Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak uzyskać więcej wyświetleń na Instagram

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak uzyskać więcej wyświetleń na Instagram

Czy zauważyłeś u siebie spadek Instagram wyświetlenia?

Czy chcesz uzyskać więcej gałek ocznych na swoim Instagram treść?

Jeśli to brzmi jak ty, właśnie trafiłeś na kopalnię wskazówek zwiększających oglądalność.

The Instagram wprowadzono algorytmiczną oś czasu, aby zapewnić użytkownikom dostęp do najlepszych, najbardziej odpowiednich treści w ich kanałach.

Niestety, ta zmiana algorytmu odbiła się negatywnie na wielu Instagram kont, ponieważ większość marketerów, twórców i użytkowników zauważa spadek zasięgu i zaangażowania swoich treści.

Ale tak nie powinno być. W rzeczywistości powinno to być okazją do umieszczenia treści na osi czasu większej liczby użytkowników.

Więc co musisz zrobić inaczej?

W tym poście udostępnimy 5 dogłębne i praktyczne strategie, które możesz wdrożyć, aby zwiększyć zasięg i uzyskać więcej wyświetleń Instagram.

Często Zadawane Pytania

Dlaczego są moje Instagram Wyświetlenia tak niskie?

Przyczyn niskiej oglądalności może być wiele Instagram.

Nieaktualne treści, brak lub nieistotne hashtagi, publikowanie w niewłaściwym czasie, niespójność i niskiej jakości wizualizacje to tylko niektóre z najczęstszych przyczyn.

Jeżeli twój Instagram widok stale spada, możesz odwrócić sytuację, korzystając ze wskazówek zawartych w tym przewodniku.

Co sprawia, że ​​kołowrotek lub Instagram Post stał się wirusowy?

Numer 1 tajemnica wirusowych postów lub bębnów Instagram jest to, że są zabawne, inspirujące i zabawne.

Chodzi o tworzenie treści, które przykuwają uwagę ludzi i sprawiają, że chcą się nimi dzielić, a następnie z nich korzystać Instagram najlepszych praktyk, jak w niniejszym przewodniku, aby je promować.

Czego potrzebujesz, aby uzyskać więcej wyświetleń Instagram

Twój Instagram Konto: Aby skorzystać ze wskazówek zawartych w tym przewodniku, aby zwiększyć liczbę wyświetleń Instagrampotrzebujesz tylko Instagram konto.

Jednak niektóre z tych wskazówek wymagają użycia Instagram natywne statystyki i funkcje promocji postów dostępne tylko w wersji an Instagram konto biznesowe.

Jeśli jeszcze tego nie masz, postępuj zgodnie z tym przewodnikiem, aby je zdobyć Instagram status konta profesjonalnego.

Narzędzie do analizy mediów społecznościowych: Istnieje wiele dobrych narzędzi do analizy mediów społecznościowych do śledzenia Instagram wzrost konta.

Za pomocą tych narzędzi możesz mierzyć zasięg i zaangażowanie oraz odkrywać informacje, które pomogą Ci ulepszyć Instagram decyzje marketingowe.

Hootsuite i Buffer są 2 z najlepszych narzędzi do analityki społecznej na rynku.

5 Skuteczne wskazówki, jak uzyskać więcej wyświetleń Instagram

 • Wskazówka #1: Twórz wartościowe treści
 • Wskazówka #2: Znajdź optymalne czasy wysyłania
 • Wskazówka #3: Używaj odpowiednich hashtagów
 • Wskazówka #4: Wzmocnij swój post za pomocą Instagram Reklamy
 • Wskazówka #5: Współpracuj z niszowymi mikroinfluencerami

Wskazówka #1: Twórz wartościowe treści

Aby uzyskać więcej wyświetleń na Instagramto, co musisz najpierw poprawić, to treść i to, jak pasuje do wymagań odbiorców docelowych i nisz.

Jeśli ci się to nie uda, wszelkie inne wysiłki mające na celu zwiększenie liczby wyświetleń i zaangażowania mogą nie przynieść rezultatów. Krótko mówiąc, musisz posiadać swoją niszę.

Zacznij od zbadania, jakie tematy interesują Twoich odbiorców, i stwórz różne rodzaje treści, aby je rozwiązać.

Pomyśl o tym – jaka jest pierwsza rzecz, którą robisz po obejrzeniu treści edukacyjnych, rozrywkowych i przydatnych w Internecie?

Udział? Dobrze zgadłeś.

Jeśli naprawdę chcesz więcej wyświetleń swojego posta, musisz zadać pytanie przed naciśnięciem przycisku publikowania na którymkolwiek z twoich postów Instagram content polega na tym, czy Twoje treści są godne udostępniania.

Rekommenderad:  Jak używać narzędzia Notion Web Clipper do zapisywania dowolnej strony w Internecie w Notion

Niezależnie od tego, czy Twoją niszą jest moda, styl życia, fitness czy cokolwiek innego, musisz tworzyć treści, które Twoi docelowi odbiorcy uznają za wartościowe. Jakość zdjęć i filmów ma mniejsze znaczenie, jeśli Twoje treści nie odzwierciedlają wartości docelowych odbiorców, nie rozwiązują ich bolączek, nie edukują i nie dodają wartości do ich życia.

Treści, którymi warto się dzielić, to najlepszy sposób na rozszerzenie Instagram dotrzeć i uzyskać więcej wyświetleń swoich treści. Im częściej Twoi odbiorcy przekazują Twoje treści, tym więcej wyświetleń uzyskasz.

Jednak treści warte udostępniania nie zawsze są treściami edukacyjnymi. Wszystko zależy od tego, co sprawdza się w Twojej firmie. A także swoją niszę.

Jeśli Twoi odbiorcy bardziej angażują się w zabawne treści, musisz znaleźć sposób, aby Twoje treści były zabawne. Możesz sprawić, by Twoje treści były jednocześnie edukacyjne i zabawne.

Być może będziesz musiał utworzyć różne typy treści, rolki, historie, karuzele i inne, aby znaleźć typ treści i formę, która najbardziej angażuje i udostępnia Twoich odbiorców.

Możesz użyć wbudowanego Instagram funkcja wglądu, aby to odkryć. Pokażemy jak szybko.

Wskazówka #2: Znajdź optymalne czasy wysyłania

Kolejna skuteczna strategia, aby zdobyć więcej gałek ocznych Instagram treść jest publikowana we właściwym czasie.

A jaki jest właściwy czas? Dzieje się tak, gdy Twoi obserwatorzy i docelowi odbiorcy są online i najprawdopodobniej zaangażują się w Twoje treści.

Instagram Insights, natywna funkcja analityczna, ułatwia znajdowanie przydatnych informacji o odbiorcach.

Niekoniecznie potrzebujesz narzędzia innej firmy, aby dowiedzieć się, z jakim typem treści Twoi odbiorcy najczęściej i kiedy korzystają. Twój Instagram Aplikacja pokazuje zestawienie, kiedy Twoi obserwatorzy są najbardziej aktywni online każdego dnia.

Oto jak;

Otworzyć Instagram app w telefonie i przejdź do Profil.

Uzyskiwać Spostrzeżenia i kliknij na Całkowita liczba obserwujących. Zostaniesz przeniesiony na stronę wglądu, gdzie zobaczysz wiele danych o swoich obserwatorach.

Przewiń stronę w dół, aż dojdziesz do najbardziej aktywne czasy Sekcja.

Na tej stronie znajdziesz najbardziej aktywny czas dla dni tygodnia i godzin dnia.

Przejrzyj te dane, aby znaleźć czas największej aktywności Twoich obserwujących. I właśnie wtedy należy publikować swoje treści.

Na większości kont liczba aktywnych obserwujących jest dość stała w określonym czasie każdego dnia. Musisz znaleźć optymalne. Właśnie wtedy publikuj swoje treści.

Zagłębiając się w to, odkryjesz trend w aktywności obserwujących, który może pomóc w zaplanowaniu kalendarza treści.

Może również pomóc w planowaniu postów z wyprzedzeniem, aby zachować spójność. Pamiętaj; możesz mieć więcej niż jeden optymalny czas. Oznacza to, że masz więcej możliwości publikowania.

Jedną z ważnych zmiennych, które należy wziąć pod uwagę, są strefy czasowe, ponieważ wszyscy Twoi obserwatorzy będą prawdopodobnie pochodzić z różnych części świata. Miej na to oko; z biegiem czasu przekonasz się, jaki czas działa najlepiej.

W sieci krąży ogólna wiedza, że ​​najlepszy czas na publikację Instagram 11:00 i 10:00-11:00 odpowiednio w środy i piątki.

Chociaż jest w tym ziarno prawdy, faktem jest, że twoi zwolennicy nie są generałami. Musisz dowiedzieć się, jaki jest dla Ciebie optymalny czas. A jedynym sposobem na to jest studiowanie, eksperymentowanie i analizowanie zachowania obserwującego.

Wskazówka #3: Używaj odpowiednich hashtagów

Aby uzyskać więcej wyświetleń na Instagrammusisz podkręcić hashtag.

Rekommenderad:  Jak znaleźć trasy rowerowe za pomocą Map Google

Nie chodzi o dodanie jak największej liczby losowych hashtagów. Chodzi o strategiczne wykorzystanie odpowiednich w treści.

Dwa powyższe sposoby koncentrują się na wykorzystaniu istniejącego Instagram obserwujących, aby uzyskać więcej wyświetleń Instagram. Ale jak sprawić, by więcej nowych osób, które nie obserwują, zobaczyło Twoje treści?

 • Ogólna odpowiedź – używaj hashtagów
 • Konkretna odpowiedź- używaj odpowiednich hashtagów.

Istnieje różnica między używaniem hashtagów a używaniem odpowiednich hashtagów dla treści.

Czy twoi odbiorcy docelowi będą wpisywać ten hashtag w wyszukiwaniu, szukając treści podobnych do twoich Instagram? NIE? Nie używaj tego.

Nie ulegaj też pokusie używania najpopularniejszych hashtagów Instagram chyba że są one odpowiednie dla Twojej niszy.

Częstym błędem popełnianym przez początkujących twórców jest podążanie za hashtagami o wysokiej konkurencji. To jak szukanie trudnych słów kluczowych w SEO. Szansa na dotarcie na szczyt jest niewielka.

Zamiast tego skoncentruj się na niszowych hashtagach biznesowych z konkurencją na średnim i niskim poziomie i połącz je z odpowiednimi konkurencyjnymi.

Aby znaleźć odpowiednie hashtagi dla swojej niszy, Wyszukiwarka tagów I TagForLubię to to darmowe, potężne narzędzia do wyszukiwania hashtagów i poziomu ich konkurencji.

Moreso, obserwowanie hashtagów to powszechny trend Instagram. Ta funkcja pozwala twórcom i firmom zwiększać świadomość marki i łatwo docierać do nowych i większych odbiorców.

Gdy publikujesz post i dodajesz hashtagi do podpisu lub relacji, Instagram zapełnia kanały użytkowników śledzących te hashtagi otagowaną treścią. W ten sposób nawet osoby, które nie są Twoimi obserwatorami, mogą zobaczyć Twoje treści na swoich osiach czasu.

Chociaż Instagram dopuszcza do 30 hashtagów dla postów i 10 dla relacji, powinieneś używać tylko niektórych.

W badaniu z TrackMaven, Instagram posty z dziewięcioma hashtagami osiągają najlepsze wyniki. Niektóre inne badania sugerują mniej (5-9 hashtagów), podczas gdy niektórzy mówili, że powinieneś używać ich więcej.

Nie ma tu sztywnej reguły. Eksperymentuj ze wszystkimi, aby zobaczyć, co działa najlepiej dla Ciebie.

Jest jednak jedno pewne „nie” – nie nadużywaj hashtagów. Przypomina to upychanie słów kluczowych – karalną praktykę w SEO.

Chociaż może nie być za to bezpośredniej kary Instagrammożesz zostać oznaczony za spamowanie.

Wskazówka #4: Wzmocnij swój post za pomocą Instagram Reklamy

Jeśli masz budżet, Instagram reklamy to jeden z najskuteczniejszych sposobów na zwiększenie zasięgu organicznego i uzyskanie większej liczby wyświetleń Instagram.

Gdy dotrzesz do właściwych odbiorców, przekażesz przekonujący przekaz i użyjesz nieodpartego wezwania do działania, możesz rozwinąć społeczność obserwujących szybciej niż w przypadku zwykłych Instagram posty.

Możesz promować swoje posty za jedyne $5 jeśli masz Instagram konto biznesowe. Po prostu znajdź post, który chcesz promować, i kliknij Wzmocnij post przycisk pod nim.

Prawdopodobnie nie będziesz promować wszystkich swoich Instagram postów, ponieważ jest to sprzeczne z intuicją.

Więc który post powinieneś promować?

Odpowiedź – najlepiej działające. Ponieważ już osiągnął dobre wyniki, jest bardziej prawdopodobne, że uzyska doskonałe wyniki, gdy go wypromujesz.

Możesz znaleźć swoje najskuteczniejsze posty, korzystając z narzędzia statystyk w Instagram aplikacja.

Oto jak;

 • otwarty Instagram i idź do swojego Profil stronie kliknij na menu (trzy pionowe linie) ikonę w lewym górnym rogu i wybierz Spostrzeżenia (ikona wykresu słupkowego) z opcji.
 • Pod Najlepsze posty sekcję, kliknij Zobacz więcej.
 • Następnie użyj filtrów, aby wybrać Wrażenie i zaangażowanie i ustaw Czas przefiltrować do 7 dni.
 • Następnie zobaczysz swoje najlepsze posty według zaangażowania dla poprzedniego 7 dni.
Rekommenderad:  Jak mogę odtruć moje dzieci od ekranów?

Teraz możesz wybrać posty do promowania.

Wskazówka #5: Współpracuj z niszowymi mikroinfluencerami

61% konsumentów podąża za sugestiami influencera, któremu ufają. Tak więc, jeśli używasz influencer marketingu do rozwoju Instagram konto, bardzo dużo tracisz.

Z marketingowego punktu widzenia praca z influencerami nie oznacza szukania influencerów z milionami obserwujących.

Jest to raczej współpraca z wpływowymi osobami, które mogą pomóc Ci dotrzeć do docelowych odbiorców i osiągnąć cele rozwojowe. Stąd nazwa – niszowi mikroinfluencerzy.

Niszowi mikroinfluencerzy mają silne relacje ze swoimi obserwatorami i bardzo zaangażowaną społecznością oraz lojalnymi fanami.

Dlatego są one wybierane przez większość marketerów. Współpraca z niszowymi mikroinfluencerami ma wiele zalet.

Po pierwsze, mają wysoki poziom zaangażowania i masz pewność, że docierasz do właściwych odbiorców.

Ponadto koszt sponsorowanego postu dla mikro-influencerów jest niski w porównaniu z wpływowymi mega i celebrytami.

Aby zrozumieć, ile może Cię kosztować praca z influencerami, oto tabela z wyszczególnieniem kategorii influencerów i ich opłat.

Więc jeśli chcesz uzyskać wyświetlenia na Instagram, pracować z influencerami. Ale jeśli chcesz uzyskać opinie, które przekładają się na znaczące zaangażowanie i interakcje biznesowe, współpracuj z niszowymi mikroinfluencerami.

Wiele firm współpracuje z mikroinfluencerami dzięki tej lojalnej społeczności obserwujących. Musisz tylko upewnić się, że influencer jest odpowiedni dla Twojej niszy i branży, aby uzyskać doskonały wynik.

Współpraca z influencerami nie musi kosztować pieniędzy. Możesz zwrócić przysługę w postaci prowizji od Twojego produktu lub usługi dla ich obserwujących, upominków dla przyjaciół i rodziny

członkowie.

Więcej przydatnych samouczków dotyczących mediów społecznościowych:

 • Jak zostać influencerem: Marzysz o zostaniu influencerem i zarabianiu na swoim wpływie? Oto kompleksowy przewodnik, który pomoże Ci zamienić pasje i wpływy w karierę.
 • Jak utworzyć Instagram Wpis dotyczący współpracy: Bieganie Instagram wspólny post to skuteczny sposób na dotarcie do obserwujących innych osób i dotarcie do większej liczby odbiorców Instagram. Dowiedz się JAK tutaj.
 • Jak uruchomić zaangażowanie Instagram Prezent: Chcesz rozwijać swoje Instagram konto szybko? Strategiczny Instagram giveaway może przyciągnąć tysiące nowych obserwujących i zawrzeć interesujące relacje z obecnymi. Sprawdź ten przewodnik.

Podsumowanie

Jak widać, nie można siedzieć i mieć nadzieję na więcej Instagram widoki spadają na kolana. Trzeba się trochę postarać.

Korzystając z powyższych wskazówek, możesz zwiększyć zasięg i zaangażowanie. I tak, istnieją inne sposoby na uzyskanie większej liczby wyświetleń Instagram. Ale nie chcesz się przytłoczyć, wdrażając wszystko na raz.

Zacznij od tych 5, spłucz i powtarzaj, aż zaczniesz widzieć rezultaty. Następnie możesz wypróbować inne taktyki.

Wreszcie więcej obserwujących Instagram może również zapewnić więcej wyświetleń. Możesz sprawdzić nasz przewodnik, jak zdobyć więcej obserwujących Instagram.

Mamy nadzieję, że ten przewodnik okaże się pomocny. Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek dotyczących treści w mediach społecznościowych, skontaktuj się z nami w sekcji komentarzy poniżej.