Jak uzyskać zweryfikowany znacznik wyboru (dawniej Crown) w TikTok

Od czasu upadku Vine miliony młodych właścicieli smartfonów w wieku dwudziestu kilku lat próbują odkryć kolejne szaleństwo w mediach społecznościowych zaprojektowane specjalnie dla nich. Vine było miejscem dla młodszych odbiorców do tworzenia krótkich treści przeznaczonych dla ludzi takich jak oni, a popularność tych treści pozostała niezmienna, mimo że aplikacja nie jest już dostępna. Snapchat był kiedyś postrzegany jako przystań dla młodszych odbiorców chcących tworzyć i komunikować się, ale seria złych decyzji ze strony Snap – nieudany przeróbka, większy nacisk na treści znanych marek zamiast zdjęć i filmów generowanych przez użytkowników – ma opuścił aplikacji społeczności szuka coraz bardziej pusty. Dla niektórych, Instagram stał się miejscem na spędzanie czasu, widok snapchat-esque historie i tradycyjnych stanowisk zdjęcie, ale nie ma tego samego rodzaju twórczej energii dostarczanej publiczność winorośl i pchnął je zrobić jakiś niesamowity krótki formularz wideo.

Przeczytaj artykuł, aby uzyskać więcej informacji

Wpisz TikTok, wcześniej znany jako Musical.ly. Chociaż nie jest to całkiem zamiennik dla Vine, jest zdecydowanie najbliższy, że wielu znalazło. Ogólną ideą aplikacji jest prosta: za pomocą próbą kawałek dźwięku w zakresie od 15 sekund do pełnej minuty długiej, stworzyć film na telefonie przy użyciu dwóch kamer z przodu iz tyłu urządzenia, a także pełny skład efektów i innych opcji w aplikacji. Próbkowane audio oddziela TikTok od Vine; chociaż TikTok początkowo koncentrowała się wyłącznie na ruchu warg synchronizowania utworu, przez ostatnie dwa lata przyniosły użytkownicy stają się znacznie bardziej oszczędny z biblioteki audio dostępne. Efekty dźwiękowe, cytaty z programów stand-up i programów telewizyjnych, a więcej treści stało się powszechne w aplikacji, pozwalając użytkownikom tworzyć nowe pomysły i tworzyć coś nowego, zmieniając jednocześnie stare elementy.

Jeśli spędziłem trochę czasu na TikTok lub Musical.ly przed nim, pewnie zauważyłeś niektórzy użytkownicy stosowane mieć małą ikonę korony na swoim profilu, obok profilu okrągłym obrazem, który wyświetla ich twarz, tylko za koronę zniknąć Kilka miesięcy temu. Korony TikTok były reliktami z czasów Musical.ly, a po ich zniknięciu możesz się zastanawiać: co dalej? Co oznaczała korona? A jeśli nie ma korony, co zastępuje go? Rzućmy okiem na to, gdzie poszły korony i na co zostały zastąpione.

Gdzie się podziała korona?

Pierwsze rzeczy pierwsze: pod koniec 2018 roku, tuż za każdy obchodzi Boże Narodzenie i powitanie nowego roku, TikTok dokonał znaczących zmian do swojej platformy. Miesięcy po nabyciu konkurencyjną platformę Musical.ly, TikTok wreszcie zastąpiło koronę z nowiutkim zweryfikowana, podobny do innych platform. Jeśli TikTok jest pierwszą siecią społecznościową, do której dołączyłeś – i biorąc pod uwagę młodsze dane demograficzne aplikacji, jest to całkowicie możliwe – korona mogła cię zdezorientować, pozostawiając niezrozumienie tego, co robi na niektórych profilach, a nie na innych.

Jak uzyskać zweryfikowany znacznik wyboru (dawniej Crown) w TikTok 1

Na platformach społecznościowych takich jak Twitter, Instagram, i Facebook, niektórzy użytkownicy mają niebieskie profile obok swoich nazw w profilach. Niezależnie od tego, czy jest to celebrytka, zespół czy sieć informacyjna, platformy te umieszczają niebieski znacznik wyboru obok konkretnych stron, aby potwierdzić, że konta są zweryfikowane i prawdziwe. Na TwitterTo jest określane po prostu jako „weryfikacja”; użytkownicy ze znacznikiem wyboru są po prostu określani jako zweryfikowani. Na Facebook i Instagram (którego właścicielem jest Facebook), To jeszcze dalej weryfikacji, ale niebieskie checkmarks nazywane są wszystkie trzy służyć temu samemu celowi „plakietki weryfikacji.”: Aby pokazać użytkownikom, że konto patrzysz jest prawdziwe, a nie fan page własnością lub parodią.

Teraz, gdy TikTok zastąpił swoje korony faktycznym statusem weryfikacji, korony nie mają już zastosowania. Podobnie jak w innych sieciach społecznościowych, TikTok teraz znaki użytkowników ze standardowym zweryfikowane znak jak większość innych usług, zamiast korony. Na Musical.ly i starszych wersjach TikTok, korona nie chodzi tylko zweryfikowani użytkownicy, ale również reprezentowana wpływowe i popularne użytkowników na platformie. Oznaczało to, że podczas gdy gwiazdy popu, takie jak Selena Gomez i Ariana Grande, mogłyby mieć swoje korony, można również znaleźć korony przyznane użytkownikom, którzy założyli markę na TikTok, twórcom wideo, którzy demonstrują swoją wiedzę, jak sprawić, by usługa dla nich działała i działa dobrze.

Jak uzyskać zweryfikowany znacznik wyboru (dawniej Crown) w TikTok 2

Co zastąpiło korony?

Zamiast koron znajdziesz teraz dwie różne wersje weryfikacji na TikTok. Pierwszy jest prawdopodobnie dla Ciebie niedostępny: zweryfikowany użytkownik. Jest to standardowy zaznaczenia, że ​​widzieliśmy w większości innych sieci społecznych, a to głównie zarezerwowane dla gwiazd, aby upewnić się, że nie są podszył. Znajdziesz tę etykietę na niektórych kontach, ale dla najsłynniejszego użytkowników TikTok, znajdziesz coś nowego w całości.

Zamiast nadawać wszystkim kontom zweryfikowaną odznakę, TikTok zaczął dawać popularnym użytkownikom, którzy kiedyś mieli odznaki koronne, które brzmią „Popularny użytkownik”. To stawia tych użytkowników w klasie wyższej niż standardowa TikTok-er, jednocześnie wyjaśniając, że osoba nie jest sławna w szerszym znaczeniu tego świata. W takim przypadku TikTok nadal robi coś innego niż usługa Twitter, w których zweryfikowani użytkownicy obejmują zarówno celebrytów, dziennikarzy, jak i pośredników. TikTok niekoniecznie obniża standard uwierzytelnionego użytkownika; oznacza to tylko, że na platformie jest teraz różnica między celebrytami a wpływowymi osobami.

Jak uzyskać zweryfikowane TikTok?

Jak już powiedzieliśmy, weryfikacja na TikTok, pomimo rezygnacji z koron. Zazwyczaj te użytkownicy należą do jednej z trzech kategorii:

  1. Użytkownik jest ogromnie popularny na miejscu, służąc jako twórcy treści sprawia, że ​​wielkie piętno na platformie TikTok w taki czy inny sposób.
  2. Użytkownik jest kimś ważnym, w tym faktycznymi gwiazdami popu i muzykami, którzy akurat są na platformie.
  3. Zostali wybrani przez personel i zespół wsparcia w TikTok jako ktoś, kto wymaga weryfikacji lub jako ktoś, kto wykazał swoje zaangażowanie w tworzenie treści notatek na stronie.

Jak uzyskać zweryfikowany znacznik wyboru (dawniej Crown) w TikTok 3

Że trzecia opcja jest prawdopodobnie najlepszym na zarabianie na weryfikację konta TikTok, chyba że osoba ta jest obecnie czyta Carly Rae Jepsen, szuka się jej konto zweryfikowane na TikTok. Szanse są, jednak, że nie jesteś sławny muzyk pop łączący usługę, a zamiast tego, jesteś przeciętny osobnik z smartphone, kilka pomysłów i talentu, gotowe do użycia na tworzeniu zawartości krótki formularz. Dobra wiadomość jest taka, że ​​nie mieć być Carly Rae Jepsen, aby uzyskać słynny znak użytkownika na TikTok. Wszystko czego potrzebujesz to talent wspomniano powyżej i smartfon.

Ścieżka do weryfikacji punktacji na TikTok jest dość podobna do ścieżki do coraz bardziej popularne na stronie, ponieważ te dwa cele są prawie jedno i to samo. Aby uzyskać weryfikację na TikTok, będziesz chciał dążyć do zdobywania obserwujących, a tym samym popularności, ale to nie koniec wygrywania tego złotego znaku. Oto cztery wskazówki dotyczące weryfikacji na TikTok:

Ciężko pracuj, aby tworzyć dobre treści

Jest to podstawowy krok, który powinieneś zrobić, aby osiągnąć popularność i sukces na stronie. TikTok ma dużą bazę fanów, ale w przeciwieństwie do Instagram lub Twitter, nie jest niemożliwe znalezienie obserwujących i sławy na platformie, aby odnieść sukces. TikTok jest wciąż na tyle młody, że prawie każdy może wyjść z cienia, aby stać się kolejnym hitem TikTok, z filmami regularnie prezentowanymi na głównym kanale w aplikacji. Wszystko czego potrzebujesz to jakiś talent i dużo ciężkiej pracy.

Jak uzyskać zweryfikowany znacznik wyboru (dawniej Crown) w TikTok 4

Co rozumiemy przez to? Proste: użytkownicy TikTok zawsze szukają nowych treści do naśladowania. Dzięki średniej długości filmu TikTok będącego dość krótki, to nic dziwnego, że użytkownicy są zawsze głodni więcej treści. Więc co to znaczy od ciebie? Jeśli jesteś gotów nauczyć się podstaw i zaawansowane etapy tworzenia filmu TikTok które świeci wśród reszty, i zrobić to konsekwentnie przez dostatecznie długi okres, jesteś zobowiązany do rozpoczęcia bycie zauważonym.

Oczywiście zawsze istnieje sposób na przyspieszenie bycia zauważonym, w tym celu przechodzimy do kroku drugiego.

Śledź użytkowników, aby zdobyć więcej obserwujących

Mamy cały artykuł dostępny tutaj, aby sprawdzić, w jaki sposób zdobyć więcej fanów w TikTok, ale krótka wersja jest taka: skoro masz treść, która jest nie tylko szacunku, ale prezentuje swoje talenty w najlepszy możliwy sposób, można użyj funkcji śledzenia aplikacji, aby zostać zauważonym przez nowych użytkowników. Proponujemy co dziesięć potężnych klipy TikTok, uczynić je możliwie najlepiej, praca, i nie bój się próbować czegoś nowego lub wyjść na zewnątrz pudełka. Gdy to zrobisz, możesz zacząć korzystać ze strony z nagłówkiem aplikacji, aby znaleźć nowych użytkowników. Odśwież swój kanał i zacznij szukać nowych klipów opublikowanych przez znanych i prawdopodobnie już ukoronowanych użytkowników TikTok. Następnie przejrzyj komentarze do tych filmów, aby znaleźć konta osób, które korzystają z treści opublikowanych przez tego użytkownika.

Gdy znajdziesz ostatnio opublikowany komentarz, kliknij konto, aby dodać ten profil do listy obserwowanych. Gdy użytkownik otrzyma powiadomienie, że już po nich, wielu będzie skłonny, aby sprawdzić swoją stronę, a ponieważ masz kilka klipów wielki TikTok już pisał na swoim koncie, jesteś prawdopodobnie dostać follow plecy.

Jak uzyskać zweryfikowany znacznik wyboru (dawniej Crown) w TikTok 5

Nie każdy ma zamiar śledzić cię z powrotem. Kluczem tutaj nie jest zniechęcenie i trzymanie się go najlepiej, jak potrafisz. Użytkownicy TikTok często są spragnieni nowych treści i nowych twórców. Jeśli Twoje klipy są dobre i nadal stosujesz tę strategię, aby zdobywać nowych obserwujących, wkrótce zaczniesz otrzymywać następujące.

Użyj odpowiedniego sprzętu—I odpowiednie piosenki

Jeśli masz problemy przyciąga grupę zwolenników, upewnij się, że Twoje filmy TikTok są najlepszym mogą one być. Zacznij od sprawdzenia, gdzie jesteś filmowanie. Rozejrzyj się po okolicy i upewnij się, że masz piękne tło, na zewnątrz lub w domu. Jeśli kręcisz w swoim pokoju, pamiętaj, aby posprzątać. Nikt nie chce oglądać wideo, które odbywa się w brudnej sypialni. Następnie, aby Twoje filmy wyglądały o wiele lepiej, znajdź sposób na nagrywanie filmów bez konieczności trzymania telefonu. Pozwala ci to na swobodne korzystanie z drugiej ręki i wykonywanie szalonych działań bez martwienia się o to, gdzie w danym momencie jest urządzenie. Jeśli nie masz ktoś wokół, aby utrzymać swój telefon, to jest w porządku. Zamiast tego, może chcesz sprawdzić jeden z wielu dostępnych na smartfonie statywy Amazon. Większość z nich jest uniwersalna i kosztuje od 10 do 15 USD na zakup smartfona ten właśnie tutaj.

Jak uzyskać zweryfikowany znacznik wyboru (dawniej Crown) w TikTok 6

Podobnie chcesz mieć pewność, że w swoich filmach używasz odpowiednich piosenek. Możesz lubić niektóre utwory bardziej niż inne, ale jeśli szukasz utworów, które zawierają tylko kilka filmów, nie znajdziesz się na stronie głównej. Jeśli przejrzysz główny kanał w TikTok, prawdopodobnie zauważysz wiele powtórzeń piosenek i klipów. Nie bój się używać tych samych klipów audio w swoich filmach; Korzystając z popularnych mediów, stawiasz sobie krok do przodu na drodze do osiągnięcia celu. Podobnie, można przejrzeć menu wyszukiwania, aby znaleźć utwory, które są obecnie popularne i można przeglądać listy utworów na liście Billboard Hot 100, aby zorientować się, co jest popularne w radiu i Spotify.

Jak uzyskać zweryfikowany znacznik wyboru (dawniej Crown) w TikTok 7

Nie poddawaj się

Tak, może się to wydawać oczywiste, ale mówiłem to wcześniej: staje się skuteczne na terenie jakichkolwiek rozruchów społecznych opartych o ty oddanie w pracy. Nie mogą być komplikacje po drodze, ale jeśli masz talentu, jesteś gotów do wprowadzenia czasu i energii do tworzenia treści i ciężko pracować, aby opublikować swoje filmy i narysować tłum, można zrobić coś z niektórych ciężka praca Ward i skupienie się na celu. Ukoronowanie oznacza, że ​​zostałeś jednym z najlepszych członków witryny, kimś, kto niezawodnie publikuje niesamowite treści, a tysiące fanów śledzą Twój twórczy nastrój. Ale aby się tam dostać, musisz iść naprzód. Rzym, jak mówią, nie został zbudowany w ciągu jednego dnia, a wyznaczanie małych celów może pomóc Ci osiągnąć wszystko, co stanie Ci na drodze.

Znalazłem witrynę, która mówi, że mogą mnie zweryfikować. Czy mogą?

Krótka odpowiedź brzmi: nie. Nie ma miejsce w internecie, które mogą dziś prezent ty weryfikacji na TikTok, mimo kilku miejscach wymienionych w wynikach wyszukiwania Google, które mówią inaczej. Prawda jest taka, że ​​jak na weryfikację Twitter lub InstagramTylko pracownicy TikTok i zespoły mogą udzielać wsparcia koronę do profilu uznają za godne lub konieczne, aby zapobiec aukcji fałszywe.

Im dłuższe wyjaśnienie jest swego rodzaju ostrzeżenie. Te strony i aplikacje, które korony na rynku, albo powiedzieć, że można uzyskać bezpłatne koron tylko przy użyciu swojego systemu, aby uzyskać dostęp do zupełnie nowych sympatie i zwolenników prawie zawsze poprosić o podanie danych logowania, popychając użytkownikom na TikTok do przekazania ich e-mail i hasło w zamian za koronę. Jeśli podasz informacje o koncie jednej z tych fałszywych usług, wiele może się nie udać. W najlepszym wypadku można to uznać za naruszenie warunków usługi TikTok, w ten sposób zmuszając TikTok do anulowania lub zamknięcia konta, zamykając kolekcję filmów i powodując utratę dostępu do wszystkiego, czego nie utworzono ręcznie.

Jak uzyskać zweryfikowany znacznik wyboru (dawniej Crown) w TikTok 8

W najgorszym przypadku osoba, witryna lub usługa otrzymująca dane logowania mogą zalogować się na Twoje konto w Twoim imieniu, zmieniając hasło i trzymając zakładnika konta, dopóki nie zapłacisz za jego odzyskanie. Jeśli używasz tego samego hasła do treści, takich jak e-mail do użytku osobistego, szkole lub pracy, jesteś patrząc na potencjalną utratę danych prywatnych. Nawet jeśli hasło do konta TikTok jest inne niż hasło używane w innych witrynach, większość użytkowników TikTok ma podłączoną do swojego konta jakąś formę mediów społecznościowych, co może prowadzić do problemów w przyszłości, gdy osoba, która uzyskała dostęp do Twoje dane logowania zaczyna pisać treści ze swojej strony.

Podobnie, każde konto TikTok że prosi następuje w zamian za weryfikację w bio profilu są automatycznie oznaczonej w układzie TikTok, zgodnie z witryny pomocy technicznej TikTok użytkownika. Oznacza to, że marketing konta jako sposób na pozyskanie naturalnych obserwujących spowoduje automatyczne zamknięcie przez boty, które sprawdzają konta TikTok pod kątem spamu i prześladowania. Oczywiste, każda możliwość tutaj ma słabe wyniki, więc bez względu na to, jak może się wydawać kuszące, należy w żadnym wypadku nie należy używać witryny lub aplikacji, która obiecuje automatycznych koron na koncie.

***

Może być trudno zobaczyć innych użytkowników z weryfikacją, szczególnie jeśli zaczynasz korzystać z TikTok i chcesz wywrzeć wpływ. Pierwsze kroki w dowolnej aplikacji społecznościowej z publicznymi postami Instagram, YouTubelub TikTok, możesz poczuć się jak długa bitwa pod górę, jeśli szukasz poczucia spełnienia wśród obserwujących i uwagi, które znalazłeś. Weryfikacja pozwala TikTok aby wyróżnić niektóre z jego najlepszych twórców treści na platformie, przy czym większość z tych użytkowników, przesyłając przynajmniej raz dziennie, a często jest opisywany na stronie głównej platformy. Rozpoczęcie w dolnej części platformy może być trudne, a nawet krępujące.

Jak uzyskać zweryfikowany znacznik wyboru (dawniej Crown) w TikTok 9

Ale każdy musi gdzieś zacząć, a dzięki temu, jak TikTok nagradza użytkowników, Ty również możesz zacząć wspinać się na swój cel, jakim jest dotarcie do określonej liczby obserwujących, polubień i poglądów. Osiągnięcie celu otrzymania zweryfikowanego konta w TikTok nie jest w żadnym wypadku niemożliwe i chociaż niektóre aplikacje i strony mogą twierdzić, że mają skróty, wszystkie mają pewien poziom mistyfikacji, a większość z nich powinna być uważana za niebezpieczną dla twojego konta. Ostatecznie kluczem do sukcesu w TikTok jest wypróbowanie wszystkiego, nauczenie się sztuczek, a przede wszystkim utrzymanie głowy. TikTok stał się o wiele bardziej dostępny i odnosi sukcesy niż Musical.ly wcześniej, a dzięki rosnącej rzeszy milionów użytkowników, będziesz chciał pozostać ostry, aby zachować świeżość treści.