Jak uzyskać zwrot pieniędzy w Internecie Apple Sklep z aplikacjami

Jak uzyskać zwrot pieniędzy w Internecie Apple Sklep z aplikacjami 1

Czy kiedykolwiek kupiłeś coś tylko po to, aby go zwrócić? Kto nie, prawda? Być może zwróciłeś buty lub ubrania, ale teraz musisz zwrócić aplikację. Zwrócenie aplikacji jest możliwe, ale musisz pamiętać o kilku rzeczach, jeśli chcesz odzyskać pieniądze.

Apple ma zasady, których musi przestrzegać każdy użytkownik, jeśli chce otrzymać zwrot pieniędzy za zakup. Na przykład istnieją ograniczenia dotyczące czasu zwrotu pieniędzy i tego, czy kupiony produkt został wykorzystany, czy nie. O tym musisz pamiętać, jeśli uważasz, że istnieje szansa, że ​​zwrócisz zakup.

Jak uzyskać zwrot pieniędzy z App Store za pomocą iPada lub iPhone'a

Jeśli kupiłeś aplikację, to są to instrukcje dla ciebie. Otwórz aplikację Mail na urządzeniu z systemem iOS i poszukaj potwierdzenia Apple wysłałem Ci. Gdy paragon jest otwarty, poszukaj linku Zgłoś problem.

Jak uzyskać zwrot pieniędzy w Internecie Apple Sklep z aplikacjami 2

Kiedy dojdziesz do AppleZgłoś stronę problemu, musisz wpisać swoją Apple ID. Wybierz Wybierz problem, a gdy pojawią się opcje menu, wybierz ten, który wyjaśnia, dlaczego chcesz otrzymać zwrot pieniędzy.

Możesz wybierać spośród opcji takich jak:

Chciałbym poprosić o zwrot pieniędzy Nie autoryzowałem tego zakupu Nie zatwierdziłem tego zakupu Nie otrzymałem lub nie mogę znaleźć zakupu w aplikacji Aplikacja (lub w aplikacji) nie instaluje się lub nie pobiera aplikacji nie działa lub nie działa zgodnie z oczekiwaniami

Aby sfinalizować prośbę o zwrot środków, postępuj zgodnie z monitem, aby uzyskać dostęp do pomocy technicznej w sklepie iTunes Store, zgłoszenia problemu lub skontaktowania się z programistą. Nie panikuj, jeśli nie słyszysz Apple od razu, bo powinni się z tobą skontaktować za kilka dni, najwyżej tydzień.


Jak uzyskać zwrot pieniędzy od Apple App Store z dowolnej przeglądarki

Nie ma obowiązku używania iPhone'a lub iPada w celu uzyskania zwrotu pieniędzy za aplikację. Możesz używać dowolnej przeglądarki, a proces jest tak samo prosty, jak w przypadku iPada. Najpierw musisz iść do Apple„s Zgłoś problem strona.

Dodaj swój Apple Identyfikator nazwy użytkownika lub wiadomości e-mail jest w porządku i nie zapomnij dodać hasła. Kliknij kartę opisującą to, co zamierzasz zwrócić, na przykład książkę, muzykę, programy telewizyjne, aplikacje itp.

Jak uzyskać zwrot pieniędzy w Internecie Apple Sklep z aplikacjami 3

Po prawej stronie zakupu zobaczysz link Zgłoś problem. Kliknij na nią i wybierz powód zwrotu. W zależności od przyczyny Apple doradzi ci bezpośredni kontakt z programistą, zaakceptuje twoją prośbę lub skieruje cię do wsparcia iTunes Store. Powinieneś usłyszeć od Apple w ciągu kilku dni.

Pamiętaj, że możesz dokonać zwrotu tylko 90 dni od dnia zakupu. Nie zdziw się, jeśli skontaktuje się z Tobą Apple wyjaśnić dalej, dlaczego chcesz zwrócić aplikację. Jeśli powiesz, że po prostu nie spodobała Ci się aplikacja lub że musisz jej użyć tylko raz, istnieje duża szansa, że Apple odrzuci twoją prośbę o zwrot pieniędzy.


Wniosek

Bez względu na to, ile przeprowadzisz badań, zawsze przyjdzie czas, kiedy będziesz musiał zwrócić aplikację. Aplikacja może być przereklamowana, a kiedy spróbujesz, nie jest to oczekiwane i tylko ulega awarii. Po próbie zwrotu zakupu nie zapomnij podzielić się ze mną swoimi doświadczeniami w komentarzach poniżej.