Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak usunąć YouTube dla Ciebie ze strony wideo kanału

YouTube jest bez wątpienia jedną z najlepszych platform do strumieniowego przesyłania wideo i z każdym rokiem rośnie w siłę. Mimo wszystko nie da się ukryć, że Google często traktuje tę platformę jako swój poligon doświadczalny UI/UX.

Co drugi tydzień Google dodaje lub usuwa różne funkcje tej aplikacji, a także wersji stabilnej. Najnowszą aktualizacją, która pojawiła się w serwisie YouTube, jest nowa karta „Dla Ciebie” na stronach filmów kanału YouTube. Podobnie jak w przypadku innych platform, w tej sekcji znajdują się filmy wybrane z danego kanału na podstawie Twoich wcześniejszych doświadczeń związanych z oglądaniem.

Chociaż dla niektórych może to być przydatna funkcja, fakt, że stała się ona nową domyślną stroną docelową, wywołał sprzeciw mas. Jeśli należysz do tej samej kategorii, nie martw się, nadal można naprawić tę sytuację. W tym przewodniku dowiesz się, jak usunąć YouTube dla siebie ze strony wideo kanału.

Jak usunąć YouTube For You ze strony wideo kanału

Jak usunąć YouTube dla Ciebie ze strony wideo kanału

Aby wykonać to zadanie, musisz przejść na starszą wersję YouTube, która nie zawierała tej sekcji. Dla bezpieczeństwa zaleca się korzystanie z wersji wydanej co najmniej miesiąc temu. Chwyć APK tutaj a następnie obniż wersję YouTube do poprzedniej wersji. Możesz odinstalować aktualizacje i powrócić do wersji standardowej. Teraz będziesz mógł zainstalować wybraną wersję YouTube.

  • Aby rozpocząć, przejdź do menu Ustawienia na swoim urządzeniu
  • Następnie przejdź do Aplikacje -> Zobacz wszystkie aplikacje
  • Teraz wybierz YouTube z listy
  • Następnie dotknij ikony przepełnienia znajdującej się w prawym górnym rogu
  • Wybierz opcję „Odinstaluj aktualizacje” przed naciśnięciem „OK” w oknie dialogowym potwierdzenia
  • Gotowe, wersja YouTube została obniżona do wersji standardowej