Jak uzyskać link grupowy w telegramie

Każdy ma swoją ulubioną aplikację do obsługi wiadomości tekstowych. Lub mogą mieć kilka i korzystać z nich wszystkich naraz. Ale aplikacje do przesyłania wiadomości, takie jak Telegram, to znacznie więcej niż tylko wysyłanie SMS-ów z najlepszym przyjacielem. Jest to przestrzeń, w której można wykazać się kreatywnością i szukać społeczności.

Oprócz możliwości tworzenia własnych naklejek, możesz używać Telegramu, aby dołączać do kanałów oraz grup prywatnych i publicznych. Ale jak najlepiej wykorzystać dołączenie do grupy Telegram, a co ważniejsze, jak uzyskać link do dołączenia do grupy?

Uzyskiwanie linku do grupy

Zanim przejdziemy do tego, jakie grupy telegramów można znaleźć i które mogą być dla Ciebie odpowiednie, zobaczmy, w jaki sposób otrzymujesz link do grupy telegramów. Aby dołączyć do określonej grupy, musisz mieć link do zaproszenia. Dlatego ktoś, kogo znasz, kto chce, abyś dołączył do grupy, musi wysłać Ci link. Inną opcją jest poszukiwanie linków do grup telegramów online, do których chcesz dołączyć.

Ale jeśli jesteś kimś, kto jest już w grupie Telegram i świetnie się bawisz lub dużo się uczysz, możesz uzyskać link do grupy i wysłać go komuś innemu. Nie myl tego z byciem właścicielem grupy, co, nawiasem mówiąc, możesz również zrobić. Aby uzyskać link do grupy zaproszeń z grupy Telegram, do której należysz, musisz to zrobić:

  1. Otwórz aplikację Telegram, a następnie otwórz grupę, dla której chcesz link.
  2. Następnie dotknij nazwy grupy widocznej na górze ekranu.
  3. Przewiń trochę w dół, a zobaczysz „Zaproś link” w sekcji „Informacje”.
  4. Stuknij łącze zaproszenia i wybierz odbiorcę łącza z panelu. Lub naciśnij link zaproszenia i skopiuj, aby wysłać.

Jak uzyskać link do grupyOtóż ​​to. Masz link do grupy Telegram i możesz wysłać go komukolwiek, kto według Ciebie mógłby skorzystać z grupy, w której się znajdujesz.

Linki w grupie

Jeśli chcesz opuścić grupę, wystarczy dotknąć nazwy grupy, a następnie menu w grupie (trzy pionowe kropki) i wybrać „Opuść grupę”. Zawsze warto o tym pamiętać. Nie jesteś przywiązany do grupy, chyba że chcesz. Ale co jeszcze możesz tam znaleźć? Po lekkim przewinięciu w menu grupy możesz zobaczyć „Linki” w sekcji „Udostępniane treści”.

Oznacza to, że wszystkie linki udostępnione w grupie zostaną tam wymienione. Jeśli grupa jest naprawdę duża, możesz znaleźć tysiące różnych linków. Niektóre z nich będą linkami do innych grup, a nawet linkami do innych grup w różnych komunikatorach. A niektóre z nich będą tylko stronami internetowymi wymienionymi przez członków grupy.

Będziesz także mógł wyświetlać i udostępniać zdjęcia, filmy i pliki audio dostępne w grupie. A ponieważ są to grupy publiczne, będziesz mógł zobaczyć wszystkich użytkowników Telegramu, którzy są członkami tej grupy. Istnieje duży potencjał do udostępniania i komunikacji z grupami telegramów.

Telegram Uzyskaj link grupy

Popularne linki grupowe

Po ostatniej aktualizacji telegramu grupy mogą teraz obsługiwać do 200 000 członków. To dużo ludzi i trudno sobie wyobrazić, jak ktokolwiek może śledzić cokolwiek tam. Ale te grupy nie są prywatne i nie dotyczą twojego bliskiego kręgu ludzi. To miejsce, w którym firmy i marki mogą udostępniać aktualizacje, i może być świetnym miejscem do znalezienia czegoś, co Cię interesuje.

Na przykład można znaleźć Telegram English Group Links to Join, gdzie ludzie gromadzą się wokół miłości do języka angielskiego i rozmawiają o swoich ulubionych pisarzach, gramatyce i innych tematach związanych z angielskim. Możesz również znaleźć grupy telegramów ściśle oparte na przykład w USA, a następnie dołączyć do dyskusji na temat spraw związanych z problemami w kraju.

Jak uzyskać link grupowy w telegramie 1

Idealna grupa dla Ciebie

Gdy nowicjusz Telegram po raz pierwszy wyrusza na badanie grup i poszukiwanie linków, sprawy mogą stać się przytłaczające szybko. Jest ich tak wiele i nie zawsze łatwo jest znaleźć tę, którą lubisz. Gdy go znajdziesz, możesz uzyskać link do grupy dla innych. I możesz uzyskać inne linki grupowe od kogoś innego.

Czy kiedykolwiek dołączyłeś do grupy Telegram poprzez link? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.