Jak usunąć wiadomości na Twitch

Jako platforma do przesyłania strumieniowego gier wideo, Twitch umożliwia miłośnikom gier (aw tym przypadku przeglądającym) wysyłanie do siebie wiadomości w obszarze czatu, gdy korzystają z treści, które transmitują. Ponieważ niektóre wiadomości mogą być obraźliwe, niegrzeczne lub irytujące, w tym artykule dowiesz się, jak usunąć wiadomości z Twitch.

Niektórzy widzowie, którzy angażują się w Twitch czat nie rozumie szczególnych umiejętności interpersonalnych, takich jak uprzejmość mowy (lub tekstu, jeśli chcesz). Często spamują czat, nękają innych widzów lub mówią nieodpowiednie rzeczy. Te osoby sprawiają, że czat jest nie do zniesienia i może sprawić, że niektórzy widzowie zrezygnują z transmisji na żywo.

Oprócz widzów w tych czatach strumieniowych, nadawca (właściciel kanału) i moderatorzy (lub mody) pomagają nadawcy upewnić się, że wysłane wiadomości i wykonane zobowiązania są w porządku.

Zobacz także: Jak włączyć Nightbota Twitch

Jako nadawca lub moderator najlepszą rozrywką jest korzystanie z większej liczby ekranów, takich jak laptop lub komputer stacjonarny. Kroki podane poniżej będą koncentrować się wyłącznie na tych platformach, to znaczy: Windows, macOS lub Linux. Ponadto kroki zostały wykonane od podstaw i wyjaśnione dogłębnie.

 • Najpierw odwiedź TwitchWitryna .tv w przeglądarce internetowej.
 • Kliknij szary przycisk „Zaloguj się” i wprowadź swoje dane (nazwę użytkownika i hasło), aby uzyskać dostęp do konta. Jeśli byłeś zalogowany, Twitch powinien otworzyć się na stronie głównej, a promowany strumień powinien rozpocząć odtwarzanie.
 • Kliknij ikonę w prawym górnym rogu (tę z awatarem Twojego profilu). W wyświetlonym menu kliknij „Kanał”.
 • Gdy wyświetli się strona Twojego kanału, kliknij kartę „Czat”. To powinno otworzyć mini okno „Stream Chat” po prawej stronie ekranu. Jeśli prowadzisz transmisję na żywo lub tylko online i na żywo, Twoi widzowie i obserwujący powinni już być na Twoim kanale i wysyłać wiadomości.
 • Na dole czatu strumieniowego kliknij ikonę przypominającą miecz, aby przejść do widoku modów. To jest lepszy obszar kontroli.
 • W obszarze czatu kliknij ikonę z trzema kropkami. W małym menu, które się wyświetli, przełącz „Pokaż ikony modów”. Ikony pomogą ci wykonać kilka ruchów.
 • Teraz przewiń do określonej wiadomości, którą chcesz usunąć. Ponieważ „Pokaż ikony modów” jest włączone, obok wiadomości zobaczysz ikonę kosza na śmieci. Kliknij, aby go usunąć. To powinno działać całkiem dobrze.
 • Pomaga także polecenie / timeout Twitch nadawcy i moderatorzy, aby usunąć ostatnią wiadomość i dać widzowi czas na przerwę. Zapobiega to ich wkładowi przez jakiś czas, ponieważ najlepszym rozwiązaniem jest to, że nie przestaną bzdur.

  Skorzystaj z tego formatu, aby dać upust twardemu widzowi: /koniec czasu [ reason]. To jest przykład tego, jak możesz to zrobić na czacie: / timeout lizkate 1s spamming. Tutaj użytkownik lizkate upłynął limit czasu na sekundę za spamowanie czatu strumieniowego.

  W widoku moderatora możesz dodać listę warunków w opcji „Warunki zablokowane” po prawej stronie ekranu. Spowoduje to ograniczenie publikowania na czacie wiadomości zawierających „złe” warunki.

  Możesz także włączyć „Tryb spowolnienia”, aby użytkownicy mieli trochę czasu, zanim wyślą wiadomość. Zapewni to, że moderatorzy sprawdzą jakość publikowanych treści i ocenią, czy należy je usunąć.