Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak uzyskać świetne pomysły na treści z Reddit

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak uzyskać świetne pomysły na treści z Reddit

Każdy marketer zdaje sobie sprawę z bólu związanego z wymyślaniem treści do następnego wpisu na blogu, postu w mediach społecznościowych, e-maila lub artykułu.

A tam, gdzie w sieci dostępnych jest wiele zasobów pomysłów na treści, chciałbym ujawnić jeden, który nie cieszy się dużym zainteresowaniem.

Jest to prosta strategia, którą wdrożyłem, aby uzyskać świetne pomysły na treści do artykułów, postów na blogach, seminariów i nie tylko.

Mówię o Reddicie.

Ale poczekaj… czy Reddit naprawdę zasługuje na twoją uwagę?

Najbardziej intrygującym problemem związanym z marketingiem i rozwojem treści jest uporczywe wymyślanie kreatywnych pomysłów, o których można pisać.

Jeśli przejrzysz niektóre z najpopularniejszych blogów w sieci, zauważysz, że w większości przypadków jesteś w stanie tworzyć wysokiej jakości treści informacyjne, takie jak te witryny. W takim razie możesz się zastanawiać, co jest między tobą a milionami ludzi, którzy mogą łączyć się z twoimi treściami?

Problem prawie na pewno nie ma związku z rodzajem ani ilością udostępnianych informacji. Rzeczywistym problemem jest zrozumienie KOMU udostępniasz treść. Ta obawa popycha nas z powrotem do pierwszego kroku blogowania: „O czym powinienem pisać?”

Aby to znaleźć, zobacz swoją grupę docelową i sprawdź, gdzie ci ludzie spędzają najwięcej czasu w Internecie. Jednym z takich miejsc może być Reddit. Tak, co zaskakujące, Reddit stał się rajem treści dla większości marketerów. Według najnowszego rankingu Alexa, Reddit jest obecnie numerem jeden 5 w Stanach Zjednoczonych i 10 na poziomie światowym.

Przystań treści

Nie tylko ruch sprawia, że ​​witryna jest tak ważna, ale także zaangażowanie odwiedzających ją osób.

Według Następna sieć, przeciętny użytkownik Reddita spędza na stronie 15 minut dziennie! To więcej niż Facebook (11 minut) i Twitter (6 minuty).

Rekommenderad:  Jak zaktualizować DirectX w Windows 10

Wow, to imponujące.

Powiązane: Jak tworzyć treści, na punkcie których Twoi odbiorcy oszaleją

Wirusowy Hub

Obecnie Reddit jest najmodniejszą stroną internetową, ponieważ jego społeczności i interakcje z subredditami w większości zamieniają się w wirusowe sensacje w sieci.

Biorąc pod uwagę jego rozmiar, zaangażowanie i głębię, Reddit z pewnością ma coś wartościowego, co możesz wykorzystać do wymyślenia świetne pomysły na treść. Kluczem jest zbadanie, jak poruszać się po tej ogromnej witrynie i jak wydobyć najpotężniejsze, konkretne spostrzeżenia od jej użytkowników.

Ogromna pula subredditów

Istnieje subreddit na prawie każdy temat, jaki możesz wymyślić. Według statystykajest ich prawie 1.2 milion subreddity.

Subreddity to małe grupy w Reddit i można je znaleźć w prawie każdej niszy i branży. To sprawia, że ​​Reddit jest ogromną pulą niszowych grup, które stale komunikują się ze sobą na temat problemów i popularnych tematów. Po prostu zasubskrybuj tyle odpowiednich subredditów, ile uznasz za stosowne, a będziesz dobrze poinformowany o aktualnych trendach i tematach w branży.

Dowiedz się, o czym Twoi odbiorcy chcą rozmawiać

Problem nie polega na jakości treści, ale na tym, czy Twoje treści mają coś wartościowego dla odbiorców, czy nie. Aby sprawdzić, o czym chcą rozmawiać Twoi docelowi odbiorcy, skorzystaj z Reddita w następujący sposób:

  • Znajdź treści, które dobrze sobie radzą, i przepisz je w lepszym stylu, który przemawia do odbiorców. Wybrane przez Ciebie treści już cieszą się powodzeniem, więc czytelnicy z pewnością docenią ulepszoną wersję tego samego tematu. Można to zrobić poprzez uporządkowanie odpowiednich subredditów, aby najpierw uzyskać wyniki o wysokiej skuteczności. Wybierz dyskusję, którą Twoim zdaniem możesz skutecznie zmodyfikować. Voila! Twój kolejny świetny pomysł na treść jest gotowy.
  • Sprawdź odpowiednie subreddity i wyszukaj pytania w wątkach dyskusji, odpowiedziach i komentarzach. Pamiętaj, że wybierasz tylko te dyskusje, które mają wysoki poziom interakcji (sprawdź punkty w lewej kolumnie). Zobaczysz, że najlepsze komentarze w wątku zapytania to odpowiedzi, ale odpowiedzi na te komentarze mają głównie formę dalszych pytań.
  • Zamień te pytania w pomysły na treści. Podam przykład, którego użyłem w jednym z moich postów. Pytanie „Jak możemy wykorzystać marketing wideo na stronach internetowych?” można skręcić w „6 Główne zalety filmu promocyjnego dla Twojej firmy”.
Rekommenderad:  Jak sprzedać samochód w Nebrasce? [Solved] 2022

Jest tak wiele zapytań do wyboru, więc nie musisz się martwić, jeśli nie masz pewności w pisaniu na określony temat, po prostu pomiń i sprawdź inne.

Powiązane: Jak zwiększyć umiejętności komunikacji z klientem

Zintegruj słowa kluczowe

Aby przyciągnąć ruch do treści, ważne jest uwzględnienie słów kluczowych. zmiana słów kluczowych to przydatne narzędzie, które pomoże Ci znaleźć słowa kluczowe w określonym subreddicie, które mają rzeczywistą liczbę wyszukiwań. Po prostu nazwij odpowiedni subreddit, spersonalizuj swoje wyszukiwanie, podając typ wyszukiwania, trafność, ramy czasowe i częstotliwość.

Keyworddit rozszerzy każdy obszar dyskusji i komentarzy, rozpozna słowa kluczowe i przetworzy je za pomocą narzędzia do wyszukiwania słów kluczowych Grepwordy. Wyświetli skuteczne słowa kluczowe z rzeczywistą liczbą wyszukiwań.

Słowa kluczowe mogą być najłatwiejszym sposobem uzyskania pomysłów na treści. Na przykład, jeśli najskuteczniejsze słowo kluczowe dla Twojego wyszukiwania to „Załóż bloga”, możesz je przekształcić w „Jak założyć bloga — w uproszczeniu 4 Kroki

Crowdsourcing

Reddit to ogromna platforma do badań i crowdsourcingu.

Zamieszczenie płatnej reklamy w celach badawczych na Reddit będzie znacznie tańsze niż w innych serwisach społecznościowych i zaoferuje Ci prawdziwe, wnikliwe dane. Użyj tego zasobu, aby wygenerować opinie na temat nowych pomysłów, istniejących pomysłów lub opinii na temat swoich ofert.

Innym sposobem uzyskania opinii jest bezpośrednie komentowanie lub publikowanie w dyskusji. Jeśli chcesz podzielić się czymś odkrywczym, będziesz mógł łatwo generować dane i gromadzić treści poprzez cytaty i opinie.

Uwaga: nie reklamuj swojej marki ani produktu! Społeczność Reddit to wrażliwa grupa i możesz zostać odrzucony za autopromocję.

Twoje ujęcie

Mam nadzieję, że już wiesz, jak skutecznie można wykorzystać Reddit do generowania świetnych pomysłów na treści do następnego postu. Może to być ogromne źródło informacji i inspiracji.

Rekommenderad:  Jak zablokować programowi blokowanie systemu Windows 10?

Tworzenie i sprzedawanie treści może być trudnym zadaniem i wymaga czegoś więcej niż tylko pisania i publikowania. Trzeba być wytrwale zaangażowanym i informowanym o aktualnych trendach i tematach. Reddit ułatwił to dzięki niezliczonym źródłom informacji i interakcji.