Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak uzyskać dostęp do nowej karty Fast Laughs Netflix na swoim telefonie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak uzyskać dostęp do nowej karty Fast Laughs Netflix na swoim telefonie

Jeśli chcesz szybko się pośmiać, aby poprawić sobie nastrój lub wyleczyć nudę, Netflix ma dla Ciebie funkcję mobilną: Szybki śmiech.

Fast Laughs przedstawia krótkie klipy w przewijanym formacie. Oto jak korzystać z Fast Laughs Netflix na urządzeniach mobilnych.

Czym są szybkie śmiechy?

Fast Laughs to funkcja podobna do TikTok, która zapewnia subskrybentom Netflix przewijany kanał krótkich filmów komediowych. Filmy to fragmenty filmów, programów i programów komediowych, które są obecnie dostępne w serwisie Netflix.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Gdy przejdziesz do karty Fast Laughs, filmy zostaną odtworzone i po zakończeniu automatycznie przejdą do następnego. Kontrastuje to z aplikacjami takimi jak TikTok, które wymagają fizycznego przewijania między poszczególnymi filmami.

Jeśli podoba Ci się klip, możesz dodać program lub program specjalny do listy obserwowanych lub natychmiast rozpocząć oglądanie w aplikacji. Ta funkcja to świetny sposób na odkrywanie nowych programów do oglądania, komików do oglądania i lekkich filmów.

Wiele klipów zawartych w Fast Laughs jest lepiej dostosowanych do dojrzałych odbiorców. Aplikacja ostrzega o tym, gdy otwierasz kartę Fast Laughs. Jeśli jesteś zalogowany do profilu dziecka, nie będziesz mieć możliwości dostępu do Fast Laughs.

Powiązane: Netflix hacki, z których powinni korzystać wszyscy użytkownicy

Jak uzyskać dostęp do szybkiego śmiechu na telefonie

W chwili pisania tego tekstu opcja Fast Laughs jest dostępna tylko w wersji aplikacji Netflix na iOS, ale ostatecznie pojawi się w aplikacji na Androida.

  1. Otwórz aplikację Netflix na swoim telefonie.
  2. U dołu ekranu stuknij Szybki śmiech (reprezentowane przez uśmiechniętą twarz). Możesz teraz przeglądać krótkie zabawne klipy przygotowane przez Netflix.
  3. Po prawej stronie możesz polubić klipy, wybierając KUPA ŚMIECHU przycisk, dodaj je do listy obserwowanych, wybierając opcję Moja lista opcję lub podziel się ulubionymi ze znajomymi lub w swoich mediach społecznościowych za pomocą Udział funkcja.
Rekommenderad:  Instagram : jak zapisać szkic historii

Powiązane: Jak korzystać z nowej funkcji Netflix do pobrania dla Ciebie

Wykorzystaj w pełni swoją subskrypcję Netflix

Fast Laughs oferuje zabawną funkcję mobilną, z której możesz korzystać w podróży lub gdy nie masz czasu na obejrzenie całego odcinka programu. Poznaj aplikację Netflix i wszystkie funkcje Netflix, aby upewnić się, że w pełni wykorzystujesz subskrypcję.