Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak utworzyć e-mail informacyjny dla witryny w panelu Host C

Po zakupie czasu na zarządzanie panelem sterowania jedną z najważniejszych części, które musisz skonfigurować, jest zarządzanie pocztą e-mail i tworzenie wiadomości e-mail z informacjami o firmie dla Twojej firmy rysunkowej. W tym edukacyjnym filmie z bazy wiedzy hosta Fa zdecydowaliśmy, jak utworzyć e-mail informacyjny dla witryny w panelu Host C, abyś później mógł tworzyć dedykowane konta e-mail z różnymi rozszerzeniami w swojej sieci host i od. Używaj ich do wysyłania i odbierania ważnych i oficjalnych wiadomości e-mail.

W tym artykule edukacyjnym poruszymy następujące tematy:

 • Dowiedz się, jak utworzyć e-mail informacyjny
 • Jaki jest sens tworzenia dedykowanego adresu e-mail wewnątrz hosta?
 • Kroki tworzenia e-maila informacyjnego w Cpanel
 • Nauka tworzenia firmowych i oficjalnych e-maili na hostach

Dowiedz się, jak utworzyć e-mail informacyjny

Wyobraź sobie, że jesteś menadżerem dużej witryny internetowej, a Twoja witryna składa się z różnych części. Na przykład w jednej części serwisu sprzedajesz swoje produkty, w innej wspierasz użytkowników, a w jednej przeróżne szkolenia. Ty zapewniasz swoim użytkownikom. Być może zatrudniłeś specjalne osoby do zarządzania każdą częścią Twojej witryny. Chcesz, aby osoby pod Twoim nadzorem komunikowały się z użytkownikami Twojej witryny i pomagały w realizacji Twoich celów. Korzystanie z poczty elektronicznej jest jednym z głównych. To jeden z najpopularniejszych sposobów komunikacji w branży e-commerce. Możesz utworzyć niestandardowe adresy e-mail dla każdego ze swoich pracowników za pomocą różnych funkcji panelu Host C. Kroki dotyczące informacji są takie same, jak w przypadku tworzenia innych wiadomości e-mail na hoście, z tą różnicą, że nasz adres e-mail jest wstępnie zdefiniowany i musimy wprowadzić informacje w polu nazwy adresu e-mail. Poniżej omówimy etapy tworzenia e-maili informacyjnych, ale wcześniej wyjaśnię na przykładzie użycie dedykowanych e-maili.

Jaki jest sens tworzenia dedykowanego adresu e-mail wewnątrz hosta?

Na przykład w przypadku sekcji sprzedaży adres e-mail [email protected] sekcja wsparcia [email protected], sekcja szkoleń [email protected], a w przypadku sekcji zarządzania adres e-mail zarzą[email protected] z tą funkcją do tworzenia Panel C do różnych części firmy Będziesz mógł wymieniać swoje wiadomości na prywatne i oficjalne adresy e-mail należące do domeny Twojej witryny.

Kroki tworzenia e-maila informacyjnego w Cpanel

Najpierw poprzez naukę wchodzimy do hosta panelu C naszej witryny jak wejdź do panelu C. Przed rozpoczęciem kroków związanych z tworzeniem wiadomości e-mail musimy upewnić się, że możliwe jest utworzenie konta e-mail od firmy hostingowej, czy nie. Z prawego panelu, czyli STATYSTYKI, zejdziemy w dół, aby dotrzeć do sekcji Konta e-mail. Jak widać, możliwe jest utworzenie 50 adresów e-mail, a do tej pory utworzono tylko jedno konto e-mail.

Kroki tworzenia e-maila informacyjnego w Cpanel

Zatem teraz będziemy kontynuować samouczek z większą pewnością siebie niż w przypadku sekcji e-mail. Kliknij tutaj ikonę kont e-mail, aby wejść na stronę tworzenia i konfigurowania konta e-mail w panelu C.

E-maile z panelu C

Zostaniesz teraz przeniesiony na stronę podobną do poniższej. Kliknij przycisk Utwórz +.

Jak utworzyć e-mail informacyjny dla witryny w panelu Host C

W sekcji Dodaj konto e-mail możemy na tej stronie utworzyć dla siebie nowe konto e-mail. W tym celu musimy dokładnie wypełnić następujące pola:

Jak utworzyć e-mail informacyjny dla witryny w panelu Host C

 • Nazwa użytkownika: W tym polu musimy wpisać prefiks e-maila z naszą prośbą. Na przykład możemy napisać informację lub cokolwiek. Każdy prefiks, który tutaj napiszemy, stanie się naszym adresem e-mail. W tym przykładzie nasza nazwa domeny to mizbanfa.net. Jeśli wpiszesz prefiks adresu e-mail, nasz adres e-mail to [email protected], dlatego wpisujemy informacje tutaj. Jeśli chcesz utworzyć e-mail informacyjny, wypełnij to pole frazą info.
 • Domena: Jeśli zaparkowałeś lub dodałeś na tych hostach inną domenę niż oryginalna, to pole zostanie dla Ciebie aktywowane. Dzięki tej funkcji możemy utworzyć specjalny adres e-mail z rozszerzeniem na inne domeny naszego serwisu. Pole pozostaje w naszej pierwotnej domenie.
 • Hasło: W tym polu muszę rozważyć hasło do tego konta e-mail, abyśmy w przyszłości mogli uzyskać dostęp do e-maili zawartych w tym e-mailu, i bardzo ważne jest, aby rozważyć silne hasło do tej sekcji, ponieważ rozważamy konkretne hasło. Nie musimy stąd klikać przycisku generatora haseł, aby C-Panel stał się dla nas bezpiecznym hasłem. Musimy gdzieś zapisać to hasło, bo będzie nam szkodzić w przyszłości, więc kopiujemy i wklejamy je do pliku Notatnika…
  Jak utworzyć e-mail informacyjny dla witryny w panelu Host C
 • Przestrzeń magazynowa: To pole jest związane z objętością lub ilością miejsca na dysku w naszej witrynie, które chcemy udostępnić temu kontu pocztowemu. Lepiej jest rozważyć rozsądną kwotę dla każdego konta e-mail, jakie ma nasz gospodarz domyślnie 1024 MB miejsca, i Ograniczamy go do stu megabajtów, aby to konto e-mail nie mogło z czasem zajmować dużo miejsca od naszego hosta. Jeśli w tej sekcji wybierzemy opcję nieograniczonej, to konto e-mail będzie mogło korzystać z naszej przestrzeni hosta przez czas nieokreślony…
CZYTAĆ:  jak dodawać, usuwać lub modyfikować pliki systemowe

Aby sfinalizować tworzenie tego konta e-mail, klikamy przycisk niebieskiej skrzynki poniżej, aby zobaczyć utworzone tutaj zielone konto wiadomości, a samo zobaczenie tej wiadomości oznacza, że ​​nasze konto e-mail jest dobrze utworzone.

Jak utworzyć e-mail informacyjny dla witryny w panelu Host C

Nauka tworzenia firmowych i oficjalnych e-maili na hostach

Po utworzeniu wiadomości e-mail przejdziemy w dół, aby przejść do sekcji Konta. W tej sekcji znajdują się utworzone przez nas konta e-mail. Adres e-mail informacyjny to to samo konto e-mail, które teraz tworzysz. Przed kontem możemy odzyskać hasło do wpisania tego adresu e-mail klikając na przycisk zarządzaj. Jeśli o tym zapomnimy, na tej samej stronie w Przydzielonej przestrzeni dyskowej będziemy mogli edytować wolumen tego konta e-mail oraz zwiększać lub zmniejszać go lub usunąć konto e-mail. Możemy również usunąć to konto e-mail na zawsze.

Zarządzaj hostingiem e-maili

Teraz, jeśli klikniemy tutaj przycisk Więcej, pojawi się szereg kwestii, które chcemy Ci wyjaśnić:

 • Odbieranie poczty przychodzącej: Dzięki tej opcji możemy sprawić, że właściciel tego konta e-mail nie będzie już mógł otrzymywać wiadomości e-mail, a jeśli ją aktywujemy, w skrzynce odbiorczej tego konta nie będą otrzymywane żadne wiadomości e-mail.
 • Wysyłanie wychodzącej wiadomości e-mail: Ta sekcja służy również do zarządzania wysłanymi e-mailami. Z tej sekcji możemy zablokować wysyłanie wiadomości e-mail.
 • Logowanie: Dzięki tej opcji możemy sprawić, że właściciel tego konta e-mail nie będzie mógł do niego wejść i z niego korzystać, no i oczywiście jeśli włączymy tę opcję, nie będzie już możliwości wysyłania maili z tego konta.

W następnym filmie instruktażowym pt. jak zalogować się na swoje konto e-mail za pośrednictwem poczty internetowej dzięki czemu możesz następnie wejść do interfejsu użytkownika, aby zarządzać utworzonymi kontami e-mail oraz zarządzać wysyłanymi i odbieranymi e-mailami, więc bądź na bieżąco, aby zobaczyć więcej samouczków na temat Panelu C, który jest jednym z najpopularniejszych paneli kontrolnych do zarządzania.

CZYTAĆ:  Jak zapewnić bezpieczny dostęp do witryny WordPress

Bezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumPobierz zerowe motywy WordPressPobierz zerowe motywy WordPresspłatny kurs udemy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie lenevoPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmobezpłatny kurs online