Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak uzyskać dostęp do Paramount Plus na telewizorze Samsung?

Paramount Plus to amerykańska usługa przesyłania strumieniowego wideo na żądanie w ramach subskrypcji, której właścicielem jest Paramount Global. Wcześniej nazywał się CBS All Access, kiedy został uruchomiony w 2014 roku, zanim został przemianowany po fuzji CBS i Viacom.

Mimo że telewizory Samsung mają fabrycznie zainstalowanych wiele aplikacji, w tym popularne aplikacje do przesyłania strumieniowego, nie obejmują one Paramount Plus. Co więcej, Paramount+ jest obsługiwany tylko na telewizorach Samsung wydanych w 2017 roku i później. Powiedziawszy to, będziesz chciał poznać kroki, aby uzyskać Paramount Plus na swoim telewizorze Samsung Smart TV.

Samsung jest jednym z najlepszych producentów OEM, jeśli chodzi o telewizory inteligentne, ale brakuje mu odpowiedniej obsługi App Store, takiej jak telewizory z systemem Android. Rzeczywiście istnieje sklep na telewizorach Samsung, ale ma on ograniczoną liczbę aplikacji. Mając to na uwadze, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak korzystać z Paramount Plus na telewizorze Samsung, ten przewodnik będzie pomocny. W tym przewodniku dowiesz się, jak pobrać Paramount Plus na telewizor Samsung.

Jak zainstalować Paramount Plus na telewizorze Samsung?

Najważniejszy Plus

Jak wspomniano wcześniej, Samsung nie ma preinstalowanej aplikacji Paramount+ na telewizorze. Jeśli jednak masz kompatybilny model, prosta instalacja aplikacji będzie bardzo łatwa. Jak podaje oficjalna strona Paramount+, aplikacja dostępna jest na telewizorach Samsung wydanych w 2017 roku lub później. Jeśli posiadasz taką aplikację, oto jak pobrać aplikację Paramount+ –

  1. Na pilocie rozpocznij od naciśnięcia przycisku Home
  2. Następnie przejdź do aplikacji, a następnie przejdź do ikony wyszukiwania
  3. Teraz poszukaj „Paramount Plus” w polu wyszukiwania
  4. Na podstawie wyników wyszukaj aplikację i dotknij „Zainstaluj”
  5. Po zakończeniu instalacji otwórz aplikację na telewizorze Samsung
  6. Następnie dotknij „Podpisz za pomocą Paramount+”
  7. Teraz wprowadź dane logowania, aby się zalogować
  8. Po zakończeniu możesz rozpocząć przesyłanie strumieniowe wybranej zawartości w Paramount Plus

Źródło zdjęcia – www.paramountplus.com