Jak usuwać wiadomości z Telegramu

Telegram to aplikacja dostępna w App Store, a także w Google Play Store. Aplikacja jest bezpłatna i musisz mieć tylko Wi-Fi lub komórkową transmisję danych, aby móc z niej korzystać. Możesz rozmawiać z ludźmi z całego świata za darmo, nie muszą być blisko Ciebie!

W tym artykule pokażemy, jak usunąć wiadomości z czatu Telegram, jeśli to konieczne.

Zobacz także: Jak zmienić nazwę użytkownika w Telegramie

Jak usuwać wiadomości z Telegramu 1

Cóż, może się naprawdę przydać, jeśli masz błędnie napisane słowo i chcesz się poprawić. Zamiast wpisywać potem poprawkę i znak *, możesz po prostu usunąć wiadomość i napisać nową, aby czat wyglądał czysto. A może, jeśli żałujesz tego, co powiedziałeś w tej wiadomości i chcesz ją usunąć, zanim ta osoba ją zobaczy, ta funkcja może naprawdę uratować życie. Jesteśmy całkowicie pewni, że czasami napisałeś wiadomość i wysłałeś ją do niewłaściwej osoby, więc zamiast jej zobaczyć, możesz po prostu usunąć ją z tego czatu i wysłać ponownie do właściwej osoby. To tak proste, jak się wydaje, i możesz nauczyć się usuwać wiadomości w ciągu kilku minut, wykonując poniższe kroki. Zaufaj nam, ta funkcja naprawdę ratuje życie!

  • Aby rozpocząć wykonywanie poniższych kroków, musisz najpierw pobrać i zainstalować aplikację Telegram na swoim telefonie. Następnie upewnij się, że jesteś już zalogowany na swoje konto, a jeśli nie, zaloguj się teraz. Najpierw otwórz aplikację na swoim urządzeniu.
  • W sekcji czatu znajdź czat zawierający wiadomość, którą chcesz trwale usunąć. Otwórz ten czat w telefonie.
  • Być może będziesz musiał trochę przewinąć, aż znajdziesz wiadomość, którą chcesz usunąć, ale jeśli jest to ostatnia wiadomość, którą wysłałeś, a ta osoba jeszcze jej nie widziała, masz szczęście! Stuknij wiadomość, którą chcesz usunąć, aby otworzyć małe menu podręczne na ekranie.
  • Kiedy pojawi się to menu, będziesz mógł zobaczyć wiele różnych opcji. Na przykład możesz przypiąć tę wiadomość, ale znajdź opcję Usuń między innymi w tym menu. Kliknij opcję, gdy ją zobaczysz.
  • Jeszcze jedno mniejsze wyskakujące okienko pojawi się na ekranie. Teraz musisz potwierdzić, że naprawdę masz pewność, że chcesz usunąć tę wiadomość z czatu. Potwierdź, klikając Tak.

Gratulacje, usunąłeś wiadomość z czatu, zanim ta osoba ją zobaczyła. Zamień ten komunikat na inny!

Pokażemy Ci także inny sposób usunięcia wiadomości.

  • Więc wykonaj kroki od 1-3. Ale gdy znajdziesz wiadomość, dotknij i przytrzymaj ją. Na górze ekranu pojawi się pasek.
  • Znajdź kosz na tym pasku, zwykle znajduje się on w prawym górnym rogu ekranu. Gdy znajdziesz kosz, kliknij go.
  • Zostaniesz poproszony o potwierdzenie, że naprawdę chcesz usunąć tę wiadomość z czatu, potwierdź, klikając przycisk Tak.

I gotowe!