Jak usunąć znak wodny Trillera

Triller to zabawna i popularna platforma mediów społecznościowych, która pozwala tworzyć treści wideo i muzyczne. Oferuje wiele opcji edycji wideo, dzięki czemu możesz wydobyć swoją wewnętrzną supergwiazdę i olśnić swoich obserwujących. Możesz wybrać utwory, dla których chcesz nagrywać filmy, poznawać innych twórców i komunikować się z obserwującymi.

Po pobraniu arcydzieła Trillera na urządzenie w celu ponownego opublikowania go na innych platformach społecznościowych zobaczysz, że na nim nałożony jest znak wodny Trillera. W tym artykule zobaczymy, co to jest znak wodny i co on robi, i czy jest sposób, aby pozbyć się znaku wodnego Triller ze swoich filmów.

Co to jest znak wodny?

Znak wodny jest, jak sama nazwa wskazuje, znakiem lub literą nałożoną na zdjęcie, dokument lub film. Jest to technika, która istnieje od wieków, ale nadal jest szeroko stosowana. Zazwyczaj znak wodny zawiera nazwę wykonawcy, twórcy lub firmy. Być może najbardziej znany jest ze stosowania na banknotach. Ponadto dokumenty, takie jak paszporty i często używane artykuły papiernicze, takie jak koperty i znaczki, zawierają znaki wodne.

Jednym z głównych celów znakowania wodnego jest zapobieganie fałszowaniu i kradzieży tożsamości. To jest do znakowania wodnego w druku. Obecnie twórcy i firmy używają również znaków wodnych do ochrony swoich materiałów cyfrowych chronionych prawem autorskim.

Znak wodny można również nałożyć na dokument cyfrowy, ale najczęściej jest używany do zdjęć i filmów. Wielu fotografów i grafików używa go do oznaczania swojej sztuki.

Liczne aplikacje do edycji zdjęć i zdjęć nakładają również nazwę aplikacji na utworzony film lub zdjęcie. W ten sposób, jeśli prześlesz je ponownie na inną platformę, znak wodny poinformuje, gdzie treść została utworzona.

Znak wodny ma wiele zalet, ale może być również niedogodny. Czasami te znaki wodne mogą być dość duże i rzucać się w oczy, i zakłócać obraz lub wideo. Jeśli chodzi o mniej subtelne znaki wodne, ludzie czasami próbują je ominąć.

Jak usunąć znak wodny Trillera 1

Jak usunąć znak wodny

Znak wodny na Trillerze nie jest zbyt duży i jest nieco dyskretny. Wyświetla logo aplikacji Triller i twoją nazwę użytkownika tuż nad nim. Tak czy inaczej, pozbycie się znaku wodnego Trillera będzie wymagało trochę wysiłku. Być może będziesz musiał pobrać aplikację lub użyć aplikacji do edycji wideo, którą możesz już mieć na swoim telefonie lub tablecie. Oto niektóre z metod, które możesz zastosować.

znak wodny trillera

Przytnij wideo

Usunięcie znaku wodnego przez przycięcie filmu jest kompromisem. Całkowicie usuniesz znak wodny, ale stracisz także część filmu. Wszystko zależy od tego, gdzie znajduje się znak wodny i od tego, ile filmów wideo możesz wyciąć. Czasami okaże się, a innym razem stracisz niezbędne fragmenty filmu.

Użyj aplikacji lub internetowego narzędzia do usuwania znaków wodnych

Zawsze możesz spróbować outsourcować problem. Możesz przeprowadzić wyszukiwanie i sprawdzić, czy jest dostępna opcja online lub aplikacja z dobrymi recenzjami. Wiele z nich może bardzo dobrze rozwiązać problem.

Rozmycie znaku wodnego

Jeśli szukasz tylko szybkiego rozwiązania, zawsze możesz rozmazać znak wodny na filmie Trillera. Tam są Windows i programy Mac, które mogą to zrobić za Ciebie. Istnieje również wiele edytorów wideo dla systemów iOS i Android, które mogą ci pomóc.

Jak bardzo ci to przeszkadza?

Znak wodny Trillera nie jest bardzo duży i nie znajduje się w centrum filmu. Pytanie, które możesz sobie zadać, brzmi: „Jak bardzo mi to przeszkadza?”

Przez większość czasu prawdopodobnie nawet tego nie zauważysz, podobnie jak widzowie. Tak, to Twój film, ale utworzyłeś go za pomocą aplikacji Triller, więc ma znak wodny. Dlatego też twoja nazwa użytkownika jest dołączona do znaku wodnego.

Co sądzisz o znakach wodnych i czy pozbyłbyś się ich na swoich filmach z Trillerem? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.