Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak utworzyć dwa konta WhatsApp na dowolnym typie telefonu

WhatsApp to jedna z najczęściej używanych aplikacji komunikacyjnych, ale czasami ma ona wady, które można naprawić, wykonując proste sztuczki.

Metody posiadania dwóch kont w WhatsApp

WhatsApp jest jednym z najpopularniejszych komunikatorów wśród wielu użytkowników, ponieważ zapewnia swoim użytkownikom udogodnienia bez żadnych ograniczeń i sprawia, że ​​nie potrzebują innego komunikatora. Czasami jednak możemy naprawić pewne braki, wykonując kilka zadań. Na przykład WhatsApp nie może utworzyć dwóch kont, ale wykonanie tej sztuczki może rozwiązać ten problem, a dwa konta użytkowników WhatsApp można aktywować w jednym smartfonie; Zostań z nami w dalszej części artykułu, aby dowiedzieć się, jak mieć dwa konta na WhatsApp i korzystać z jego zalet.

Co słychać

Jak utworzyć dwa konta WhatsApp na wszystkich typach telefonów

Aktywacja dwóch kont WhatsApp na jednym smartfonie może być niemożliwa, ale mamy dobrą wiadomość; jest to możliwe, dlatego w tej części artykułu postanowiliśmy przedstawić różne metody tworzenia dwóch kont WhatsApp na jednym smartfonie.

Pierwsza metoda

Początkowo smartfony nie mogły symulować programów; Ale po pewnym czasie po raz pierwszy firma Xiaomi zapewniła taką możliwość; Następnie inne firmy zaczęły umożliwiać użytkownikom tworzenie dwóch kont użytkowników w jednej aplikacji, takiej jak WhatsApp.

Aby dowiedzieć się, jak mieć dwa konta w WhatsApp, musisz przejść do Ustawień, a następnie przewinąć w dół strony, aż pojawi się opcja Aplikacje lub Funkcje zaawansowane. Klikając na nią, zobaczysz możliwości aplikacji Dual, klonowania aplikacji, klonowania aplikacji, aplikacji bliźniaczych, aplikacji bliźniaczych lub podwójnego komunikatora. Otwiera się strona z programami; Na tym etapie możesz utworzyć dwa konta użytkowników, wybierając dowolny z dostępnych programów i włączając zielony przycisk obok niego.

Spośród dwóch kont użytkowników WhatsApp pomarańczowa ikona obok jest drugim kontem, które zostało utworzone i można z niego korzystać, wprowadzając nowy numer.

Nie dotyczy to jednak telefonów iPhone; Ponieważ aby utworzyć dwa konta, musisz najpierw wejść do Safari; Następnie odwiedź iOS.0theman.tv i wybierz opcję WhatsApp 2, a następnie dotknij zielonego przycisku, aby utworzyć drugie konto.

Konto WhatsApp

Druga metoda

Ta metoda jest przeznaczona dla osób, których smartfony nie mają możliwości symulacji; Ponieważ nie będzie innego wyjścia, jak tylko zainstalować programy poboczne, takie jak Parallel Space, Dual space, 2Accounts, Multi Apps i super clone.

Programy te, jak sugeruje ich nazwa, w rzeczywistości tworzą pamięć równoległą, która może służyć do posiadania dwóch kont WhatsApp, instalując na nich WhatsApp. Aby skorzystać z tej metody, należy najpierw zainstalować program; Następnie kliknij go, aby otworzyć stronę do klonowania aplikacji. Teraz możesz wybrać aplikację WhatsApp i kliknąć Dodaj, aby utworzyć dwa konta.

Aby skorzystać z tej metody na telefonach iPhone, należy najpierw pobrać program Dual Messenger for WhatsApp _chat z App Store, aby pojawił się kod QR. Aby go zeskanować, musisz przejść do programu WhatsApp, zeskanować kod i utworzyć dwa konta z Sukcesem.

Oczywiście, jeśli potrzebujesz więcej niż dwóch kont WhatsApp, lepiej zainstalować program Mocha, ponieważ pozwala on na korzystanie z wielu kont użytkowników poprzez tworzenie wielu wirtualnych stron.

ostatnie słowo

Teraz, gdy już wiesz, jak mieć dwa konta w WhatsApp, lepiej jak najszybciej aktywować drugi numer, aby z niego skorzystać.

Pobieranie premium motywów WordPressPobierz motywy WordPressPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmopłatny kurs udemy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie micromaxPobierz zerowe motywy WordPressdarmowy kurs Udemy do pobrania