Jak uzyskać dostęp do zawartości Androida za pomocą Sweech

Istnieje wiele sposobów kopiowania lub przenoszenia plików z Androida na komputer PC lub Mac. Oferujemy taki, który korzysta z łączności Wi-Fi.

Zapisz lub udostępnij pliki To nigdy nie było tak łatwe. Możesz przesłać je do chmury, skopiować na zewnętrzny dysk lub pamięć USB, nosić na smartfonie … Będzie to zależeć od łączność które masz i z przestrzeń dostępne na Androida.

Właśnie ten smartfon stał się towarzyszem, który zawsze nosimy i który jest przydatny do wszystkiego, w tym Zapisz pliki: dokumenty, zdjęcia, filmy … Wystarczy je tam umieścić i odzyskać, gdy są potrzebne.

I do tego możesz wybrać kilka metod. Możesz podłączyć swój smartfon z Androidem do komputera PC lub Mac kablem USB lub skorzystać z Łączność Wi-Fi obu urządzeń do komunikacji. Zobaczmy, jak to zrobić w aplikacji Sweech.

Jak uzyskać dostęp do zawartości Androida za pomocą Sweech 1

Zewnętrzny dysk kieszonkowy

Co to robi Sweech to bardzo upraszczając, włącz link, który możesz otworzyć w przeglądarce na komputerze PC lub Mac. W ten sposób uzyskasz dostęp do foldery i pliki z Twojego Androida z innych urządzeń.

Łatwy i szybki, ponieważ wykorzystuje łączność Wi-Fi na PC, Mac i Androidzie. Wystarczy podłączyć oba do tego samego połączenia i rozpocząć proces od Sweech. Stworzy link, chociaż możesz również rozpocznij udostępnianie plików przez kod QR lub przez NFC. W ten sposób można udostępniać pliki między komputerami a systemem Android lub między nimi Urządzenia z Androidem. Możesz nawet uzyskać dostęp do zawartości Androida z iPhone’a lub iPada.

Jedną z zalet korzystania ze Sweech jest to, że uzyskując dostęp do łącza internetowego generowanego przez aplikację, możesz poruszać się po zawartości Androida z eksploratora plików graficznych. Zobaczysz treść według foldery i podfoldery lub według typu treści: obrazy, filmy, muzyka, dokumenty, aplikacje …

Jak uzyskać dostęp do zawartości Androida za pomocą Sweech 2

W zależności od treści zobaczysz zapowiedź tego samego. Tak jest w przypadku zdjęć, filmów i plików audio. W dwóch ostatnich treściach jest to nawet możliwe zdalnie odtwarzać muzykę i filmy. I bez kabli pomiędzy nimi.

Inaczej, Sweech Jest bezpłatny, chociaż ma jedną metodę płatności. Po dokonaniu płatności będziesz mieć dostęp do niektórych opcji, takich jak połączenie między urządzeniami zaszyfrowane przy użyciu HTTPS lub ogranicz połączenie do niektórych adresów IP i użycie hasła.

Nieograniczone miejsce na dane dzięki Movistar Cloud

A jeśli jesteś Klient Movistar i chcesz zapisać swoje zdjęcia, filmy lub dokumenty w chmurze, Dzięki Movistar Cloud możesz bezpłatnie przechowywać wszystkie swoje osobiste treści, bez limitu.

Wśród jego zalet można uzyskać dostęp do treści z Movistar Cloud z dowolnego urządzenia, udostępnij je przez e-mail, WhatsApp lub Facebookitp. Znajdziesz więcej informacji na ich oficjalnej stronie.