Jak utworzyć link do wiadomości e-mail w Spark na Macu, iPhonie i iPadzie

Spark Email Link w Safari Mac

Czy kiedykolwiek chciałeś udostępnić komuś wiadomość e-mail, ale niekoniecznie chciałeś jej przekazać? A może chciałeś użyć wiadomości e-mail z miłą opinią od klienta lub klienta w jednym z dokumentów lub prezentacji?

Są takie sytuacje, jak i inne, gdy przydatny jest link do wiadomości e-mail, którą możesz udostępnić innym. Jeśli używasz Spark do komunikacji e-mail, masz dostęp do tej wygodnej funkcji.

Oto jak utworzyć link do e-maila Spark na Macu, iPhonie i iPadzie.

Utwórz link e-mail w Spark na Macu

W Spark na Macu, możesz utworzyć link e-mail ze skrzynki odbiorczej lub okna e-mail. Wystarczy wykonać następujące kroki.

1) Kliknij Więcej przycisk (trzy kropki) na pasku narzędzi.

2) Wybierz Utwórz link.

Spark Utwórz adres e-mail Link do komputera Mac

3) Zobaczysz Połączyć ikona pojawi się po prawej stronie paska narzędzi, a adres URL należy skopiować do schowka. Jeśli nie ma go w schowku, przejdź do następnego kroku.

Spark Ikona łącza e-mail Mac

4) Kliknij Połączyć ikona, a zobaczysz adres URL u góry wraz z kilkoma opcjami.

Spark E-mail Opcje linków Mac

Kto może wyświetlić ten wątek e-mail?: Możesz wybrać, kto może przeczytać ten e-mail za pomocą linku. Wybierz dowolną osobę z linkiem, tylko Ciebie lub osoby w Twojej organizacji. Ten ostatni oparty jest na koncie e-mail i użytym adresie.

Jeśli ktoś bez dostępu do przeglądania wiadomości e-mail wprowadzi link do swojej przeglądarki, otrzyma wiadomość taką jak jedna z poniższych.

Spark Email Link Ograniczony dostęp Mac

Pokaż wszystkie adresy e-mail w wiadomościach e-mail: Jeśli nie chcesz wyświetlać adresów e-mail powiązanych z wątkiem, gdy link jest używany, możesz odznaczyć tę opcję.

Usunąć lub Skopiuj link: Użyj jednego z tych przycisków, aby całkowicie usunąć link lub skopiować go do schowka.

Po wklejeniu linku do przeglądarki uzyskasz ładny, czysty widok wiadomości e-mail wraz z opcją jej otwarcia w aplikacji Spark.

Spark Email Link w Safari Mac

Utwórz link e-mail w Spark na iPhonie i iPadzie

Równie łatwo można utworzyć link e-mail Spark na iPhonie lub iPadzie. Wybierz wiadomość e-mail, aby ją otworzyć, a następnie wykonaj następujące czynności.

1) Stuknij w Więcej ikona (trzy kropki) w prawym dolnym rogu.

2) Wybierz Utwórz link.

3) Zobaczysz komunikat, że link został skopiowany do schowka.

Spark Utwórz łącze e-mail iPhone

4) Podobnie jak na Macu, zauważysz również Połączyć ikona u góry wiadomości e-mail. Stuknij go, aby dostosować ustawienia dla tego, kto może wyświetlić link i czy powinny być wyświetlane adresy e-mail. Możesz także skopiować, usunąć lub udostępnić link z tego ekranu.

5) Jeśli dokonasz jakichkolwiek zmian, dotknij Zapisać. W przeciwnym razie możesz dotknąć Anuluj i wróć do e-maila.

Opcje Spark Email Link na iPhonie

Podsumowując

Utworzenie linku z wiadomości e-mail w Spark jest łatwe, a dzięki opcjom umożliwiającym wyświetlanie wiadomości e-mail i innym ustawieniom masz również pewną elastyczność.

Czy zamierzasz korzystać z tej fajnej funkcji Spark w przyszłości? Powiadom nas!

Aby uzyskać dodatkową pomoc dotyczącą Spark dla Twojej firmy lub firmy, sprawdź, jak przekazać e-maile innym osobom lub jak używać Spark do współpracy zespołowej.