Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak uzyskać recenzję na każdym etapie Customer Journey

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak uzyskać recenzję na każdym etapie Customer Journey

Wielu właścicieli małych firm uważa, że ​​recenzję można uzyskać dopiero po zakupie produktu lub usługi przez klienta. Ale co by było, gdybyś mógł uzyskać recenzję w innym momencie procesu zakupu, aby zwiększyć swoje szanse na wylądowanie świetnej?

NA Program radiowy dla małych firm w tym tygodniu rozmawiam z Shawnem Hillem, który jest dyrektorem ds. społeczności i specjalistą ds. dostarczania rozrywki NiceJob Incfirma zajmująca się oprogramowaniem do marketingu reputacji.

Wywiad z Shawnem Hillem z NiceJob Inc.

Shawn mówi, że na każdym etapie procesu „możesz otrzymać recenzję. Ale ważne jest również, aby Twoja firma wiedziała, jak sobie radzisz na każdym etapie procesu sprzedaży i „pielęgnowała końcowe recenzje”. Ma to kluczowe znaczenie, ponieważ na każdym etapie „poczta pantoflowa i reputacja mogą się zmienić”. Potrzebujesz informacji zwrotnej na każdym etapie, zwłaszcza jeśli nigdy nie został klientem.

Shawn dodaje, że zrozumienie wszystkich punktów styku na ścieżce klienta ma kluczowe znaczenie. Recenzje na każdym etapie mogą „dać prospektowi lub klientowi dowód społeczny” w każdym momencie, nie tylko po sprzedaży. Uważa, że ​​może to również złagodzić wszelkie złe recenzje i „zresetować ich oczekiwania, zwłaszcza jeśli są nierealne. Ważne jest, aby klient czuł się w tym momencie komfortowo, aby poruszyć wszelkie kwestie”.

Shawn mówi, że Twoja firma musi mieć co najmniej 20 recenzji, aby być prawdziwym konkurentem na swoim rynku; „w tym momencie klient może również samodzielnie zostawić recenzje”. Według Shawna nigdy nie można mieć zbyt wielu recenzji, ale upewnij się, że pojawiają się regularnie lub przynajmniej kilka razy w miesiącu.

W przypadku złych recenzji potencjalni klienci chcą wiedzieć, jak zareaguje Twoja firma, gdy coś pójdzie nie tak. Shawn sugeruje, abyś „zareagował przepraszając. Powiedz im, że Twoja firma nie spełniła ich standardów i że możemy z Tobą pracować, aby zrobić to lepiej”.

Rekommenderad:  Najlepsze wskazówki, jak poprawić jakość dźwięku nagrania

Posłuchaj całego wywiadu w programie The Small Business Radio Show w tym tygodniu.Table of Contents