Jak usunąć wiadomości poczty głosowej na Androidzie 11

Jak usunąć wiadomości poczty głosowej na Androidzie 11 1

W czerwcu Google uruchomi długo oczekiwaną, nową, zaktualizowaną wersję Androida 11 3 2020. Oczekuje się, że nowa konfiguracja podniesie poziom gry technologicznej, wprowadzając nowe funkcje, które z pewnością wzbudzą entuzjazm wielu użytkowników produktu. Nawet w tym nowym wydaniu funkcja przesyłania wiadomości jest szczególnie interesująca dla wielu osób, ponieważ jest powszechną funkcją używaną na co dzień.

Usuwanie wiadomości poczty głosowej na Androidzie 11

W dzisiejszych czasach, kiedy możemy uzyskać mnóstwo informacji dziurkowanych prostymi wiadomościami tekstowymi, większość ludzi nie znosi pomijania nieaktualnych wiadomości poczty głosowej. W rzeczywistości wielu pyta: co można zrobić, aby wyłączyć kłopotliwe wiadomości?

Aby to zrobić, nie musisz dzwonić do usługodawcy ani do punktu sprzedaży detalicznej. Istnieje kilka prostych sposobów, dzięki którym można bez problemu wyłączać wiadomości.

Przeanalizujmy kilka z nich:

Opcja I

Użyj aplikacji No More Voicemail:

Ta aplikacja będzie działać dobrze z systemem Android 11. Aplikacja zazwyczaj zapewnia użytkownikom kod umożliwiający skonfigurowanie funkcji znanej jako warunkowe przekazywanie połączeń. Zasadniczo aplikacja została zaprojektowana w taki sposób, że gdy nie odbierzesz, dzwoniący będzie słyszeć dzwonek, który nigdy się nie kończy.To jest ogólna tajemnica, aby położyć kres wiadomościom poczty głosowej.

Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby skonfigurować „Nigdy więcej poczty głosowej. Pamiętaj, że musisz przede wszystkim uruchomić aplikację No More Voicemail, wprowadź swój adres e-mail i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie Androida 11. Ponadto dostarczone instrukcje przekierują cię do połączenia z określonym numerem telefonu, a tym samym do aktywacji mechanizmu przekierowania połączeń.

Możesz pobrać aplikację w Google Play Store.

Oto jak pobrać, zainstalować i skonfigurować:

Iść do Google Play Store. W pasku wyszukiwania wpisz „No More Voicemail”. Pojawi się aplikacja. Stuknij w nas. Kliknij „Zainstaluj”. Postępuj zgodnie z instrukcjami i wybierz „Akceptuj”. Otwórz ikonę „No More Voicemail”. Wybierz „Rozpocznij”. Znajdziesz to w dolnej części ekranu. Wpisz swój adres e-mail Tego właśnie użyjesz na nowo utworzonym koncie „No More Voicemail”. Kliknij „Zarejestruj się, ustaw, a następnie zadzwoń kod aktywacyjny. To natychmiast podpowiada systemowi Android 11 połączenie z określonym numerem. Kliknij Potwierdź połączenie i poczekaj, aż połączenie zostanie rozłączone i powrócisz do poczty głosowej. Stuknij w Potwierdzam, że wykonałem kroki.

Teraz masz pewność, że skrzynka odbiorcza poczty głosowej nie będzie już blokowana wiadomościami.

Opcja II

Na Androidzie 11 przejdź do ustawień. Możesz to zrobić, rozpoczynając procedurę od rozwijanej funkcji powiadomień. Możesz też przejść do szuflady aplikacji i uruchomić Ustawienia. Otwórz aplikację Ustawienia, nawiguj w dół i wybierz Aplikacje. Jeśli stwierdzisz, że karta znajdująca się w górnej części ekranu aplikacji nie jest ustawiona na Wszystkie aplikacje, upewnij się, że ją naprawiłeś. Znajdziesz listę zawierającą wszystkie aplikacje, zgodnie ze wskazówkami na karcie Wszystkie aplikacje. Ta lista zostanie szybko wyświetlona na telefonie lub tablecie.

Przejdź ponownie w dół i kliknij aplikację Telefon. Po zlokalizowaniu strony informacyjnej aplikacji kliknij Menu pamięci. Kliknij Wyczyść pole danych. Znajdziesz go pod Przechowywanie. Gdy pojawi się monit z pytaniem, czy jesteś pewien, potwierdź to, klikając OK. Po tym proces się skończył; nie otrzymasz niechcianych wiadomości poczty głosowej.

Niezależnie od tego, czasami możesz otrzymać ikonę powiadomienia o poczcie głosowej, nawet jeśli w skrzynce odbiorczej nie ma żadnej poczty głosowej. Aby rozwiązać ten problem, możesz wykonać następujące czynności: Kliknij i przytrzymaj ikonę powiadomienia o poczcie głosowej (znajduje się na pasku powiadomień). Pojawi się menu informacji o aplikacji. Stuknij w to.

Na następnej karcie znajdziesz informacje na temat aplikacji Telefon. Kliknij przycisk Force Stop. Powiadomienie poczty głosowej natychmiast zniknie.

Inną alternatywą jest przejście do Ustawień, a następnie Aplikacje. Wybierz telefon. Naciśnij przycisk Force Stop. Powiadomienia powinny zostać natychmiast usunięte.

Opcja III

Kliknij aplikację głosową. Otwórz aplikację. Przejdź do karty Poczta głosowa. Otwórz to. Kliknij Więcej. Kliknij pole, aby zrozumieć. Na koniec usuń.

Opcja IV

Po prostu zadzwoń na swoją pocztę głosową. Podkręć przestrzeń pocztową dużą ilością muzyki, aż będzie pełna. Upewnij się, że skrzynka pocztowa jest rzeczywiście pełna. Aby go zapełnić, uważaj, aby przypadkowo nie usunąć nagranej muzyki.

Do tego momentu, voila! Masz gwarancję, że wiadomości poczty głosowej już nie będą. Przestroga: jeśli wiadomości mają czas odcięcia, konieczne może być powtórzenie tego procesu kilka razy.

Mamy nadzieję, że jesteś teraz w pełni odizolowany od wiadomości poczty głosowej i możesz cieszyć się funkcjami swojego Androida 11.