Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak uzyskać Dynamiczną wyspę iPhone’a 14 Pro na dowolnym smartfonie z Androidem?

Aplikacja dynamicSpot przenosi aplikację Dynamic Island firmy Apple na dowolny telefon z systemem Android. Oto jak go skonfigurować i z niego korzystać.

Sprawdź aplikację dynamicSpot, która przenosi Dynamic Island firmy Apple na telefony z systemem Android. 
(Źródło obrazu: Sklep Play/dynamicSpot)

Dynamiczna wyspa firmy Apple jest teraz wściekła i nierzadko zdarza się, że ludzie uciekają od waniliowego iPhone’a 14 do iPhone’a 14 Pro, aby uzyskać dodatkową funkcję. Jeśli jednak używasz telefonu z Androidem i chcesz wypróbować tę funkcję, nie musisz całkowicie zmieniać telefonu ani systemu operacyjnego.

Bezpłatna aplikacja w sklepie Google Play o nazwie dynamicSpot sprawdza się na każdym telefonie z Androidem z wycięciem w kształcie pigułki. Konfiguracja aplikacji wymaga trochę pracy, ale gdy skończysz, będziesz mieć własną Dynamic Island, wraz z obsługą aplikacji dla wybranych aplikacji i obsługą wielozadaniowości, gdy masz pod ręką wiele bieżących zadań.

Oto jak pobrać aplikację i ją skonfigurować. Zwróć uwagę, że funkcja działa najlepiej z telefonami z Androidem, które mają wycięcie pośrodku, ponieważ ustawienia Wymiaru wydają się mieć na razie pewne błędy, które nie pozwalają wyrównać wyspy na wycięciach zorientowanych na rogi po lewej stronie.

Krok 1: Pobierz DynamicSpot ze Sklepu Play

Aplikacja DynamicSpot jest dostępna jako bezpłatna aplikacja w sklepie Google Play. Pobierz go, przechodząc do Sklepu Play, wyszukując „dynamicspot” i instalując aplikację.

Krok 2: Konfiguracja aplikacji

Gdy otwierasz aplikację po raz pierwszy, kliknij przycisk „Dalej” na dole, aby przejść do strony uprawnień. Tutaj dotknij każdego elementu, aby przyznać aplikacji uprawnienia do wyświetlania powiadomień z wybranych aplikacji, przeglądania przychodzących powiadomień i rysowania na górze ekranu.

Po zakończeniu nadawania uprawnień kliknij „Gotowe” u dołu ekranu.

Oto jak możesz skonfigurować wyspę dla własnego wycięcia. 
(Zdjęcie ekspresowe)

Krok 3: Konfiguracja pigułki

Na stronie głównej przejdź do Ustawienia wyskakujących > Wymiary i dostosuj trzy suwaki, aż dopasujesz pigułkę do nacięcia lub pigułki telefonu. Sprawdź także inne ustawienia, które pozwalają skonfigurować takie rzeczy, jak zachowanie wyspy po dotknięciu poza nią i dodatkowe bąbelki do wielozadaniowości.

Pamiętaj, że będziesz potrzebować wersji Pro aplikacji, która kosztuje $4.99 usd, aby uzyskać zaawansowane funkcje, takie jak konfigurowanie akcji pojedynczego dotknięcia i długiego naciśnięcia, a także wyświetlanie wyspy na ekranie blokady.