Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak uzyskać ruch na swojej stronie za pomocą Pinterest

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak uzyskać ruch na swojej stronie za pomocą Pinterest

Jednym z odwiecznych pytań, które zadaje sobie wielu początkujących (a nawet zaawansowanych!) właścicieli firm, jest to, jak uzyskać ruch na swojej stronie?

Strona internetowa to coś, czego potrzebuje każda firma. Ale niestety nie jest to sytuacja typu „jeśli to zbudujesz, przyjdą”.

Próbując uzyskać ten nieuchwytny ruch, wielu z nas zwraca się do mediów społecznościowych, aby rozwiązać problem. Wiesz, że Twoi klienci i klienci są tam. I to całkiem bezpieczny zakład, że są w mediach społecznościowych. Więc to wydaje się być oczywistym miejscem do rozpoczęcia!

Problem polega na tym, że nie wszystkie platformy mediów społecznościowych są tak naprawdę stworzone do wysyłania ruchu. Jasne, możesz znaleźć potencjalnych klientów w mediach społecznościowych… ale jak sprawić, by faktycznie dokonali konwersji?

Odpowiedź na twoje pytanie brzmi *proszę o werble* Pinterest!

Jestem w grze od jakiegoś czasu. I mogę zdecydowanie powiedzieć, że — bez dwóch zdań — najlepszą platformą mediów społecznościowych, z której można skorzystać, jeśli chcesz zwiększyć ruch w swojej witrynie, jest Pinterest.

W przeciwieństwie do innych platform mediów społecznościowych, Pinterest jest specjalnie stworzony do odsyłania ludzi do Twojej witryny.

A najlepsze jest to, że można z tego skorzystać bez wydawania pieniędzy na płatne reklamy. Tak, Pinterest ma mnóstwo kwalifikowanego ruchu, który może wysłać do Ciebie organicznie i za darmo!

Mam na myśli, naprawdę, nie może być lepiej niż to.

Ale problem polega na dokładnym ustaleniu Jak pozyskać ruch do Twojej witryny Pinterest, Prawidłowy? Na szczęście dla ciebie, odkrywam tajemnicę w tym poście, więc czytaj dalej!

Odkryłem, że najlepszym sposobem na to jest odtworzenie sytuacji.

Wiele osób wskakuje Pinterest bez umieszczania jakiejkolwiek myśli lub strategii za tym, co robią. A potem są rozczarowani, gdy nie osiągają rezultatów.

Rekommenderad:  Slack: Jak zmienić język obszaru roboczego

Ale tak długo, jak stosujesz tę prostą, systematyczną metodę marketingową polegającą na inżynierii wstecznej Pinterest strategii, nie skończysz na tej łodzi!

Utwórz ofertę, z której skorzystają ludzie Pinterest Chce kupić

Jeszcze przed tobą dotykać Pinterest z 10-metrowym kijem musisz upewnić się, że twój cel jest rzeczywiście realistyczny i osiągalny. Pinterest jest niesamowity, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przyciągnąć ruch do swojej witryny i przekonwertować tych odwiedzających na sprzedaż. Ale to nie zadziała, jeśli nie masz odpowiedniej oferty!

Jeśli chodzi o Pinterest, w przeciwieństwie do innych platform mediów społecznościowych, składa się głównie z kobiet. Przez lata, Pinterest desperacko próbowała przyciągnąć większą męską publiczność i w pewnym stopniu jej się to udało. Ale to nadal około 80% kobiet, więc trzeba o tym pamiętać. Jeśli twoja oferta nie przemawia do kobiet, twoja Pinterest marketing nie odniesie sukcesu.

Musi też spodobać się kobietom w pewnym wieku. Większość użytkowników na Pinterest Czy w wieku 18–50 lat.

Możesz dowiedzieć się o wiele więcej o danych demograficznych Pinterest w tym artykule, który ma kilka mega ciekawe statystyki. Jak fakt, że Pinterest użytkownicy są zazwyczaj dość zamożni, a 50% użytkowników pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. To może nie wydawać się zaskakujące, ale jest znaczące, gdy porównasz to z faktem, że 80% z Instagram użytkownicy NIE pochodzą z USA.

Mieć witrynę nastawioną na konwersję

To kolejny ogromny błąd, który ciągle widzę, gdy ludzie próbują sprzedawać swoje firmy Pinterest. Tak, chcesz wiedzieć, jak przyciągnąć ruch do swojej witryny… ale co z ruchem, który już tam dotrze. Jaki jest ich następny krok?

Nie możesz po prostu oczekiwać, że ludzie trafią na Twoją witrynę i skłonią ich do samodzielnej konwersji! Musisz mieć plan.

Niektórzy lubią nazywać to „lejkiem”, ale tak naprawdę jest to tylko wymyślne określenie konkretnych kroków, które ma wykonać potencjalny klient, gdy znajdzie się w Twojej witrynie.

Rekommenderad:  Google dodaje nowy raport HTTPS do Search Console

Załóżmy na przykład, że prowadzisz firmę coachingową. Chcesz wyznaczyć ścieżkę, którą mają podążać odwiedzający Twoją witrynę, gdy trafią na Twoją witrynę, co ostatecznie zakończy się zakupem od Ciebie.

Strategią na to mógłby być zupełnie inny post na blogu (lub książka!), więc nie mam dziś czasu, aby zagłębiać się w to szczegółowo.

Ale spójrzmy na jeden świetny przykład, którym jest Kimberly Ann Jiminez, która niedawno napisała post na blogu o jak napisać haczyk do kopii strony sprzedaży.

Na tej stronie robi kilka kluczowych rzeczy, które pomagają widzom w konwersji.

  • Na swoim pasku bocznym ma opcję udziału w programie Lead Magnet. Pomoże to przyciągnąć widzów do jej listy e-mailowej, gdzie będzie mogła im coś sprzedać.
  • Oddaje wartościowe treści za darmo. Ten wpis na blogu jest świetny I obejmuje dostęp do szablonu haka całkowicie za darmo (nawet nie ma dołączonego przechwytywania leadów!)
  • Post kończy się pushem sprzedaży bezpośredniej. Na koniec przedstawia płatny produkt, swój Business Lounge. To świetnie, ponieważ jest to odpowiednia oferta, która obejmuje kurs, który zawiera bardziej szczegółowe informacje na temat tego, o czym mówi w poście.
  • Istnieje bot czatu, który zbiera opinie (i adresy e-mail) od widzów. Używa Drift na swojej stronie internetowej, aby zachęcić odbiorców do bezpośredniego kontaktu z nią. To świetny sposób na wywołanie rozmów sprzedażowych!

Twórz wysokiej jakości + odpowiednie treści

Chwila Pinterest to super świetne narzędzie, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przyciągnąć ruch do swojej witryny, to nie tylko losowe wysyłanie ludzi do Twojej witryny… chodzi o udostępnianie treści.

Pinterest jest zasadniczo jak wyszukiwarka, podobna do Google. Chyba, że ​​musisz iść dalej Pinterest i dodaj swoje treści do ich bazy danych. Wtedy ludzie to zobaczą i miejmy nadzieję, że klikną, aby to sprawdzić i wylądować na Twojej stronie.

Rekommenderad:  Jest nas siedem: Redmi Note Przewodnik zakupowy

Treść, która działa najlepiej Pinterest jeśli chodzi o wysyłanie ruchu to zdecydowanie posty na blogu.

Kiedy się loguję Pinterestmój kanał jest zawsze wypełniony po brzegi interesującymi, godnymi kliknięć postami na blogu, które nieustannie kusi mnie do przeczytania.

I właśnie tak poczują się Twoi odbiorcy! A twoja treść będzie jedną z tych rzeczy w ich kanale.

Udostępnij swoje treści na Pinterest

Ponownie, to nie jest „jeśli to zbudujesz, przyjdą”. Z Pinterestchcesz mieć pewność, że ręcznie dodajesz całą swoją zawartość na platformę i udostępniasz ją, dodając ją do swoich tablic!

W przeciwieństwie do platformy typu Instagrampamiętaj jednak, aby nie udostępniać TYLKO własnych treści. To właściwie czas, kiedy CHCESZ ponownie opublikować rzeczy innych osób i jest to całkowicie w porządku!

Tylko udostępnianie własnych treści jest postrzegane jako spam Pinteresti nie uzyskasz tak dużej przyczepności, więc pamiętaj, aby to wymieszać. Lubię stosować zasadę 80/20 — w zasadzie 20% czasu udostępniam własne treści, a następnie 80% czasu udostępniam treści kogoś innego.

Rozprzestrzeniać miłość!

Mam nadzieję, że przekonałem Cię w tym poście. Jeśli chcesz wiedzieć, jak uzyskać ruch na swojej stronie, Pinterest jest całkowicie tam, gdzie jest!

Następnym krokiem jest opracowanie spójnej codziennej rutyny publikowania. Dla mnie i moich klientów zazwyczaj robimy około 30-100 szpilek dziennie!

To może wydawać się dużo… ale to właśnie działa!

Jeśli potrzebujesz pomocy na początek Pinterest lub nie chcesz mieć go do samodzielnego zarządzania, sprawdź mój super przystępny cenowo Doskonały Pinterest Pakiet — kompleksową usługę, która zapewnia wszystkie korzyści Pinterest bez kiwnięcia palcem!