Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak uzyskać MOD z dwoma głośnikami w Realme X i Realme XT

Marka zależna Oppo, Realme, została założona w 2018 roku i w ciągu roku marka radzi sobie naprawdę dobrze. Realme wprowadziło niedawno na rynek Realme X, a następnie Realme XT jako smartfony z Androidem z wyższej półki średniej. Obydwa urządzenia obsługują Dolby Atmos, ale oferują tylko pojedynczy głośnik na dole. Jeśli używasz dowolnego urządzenia Realme X lub XT i czujesz, że moc dźwięku jest niska, istnieje sposób na zwiększenie dźwięku tych dwóch urządzeń.

Dziękujemy starszemu członkowi XDA Developers, acervenky za udostępnienie artykułu, Dante63 za przewodnik i rahil253655 za udostępnienie pliku moda. W tym artykule przedstawiliśmy przewodnik, jak uzyskać MOD z dwoma głośnikami w Realme X i Realme XT.

Ten mod pomoże Ci uzyskać efekt dźwięku stereo na urządzeniach Realme X i Realme XT. Tutaj słuchawka będzie również działać jako głośnik dodatkowy, dzięki czemu uzyskasz wiele wciągających wrażeń słuchowych. Przejdźmy więc do poniższych kroków.

Jak uzyskać MOD z dwoma głośnikami w Realme X i Realme XT

Upewnij się, że Twoje urządzenie powinno być najpierw zrootowane, aby moduł niestandardowy działał. Jeśli Twoje urządzenie jest już zrootowane, możesz przejść do następnego kroku. W przeciwnym razie musisz odblokować bootloader urządzenia, zainstalować TWRP lub Orange Fox Recovery, a następnie zrootować urządzenie.

Czytaj więcej:

Zastrzeżenie:

RootMyGalaxy.net nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek uszkodzenia urządzeń, które powstały w wyniku stosowania się do niniejszego przewodnika, dlatego należy postępować na własne ryzyko. Chętnie jednak pomożemy w przypadku problemów leżących w naszym zasięgu.

Pobierz linki:

Plik modyfikacji dwóch głośników: Realme X | Realme XT

Przewodnik po instalacji moda z dwoma głośnikami w Realme X i Realme XT

pobierz MOD z dwoma głośnikami na Realme X i Realme XT

  • Przede wszystkim musisz pobrać mod z dwoma głośnikami z linku do pobrania powyżej (normalny lub wzmocniony)
  • Zmień nazwę oryginalnej nazwy pliku miksera [For Booster version only]
  • Skopiuj plik miksera modów i wklej go w ścieżce: /system/dostawca/itd
  • Zastąp oryginalny plik miksera
  • Uruchom ponownie Realme X lub Realme XT.
  • Zrobione.

Mamy nadzieję, że ten przewodnik okazał się przydatny.

Źródło