Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak uzyskać więcej recenzji produktów

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak uzyskać więcej recenzji produktów

Teraz bardziej niż kiedykolwiek klienci przeglądają recenzje przed dokonaniem zakupu. Recenzje są istotną częścią sprzedaży produktów, ale ich uzyskanie może być trudne, zwłaszcza jeśli produkt jest nowy. Jak więc uzyskać więcej recenzji produktów? Przyjrzyjmy się kilku strategiom.

Czy naprawdę potrzebujesz recenzji produktów?

Po pierwsze, czy naprawdę potrzebujesz recenzji produktów? Krótka odpowiedź brzmi: tak.

Ankiety pokazują, że 98% konsumentów uważa, że ​​recenzje są niezbędnym zasobem przy podejmowaniu decyzji o zakupie. A im więcej recenzji, tym lepiej. Prawdopodobieństwo zakupu produktu wzrasta o 270%, gdy otrzyma on co najmniej pięć recenzji. Większość klientów twierdzi, że produkt powinien mieć co najmniej 26 recenzji. Większość klientów uważa również, że potrzeba 40 lub więcej recenzji, aby ogólna ocena w gwiazdkach była dokładna.

Istnieje również wiele sposobów wykorzystania recenzji produktów. Recenzje produktów mogą pomóc w zwiększeniu liczby konwersji na stronach docelowych. Recenzje produktów są również niezbędne, aby Twoje produkty były konkurencyjne na rynkach internetowych, takich jak Amazon lub Ebay.

Zbieraj, edytuj, zapisuj i ponownie publikuj recenzje na jednej platformie
Zobacz, jak działa Boast >

Jak uzyskać więcej recenzji produktów

Dostarczenie produktu Note

Kiedy dostarczasz swoje produkty, dołącz notatkę z prośbą o recenzję produktu. Podkreśl klientowi, jak wiele znaczą dla Ciebie recenzje produktów. Użyj tego szablonu i dostosuj go, aby rozpocząć. Nie zapomnij dołączyć odpowiedniego linku lub możliwego do zeskanowania kodu QR, aby ułatwić klientowi dodanie recenzji.

Cześć!

Dziękujemy za zakup naszego produktu! Mamy nadzieję, że Ci się spodoba. Jeśli ten przedmiot dobrze Ci odpowiada, mamy nadzieję, że rozważysz napisanie recenzji! Odwiedź naszą stronę internetową (adres URL tutaj) lub użyj kodu QR, aby napisać recenzję. Te recenzje wiele dla nas znaczą i pomagają innym klientom nas znaleźć! Mamy nadzieję, że poświęcisz kilka minut, aby nam pomóc.

Dziękuję!

Beta testerzy

Jeśli próbujesz uzyskać recenzje nowego produktu, warto najpierw nawiązać współpracę z testerami wersji beta. Możesz podarować niektóre ze swoich nowych produktów kilku lojalnym klientom, osobom mającym wpływ na media społecznościowe, przyjaciołom lub rodzinie. Pomoże Ci to nie tylko ulepszyć produkt w razie potrzeby, ale może również pomóc w zebraniu pierwszych recenzji produktu.

Rekommenderad:  Jak utworzyć stały pasek nawigacji

Darmowe próbki

Tak jak możesz dać beta testerom próbkę swojego produktu przed oficjalną premierą, możesz dać darmowe próbki lojalnym klientom, osobom wpływowym w mediach społecznościowych lub przyjaciołom, aby uzyskać więcej recenzji produktu.

Należy jednak pamiętać, że większość stron z recenzjami stron trzecich lubi Amazon lub Google nie zezwalają na tę praktykę. Może to być jednak dobry sposób na zebranie większej liczby recenzji produktów do wykorzystania na stronach docelowych. Aby uzyskać pełną przejrzystość, możesz dołączyć do recenzji notatkę typu „Ten klient otrzymał bezpłatną próbkę recenzowanego produktu”.

E-mail uzupełniający

Gdy klient otrzyma produkt, wyślij e-maila z prośbą o opinię. Dostosuj ten szablon i nie zapomnij dołączyć linku do strony zbierania recenzji. Lub, jeśli wolisz otrzymywać więcej recenzji produktów w witrynie innej firmy, umieść odpowiedni link, aby przesłać recenzję do witryny.

Cześć!

Teraz, gdy już miałeś okazję wypróbować swój produkt, chcielibyśmy poznać Twoją opinię. Użyj tego łącza (adres URL TUTAJ) lub kodu QR, aby nagrać kilka opinii wideo lub napisać recenzję produktu. Opowiedz nam o niektórych funkcjach, które lubisz, o tym, jak korzystasz z produktu lub o czymkolwiek, co przychodzi ci na myśl!

Doceniamy twoją pomoc. Twoja opinia pomaga nam ulepszać i docierać do większej liczby wspaniałych klientów, takich jak Ty!

Dziękuję!

Z łatwością stwórz stronę docelową i zbieraj recenzje tekstowe lub wideo w jednym miejscu
Dowiedz się więcej o chwaleniu się >

Facebook Post

Prośba o recenzję produktu dot Facebook może być świetnym sposobem na dotarcie do wielu klientów naraz. Klienci, którzy Cię śledzą Facebook są również bardziej skłonni do bycia fanami Twojego produktu. Dostosuj ten szablon, aby napisać prośbę o recenzję produktu Facebook.

Mieliście już okazję wypróbować naszą nowość? To ukryty klejnot, którym chcielibyśmy podzielić się z jeszcze większą liczbą osób, a recenzje produktów pomagają nam to zrobić! Jeśli wypróbowałeś ten produkt, napisanie recenzji produktu lub przesłanie filmu zajmie tylko trzy minuty! To nam bardzo pomaga! Zaznacz kartę dobrego uczynku na dany dzień i prześlij recenzję produktu! (URL TUTAJ)

Twitter Post

A Twitter post może również pomóc w szybkim dotarciu do wielu osób. Ten post musi być krótszy i może dotrzeć do osób, które nie są tylko Twoimi fanami. Możesz więc dokładniej monitorować odpowiedzi i retweety. Jeśli masz czas Twitter była kontrowersyjna, to może nie być dla ciebie dobra droga. Niezależnie od tego, upewnij się, że masz również kilka odpowiedzi na negatywne recenzje.

Rekommenderad:  Jak znaleźć pliki starsze niż 1 rok w systemie Unix?

Dostosuj to Twitter szablon postu z prośbą o recenzję produktu.

Próbowaliście już naszego nowego produktu? Jeśli tak, chętnie poznamy Twoją opinię! To bardzo nam pomaga i pomaga nam znaleźć wspaniałych nowych klientów! (URL TUTAJ)

Instagram Post

Aby poprosić o recenzję produktu z an Instagram opublikuj post, potrzebujesz atrakcyjnego obrazu lub krótkiego filmu. To świetny sposób na wykorzystanie istniejących recenzji wideo lub recenzji pisemnych, które już masz. W swoim obrazie lub filmie wspomnij, że szukasz dodatkowych recenzji produktów. W ten sposób przyciągniesz uwagę klientów, nawet jeśli nie przeczytają oni od razu podpisu pod Twoim postem.

Dostosuj ten tekst, aby uwzględnić go w swoim Instagram post.

Czy próbowałeś tego produktu? Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Opinie klientów takich jak Ty wiele dla nas znaczą i pomagają nam docierać do nowych klientów. Okaż trochę miłości już dziś i napisz recenzję produktu! Kliknij link w naszym bio, aby napisać recenzję w kilka minut!

Nagrody w postaci kart podarunkowych

Twoi klienci są zapracowanymi ludźmi i mogą potrzebować zachęty, aby wystawić opinię. Możesz zaoferować kartę podarunkową lub zniżkę w zamian za recenzję produktu. Pamiętaj, że większość stron internetowych osób trzecich nie zezwala na tę praktykę, ale może to być skuteczne przy generowaniu recenzji produktów dla Twojej własnej witryny. Powiadom swoich klientów o rozdaniu kart podarunkowych za pośrednictwem poczty elektronicznej, mediów społecznościowych, na swojej stronie internetowej lub w sklepie, jeśli to możliwe.

Ta praktyka może być uznana za płacenie za recenzje, dlatego ważne jest, aby ujawnić, w jaki sposób zebrałeś te recenzje. Możesz dołączyć oświadczenie typu: „Ten klient otrzymał kartę podarunkową w zamian za opinię po zakupie produktu”.

Loteria

Konkurs lub upominek może również pomóc w uzyskaniu większej liczby recenzji produktów. Poinformuj swoich klientów, że mogą wygrać nagrodę, jeśli prześlą recenzję konkretnego produktu. Ta praktyka, podobnie jak poprzednia, jest niedozwolona w większości zewnętrznych witryn, ale może być dobrą strategią zbierania recenzji stron docelowych.

Rekommenderad:  Jak zbiorczo zmieniać rozmiar zdjęć i filmów na iPhonie

Powiadom swoich klientów o loteriach za pośrednictwem poczty elektronicznej, mediów społecznościowych, na swojej stronie internetowej lub w sklepie. Powiedz im, co mogą wygrać, na przykład wakacje, zakupy, produkty z całego roku lub coś innego.

Czego nie możesz zrobić, aby uzyskać więcej recenzji produktów

Istnieje wiele różnych strategii, których możesz użyć, aby uzyskać więcej recenzji produktów. Istnieją jednak praktyki, których nie należy stosować. Poniższe praktyki naruszą zasady ustanowione przez Federalną Komisję Handlu i mogą doprowadzić Cię do legalnej gorącej wody.

    • Płacenie za recenzje: płacenie klientom za wystawianie recenzji nie jest dobrą praktyką. W niektórych przypadkach możesz płacić klientom za ich czas, ale musisz ujawnić płatność.
    • Używaj fałszywych recenzji: Wymyślanie recenzji jest nielegalne przepisy FTC. Ta praktyka doprowadziła również do pozwów sądowych ze stron internetowych osób trzecich.
    • Naruszają warunki korzystania z usługi: Witryny stron trzecich, takie jak Amazon, Ebay, Google, Yelp i inne strony mają surowsze zasady, jeśli chodzi o zachęcanie do recenzji. Przeczytaj warunki korzystania z usługi i upewnij się, że Twoje strategie uzyskiwania większej liczby recenzji produktów są zgodne z zasadami.

Jeśli szukasz sposobu na szybkie gromadzenie, organizowanie i edytowanie recenzji, wypróbuj Boast. Możesz łatwo tworzyć strony docelowe, aby zbierać recenzje wideo lub tekstowe, prezentować recenzje w swojej witrynie, udostępniać je w mediach społecznościowych i wiele więcej. Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś, aby go przetestować!

Opublikowany w: Recenzje online