje różnią się w zależności od wybranej opcji.
 3. Alternatywnie, wykonaj ten link do obsługi klienta.
 4. Wybierz problem, a następnie kliknij przycisk Dalej.
 5. Możesz wybrać czat tekstowy lub opublikować problem w społeczności. Tylko czat tekstowy z urzędnikiem Skype przedstawiciel może zamknąć twoje konto. Społeczność nie jest oficjalną częścią Skype personel.
 6. Kliknij Rozpocznij czat, gdy będzie gotowy i współpracuj z przedstawicielem, aby zamknąć konto.

Jak widzisz, Skype naprawdę nie chce, żebyś wychodził i robi wszystko, co w jego mocy, aby zapobiec usunięciu konta. Jak wspomniano powyżej, pełne usunięcie danych może zająć do dwóch tygodni Skype. Nawet po tym nazwa użytkownika będzie nadal widoczna w książkach adresowych kontaktu, ale nie będą mogli się z Tobą skontaktować.

Jak usunąć swoje Skype Konto 1

Jeśli zdecydujesz się usunąć Skype konto jest stałe. Oznacza to utratę wszystkich kontaktów, historii czatów, ustawień i wszystkiego, co jest powiązane z kontem. Będziesz musiał utworzyć nowe konto od samego początku, jeśli chcesz wrócić do aplikacji.

Nigdy nie usunąłem swojego Skype konto, więc nie mam doświadczenia z resztą procesu. Czy któryś z was to zrobił? Jak długo to trwało? Opowiedz nam o tym poniżej.

Jak usunąć swoje Skype Konto 2

Potrzebujesz zestawu słuchawkowego, który jest prosty w obsłudze, stylowy i ma niską cenę? Może potrzebujesz porozmawiać z kilkoma znajomymi w swojej nowej aplikacji do komunikacji głosowej? Spójrz na te słuchawki. Z tysiącem 4 do 5 recenzje gwiazd, nie możesz się pomylić z tą wartością!

Może nie chcesz usuwać swojego Skype konto z powodu kłopotów?

Ten post na blogu mówi o instalowaniu i włączaniu Echo Show.

Co jeśli twój dźwięk nie działa na twoim Skype? Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać ten problem!

To jest powód, dla którego chcesz usunąć swój Skype konto, ponieważ zostałeś zhakowany? Nasz post na blogu pokazuje, jak odzyskać zhakowanego Skype konto.

Może naprawdę to miałeś Skype; powinieneś rozważyć wypróbowanie Discorda! Jest to aplikacja specjalnie dla graczy, ale nie ogranicza się tylko do tego. Discord ma mniej porzuconych połączeń, więcej serwerów i lepszy interfejs. Nie powoduje też, że dzwonisz do działu obsługi klienta, gdy chcesz usunąć swoje konto.

Chcesz wiedzieć, jak zablokować kogoś w programie Discord, ponieważ przeszkadza Ci i nie chce się zamknąć? Sprawdź nasz post na blogu, w jaki sposób wyciągnąć tego idioty ze swojego serwera!

Jeśli chcesz pobierać filmy z Discord, jest to zdecydowanie możliwe; to wymaga tylko trochę wysiłku. Przejrzyj nasz post na blogu, który poprowadzi Cię krok po kroku!

Wreszcie ten post na blogu pokazuje, jak rozpocząć transmisję na żywo. Transmisja na żywo jest podobna do rozmowy na Discord, ale zamiast tego pokazujesz materiał z gry Twitch lub mikser.