Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak usunąć urządzenie z Apple ID

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak usunąć urządzenie z Apple ID

Jakiś Apple Identyfikator jest jednym z najważniejszych aspektów wszystkiego Apple urządzeń, ponieważ ukrywa wszystkie wrażliwe dane, takie jak zdjęcia, kontakty, wiadomości i synchronizuje je na wszystkich urządzeniach w ekosystemie w iCloud.

Jeśli w przyszłości sprzedasz swoje urządzenie, ale zapomnisz się wylogować Apple ID, kupujący ma dostęp do wszystkich wrażliwych danych z tym związanych Apple ID. Dlatego konieczne jest usunięcie urządzenia z Apple Identyfikator zapobiegający nieautoryzowanemu dostępowi.

Kolejny powód, aby usunąć urządzenia z Apple Identyfikator to prywatność. Co przez to mam na myśli? Cóż, zaleca się usunięcie Apple Identyfikator ze starszych urządzeń, ponieważ urządzenia te mogą być podatne na luki w zabezpieczeniach wynikające z nieaktualnych wersji systemu iOS.

W zależności od preferencji istnieje kilka metod zdalnego usuwania urządzeń Apple Identyfikator na iPhonie, iPadzie lub komputerze Mac. Przyjrzyjmy się szczegółowo każdemu z nich.

1. Usuń urządzenie z Apple Identyfikator na iPhonie/iPadzie

 1. Uruchom Ustawienia aplikację na swoim iPhonie.
 2. Teraz dotknij swojego Apple ID u góry ekranu. (Zaloguj się za pomocą swojego Apple dane identyfikacyjne, jeśli nie jesteś jeszcze zalogowany)
 3. Teraz przewiń w dół, a znajdziesz wszystkie swoje Apple Urządzenia połączone z identyfikatorem. Stuknij urządzenie, które chcesz usunąć, i naciśnij Usuń z konta opcja.
 4. Boom, pomyślnie usunąłeś urządzenie z Apple Identyfikator za pomocą iPhone’a/iPada.

Powiązane: Jak się zmienić Apple ID

2. Usuń urządzenie z Apple Identyfikator na komputerze Mac

 1. Przeciągnij kursor w kierunku Apple logo na pasku zadań i wybierz Preferencje systemu z listy rozwijanej.
 2. Kliknij opcję oznaczoną Apple ID.
 3. W lewym okienku znajdziesz listę wszystkich urządzeń powiązanych z Apple ID. Wybierz urządzenie, które chcesz usunąć z Apple ID.
 4. Teraz wybierz Usuń z konta opcję i ponownie kliknij Usunąć w wyskakującym komunikacie z zastrzeżeniem.
 5. Po zakończeniu usunie to urządzenie z konkretnego Apple ID.
Rekommenderad:  Jak wyłączyć dźwięk wysłanej wiadomości WhatsApp

3. Usuń urządzenie z Apple konto za pomocą przeglądarki Safari

 1. Początek Safari w dowolnej innej preferowanej przeglądarce i przejdź do poniższych opcji portal.
 2. Tutaj, zaloguj się za pomocą swojego Apple ID i wybierz urządzenie, które chcesz usunąć z Apple ID.
 3. Teraz naciśnij Usuń z konta opcję w wyskakującym oknie. Jeśli zostaniesz o to poproszony, potwierdź opcję Usuń jeszcze raz na wyskakującym ekranie z zastrzeżeniem.
 4. Po zakończeniu usunie urządzenie z Apple Identyfikacja bez wysiłku.

4. Usuń urządzenie z Apple za pomocą iCloud

 1. Początek Safari lub dowolną inną preferowaną przeglądarkę i przejdź do iCloud za pomocą tego połączyć.
 2. Zaloguj się przy użyciu swoich danych uwierzytelniających. (Jeśli pojawi się wyskakujące okienko z pytaniem, czy chcesz zaufać tej przeglądarce, naciśnij Tak)
 3. Teraz kliknij swoje imię i nazwisko w prawym górnym rogu ekranu i wybierz Ustawienia konta z listy rozwijanej.
 4. Tutaj wybierz urządzenie, które chcesz usunąć ze swojego Apple Identyfikator pod Moje urządzenia patka.
 5. Następnie wystarczy kliknąć ikonę krzyżyka obok nazwy urządzenia i potwierdzić komunikat z zastrzeżeniem.
 6. Po zakończeniu usunie urządzenie z Apple Identyfikator z łatwością.

Usuń dane z Apple Identyfikacja z łatwością

Jak widzieliście, gigant technologiczny utrzymał proces usuwania urządzenia z Apple Identyfikacja jest bardzo prosta i przeciętny użytkownik nie powinien mieć żadnych problemów.

Daj nam znać w komentarzach poniżej, jeśli artykuł okazał się pomocny i pomyślnie usunąłeś z niego swoje urządzenie Apple ID.

Często zadawane pytania dotyczące usuwania iPhone’a z Apple ID

Nie, jeśli tylko usuniesz urządzenie z Apple ID, nie zresetuje tego urządzenia. W rezultacie, jeśli Twoje urządzenie zostanie skradzione lub zgubione, usunięcie go z Apple Identyfikator nie wystarczy i zalecamy wyczyszczenie całego urządzenia za pomocą platformy Znajdź moje urządzenie.

Nie, po usunięciu iPhone’a/iPada z Apple ID, nie będzie już wysyłać wiadomości z uwierzytelnianiem dwuskładnikowym do tego urządzenia, aby chronić Twoją prywatność. Jeśli korzystasz z kodów 2FA, upewnij się, że połączyłeś inne urządzenie ze swoim Apple Identyfikator przed odłączeniem urządzenia.

Rekommenderad:  Co to jest sterownik graficzny? Wszystko co musisz wiedzieć

Zasadniczo, jeśli usuniesz urządzenie z Apple ID, dane nie będą już synchronizowane z plikiem Apple ID z tego urządzenia i możesz robić na nim, co chcesz. Po drugie, to urządzenie przestanie otrzymywać kody uwierzytelniania dwuskładnikowego, ponieważ nie jest już połączone z Apple ID, chroniąc w ten sposób Twoją prywatność.

Po usunięciu urządzenia z Apple ID, jeśli to urządzenie zostało skonfigurowane do użycia Apple Pay, Apple Pay zostaną wyłączone na urządzeniu, a Twoje karty zostaną usunięte z urządzenia, nawet jeśli urządzenie będzie w trybie offline. Ponadto, jeśli skonfigurowałeś urządzenie do odbierania kodów 2FA, to również przestanie działać. Nie będzie też mieć dostępu do iCloud i innych Apple usług, w tym Lokalizatora, do czasu ponownego zalogowania się przy użyciu uwierzytelniania dwuskładnikowego.

Możesz skorzystać z naszego przewodnika powyżej, aby usunąć urządzenie z Apple ID. Jeśli nie możesz usunąć urządzenia, możesz spróbować wylogować się ze swojego Apple ID na tym urządzeniu i spróbuj ponownie. jeśli to również nie zadziała, może być konieczne odczekanie do 90 dni, aby powiązać to urządzenie z innym Apple ID. Odbywa się to ze względów bezpieczeństwa.

Jeśli chcesz usunąć swój Apple Identyfikator ze starego iPhone’a lub dowolnego Apple urządzenie, możesz

 • zaloguj się do swojego konta iCloud za pośrednictwem przeglądarki Safari lub dowolnej przeglądarki internetowej
 • kliknij swoje imię i nazwisko w prawym górnym rogu ekranu
 • wybierz Ustawienia konta
 • wybierz urządzenie, które chcesz usunąć ze swojego Apple Identyfikator w zakładce „Moje urządzenia”.
 • po prostu kliknij ikonę krzyżyka obok nazwy urządzenia i potwierdź komunikat z zastrzeżeniem.

Apple usunie wszystkie powiązane dane i informacje z iPhone’a po wyjęciu iPhone’a z iPhone’a Apple ID. Jeśli zmieniasz konto lub sprzedajesz iPhone’a, być może zechcesz usunąć swoje Apple ID.

Rekommenderad:  10 najlepszych stron do kolorowania, które zapewnią rozrywkę Twoim dzieciom