Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak używać ChatGPT jako generatora podpowiedzi w trakcie podróży?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak używać ChatGPT jako generatora podpowiedzi w trakcie podróży?

Twoja wyobraźnia nie jest już ograniczeniem, gdy tworzysz unikalną grafikę za pomocą Generative sztuczna inteligencja. Możesz teraz używać ChatGPT jako generatora podpowiedzi dla Midjourney, aby rozpalić swoją kreatywność i tworzyć niesamowite dzieła sztuki, które przekraczają ludzką wyobraźnię. Czy jesteś podekscytowany możliwością tworzenia obrazów AI następnego poziomu za pomocą Midjourney? Przygotuj się! Zacznijmy.

W połowie podróży jest jednym z najpopularniejszych i najpotężniejszych narzędzi w Generative AI. Użytkownicy mogą tworzyć oszałamiające efekty wizualne, wprowadzając monit. Wpisanie odpowiedniego monitu jest kluczem do wygenerowania zapierającego dech w piersiach dzieła sztuki, jakiego jeszcze nie widziano. Użytkownicy, którym brakuje kreatywności lub mają ograniczoną wyobraźnię, mogą skorzystać z chatbota AI ChatGPTaby wygenerować unikalne podpowiedzi dotyczące Midjourney.

Aby użyć ChatGPT jako generatora podpowiedzi dla Midjourney, możesz uzyskać dostęp do platformy ChatGPT w celu sformułowania podpowiedzi. Następnie przekaż ChatGPT koncepcję i wyślij Chat GPT z formatowaniem monitów Midjourney i kilkoma przykładowymi monitami. Następnie możesz generować monity, aby je udoskonalić i dostosować, dostosowując monit za pomocą odpowiednich poprawek.

Jedną z głównych przeszkód w planie jest to, że ChatGPT może uzyskiwać dostęp do danych tylko do 2023 r. i nie ma ograniczonej wiedzy o późniejszych wydarzeniach, podczas gdy Midjourney został uruchomiony później w czerwcu 2023 r. Nie zdziw się, jeśli Twój ChatGPT nie rozpoznaje Midjourney. Nie martw się i podążaj za nami, jeśli chcesz użyć ChatGPT jako generatora podpowiedzi dla Midjourney.

Jak utworzyć podpowiedź w trakcie podróży za pomocą ChatGPT?

Nie musisz już być niesamowitym artystą, aby móc tworzyć oszałamiające dzieła sztuki. Z pomocą narzędzi Generative AI, takich jak Midjourney, wszystko, czego potrzebujesz, to wyjątkowe poczucie kreatywności, aby podać szczegółowy opis swojego obrazu, który jest wprowadzany jako monit. Następnie Midjourney przetworzy Twój monit, aby stworzyć grafikę, która najlepiej pasuje do Twojego opisu.

Twoja zachęta jest istotnym czynnikiem, który decyduje o tym, czy generujesz dobry obraz za pomocą Midjourney, czy oszałamiający. W tym miejscu możesz skorzystać z ChatGPT jako osobistego asystenta, aby pomóc w formułowaniu unikalnych i kreatywnych podpowiedzi.

Jedynym problemem jest to, że chociaż Midjourney został uruchomiony później w 2023 r., ChatGPT ograniczył się do braku wiedzy o wydarzeniach po 2023 r. Tak więc, jeśli chcesz używać ChatGPT jako generatora zachęt dla Midjourney, powinieneś najpierw zaktualizować swój ChatGPT, udostępniając podstawowe informacje o Midjourney, udostępnić kilka przykładów podpowiedzi i przeszkolić go z pojęciami, zanim będziesz mógł w pełni z niego korzystać.

Aby to zweryfikować, wpisaliśmy „Czy wiesz, jak wygenerować monit dla Midjourney?” Na co ChatGPT przezabawnie odpowiedział pomysłami na napisanie historii w trakcie podróży.

Krok 1 – Uzyskaj dostęp do platformy ChatGPT

Aby uzyskać dostęp do platformy ChatGPT, przejdź do oficjalnej strony internetowej Open AI i kliknij, aby się zalogować > Wprowadź dane logowania > ChatGPT.

Najlepszą rzeczą w ChatGPT jest to, że możesz wyszkolić to wspaniałe narzędzie AI, aby zaspokajało Twoje potrzeby, aby generować znacznie bardziej wyselekcjonowane i dokładne odpowiedzi na podpowiedzi w trakcie podróży. Nawet jeśli Twój ChatGPT nie rozpoznaje Midjourney na początku rozmowy, możesz poświęcić trochę czasu na wyjaśnienie Midjourney, aby wytrenować ChatGPT za pomocą artykułów referencyjnych.

Pierwszym krokiem do wykorzystania ChatGPT jako generatora podpowiedzi dla Midjourney jest uzyskanie dostępu do ChatGPT. Możesz zalogować się do ChatGPT z Otwórz oficjalną stronę AI.

Krok 1 – Iść do Otwórz sztuczną inteligencjęstrona internetowa.

Krok 2 – Kliknij Zaloguj się.

Krok 3 – Wprowadź swoje dane logowania.

Krok 4 – Wybierz ChatGPT.

Zostaniesz automatycznie przekierowany do swojego ChatGPT.

Krok 2 – Sformułuj swoją podpowiedź

ChatGPT będzie Twoim wzmacniaczem kreatywności, aby generować podpowiedzi dotyczące Midjourney. Ale najpierw powinieneś przekazać mu niezbędne informacje o Midjourney, zanim sformułujesz swoje podpowiedzi. Powinieneś edukować swojego ChatGPT o Midjourney, jeśli chcesz, aby tworzył niesamowite podpowiedzi dla Midjourney. Możesz podejść do ChatGPT i porozmawiać z nim, aby rozpocząć formułowanie podpowiedzi.

Rekommenderad:  Jak zainstalować wtyczki ChatGPT?

Podpowiedź: Zamierzam użyć generatywnej sztucznej inteligencji, Midjourney, aby stworzyć sztukę. Midjourney to nowe narzędzie artystyczne AI, wprowadzone na rynek w 2023 roku, które może tworzyć wspaniałe obrazy na podstawie opisu.

Byliśmy zaskoczeni, że ChatGPT faktycznie miał informacje o danych po 2023 roku. Jednak kiedy skonfrontowaliśmy się z nim i zapytaliśmy „Skąd wiesz o Midjourney?”, przeprosił za zamieszanie i wyjaśnił, że wygenerowane odpowiedzi były czysto fikcyjne.

Następnie przystąpiliśmy do edukowania ChatGPT na temat Midjourney, uzyskując dostęp do oficjalnych i zweryfikowanych informacji dostępnych na naszej stronie internetowej Deasilex.

Krok 3 – Dostarcz ChatGPT z koncepcją

Teraz, gdy pomyślnie przeszkoliłeś ChatGPT, aby zrozumieć Midjourney i jak tworzyć podpowiedzi, nadszedł czas, abyś wybrał koncepcję dla swojej grafiki. Aby użyć ChatGPT jako generatora zachęt dla Midjourney, musisz wybrać koncepcję swojej sztuki.

Midjourney to generator grafiki AI, który wykorzystuje najnowocześniejszą technologię do generowania obrazów o unikalnym stylu artystycznym. Od ilustracji 2D i schematycznych portretów po izometryczne anime i abstrakcyjne formy sztuki, Midjourney może zrobić wszystko. Zastanów się nad rodzajem grafiki, którą chcesz stworzyć, i odpowiednio poinstruuj ChatGPT. Możesz także poprosić ChatGPT o zasugerowanie popularnych koncepcji grafiki AI.

Podpowiedź: Czy możesz zasugerować popularną koncepcję grafiki AI?

Krok 4 – Formatowanie podpowiedzi kanału ChatGPT Midjourney

Każde narzędzie AI do generowania grafiki ma swój własny format, którego muszą przestrzegać wszyscy użytkownicy. Monit może składać się z kilku słów lub wielu zdań. Maksymalny limit podpowiedzi w trakcie podróży został ustalony na 6000 znaków, czyli znacznie więcej w porównaniu z innymi narzędziami graficznymi AI, takimi jak Dall-E, które mają limit 400 znaków. Możesz teraz wprowadzić szczegóły formatowania podpowiedzi Midjourney do ChatGPT przed utworzeniem podpowiedzi.

Podpowiedź: Monity w trakcie podróży powinny mieć maksymalnie 6000 znaków. Dodaj szczegółowe informacje i bądź zwięzły. Używaj opisowego języka, w tym stylu artysty. Odwołaj się do konkretnego filmu i bądź kreatywny.

Midjourney natychmiast wygenerował monit o Midjourney. Jednak nie było to bliskie temu, co mieliśmy na myśli. Postanowiliśmy więc nakarmić go kilkoma przykładowymi podpowiedziami dotyczącymi Midjourney.

Krok 5 – Kanał ChatGPT Niektóre przykładowe podpowiedzi w trakcie podróży

Nie będziesz w stanie z powodzeniem używać ChatGPT jako generatora podpowiedzi dla Midjourney, chyba że podasz próbkę ChatGPT Podpowiedzi w połowie podróży. Teraz, gdy już zapoznałeś się z ChatGPT na temat formatu tworzenia podpowiedzi w trakcie podróży, pamiętając o tym, powinieneś podać kilka przykładowych podpowiedzi w trakcie podróży, skupionych wokół koncepcji, którą wcześniej zdecydowałeś.

Podpowiedź: Pozwólcie, że podam kilka przykładów podpowiedzi, które chciałbym wygenerować dla Midjourney.

 1. Jak wygląda świat za 50 lat, zawiły, bardzo szczegółowy – ar 9:16 – chaos 25 – s 5000 – q2.
 2. Duża chmura z latającymi samolotami, w szczegółowej sztuce fantasy, nocne jądro, promieniste gromady – Fidżi 5.
 3. Rycerz siedzący na smoku jadącym po wodzie, z misternymi szczegółami smoczych oczu i łusek. Rycerz jest dobrze zbudowany w zbroi z łukiem w dłoni – cyfrowo ulepszona grafika, filmowa ostrość 18k – strzał z prostej perspektywy – ar 16:9 – v5.
 4. Podwójna ekspozycja na Fujifilm X-T4, z obiema karuzelami w portretach, z obiektywem 35 mm. Stwórz surrealistyczną kompozycję z -q1-s750-v5.
 5. Współczesna kawiarnia z widokiem ogromnego wiatru zen na przestrzeń, światło świec, 8k, łuk, opera kosmiczna, ray tracing, oktanowy rendering, średni format.

Krok 6 – Generuj podpowiedzi

Wreszcie nadszedł czas, abyś użył ChatGPT jako generatora podpowiedzi dla Midjourney. Po wprowadzeniu przykładowych monitów zauważysz, że ChatGPT generuje monity oparte na Twoich próbkach. Możesz teraz poprosić ChatGPT o większą kreatywność, aby stworzyć szerszą gamę bardziej szczegółowych i surrealistycznych podpowiedzi, które najlepiej odpowiadają Twoim wymaganiom.

Rekommenderad:  Dowiedz się, jak naprawić swój adres e-mail w przypadku awarii

Im bardziej szczegółowa i precyzyjna jest Twoja zachęta, tym lepszy będzie Twój obraz Midjourney. Powinieneś pamiętać o następujących parametrach, gdy używasz ChatGPT jako generatora podpowiedzi dla Midjourney.

1. Dopracuj i dostosuj

Przeczytaj monity generowane przez ChatGPT dla Midjourney. Jest bardzo mało prawdopodobne, że spodoba ci się jeden z monitów, tak jak jest. Możesz poprosić ChatGPT o wygenerowanie większej liczby monitów, dopóki nie znajdziesz takiego, którego możesz użyć w Midjourney. Możesz wybrać dowolny monit, dostosować go do swoich preferencji i dalej dostosowywać, aby nadać mu osobisty charakter.

2. Włącz i rozwiń

Monity jednowierszowe nigdy nie przynoszą pożądanych rezultatów. Jeśli masz na myśli konkretny obraz, który chciałbyś odtworzyć, będziesz musiał osobiście włączyć go do ChatGPT i rozszerzyć monit, dodając do niego skomplikowane szczegóły. Zaleca się podanie w monicie stylu, rozdzielczości, współczynnika proporcji i szczegółów obrazu.

3. Wyjaśnienie przyrostków

Powinieneś dodać sufiks do swoich monitów, który pozwoli Ci ustawić różne parametry, takie jak jakość, zakres stylistyczny, nasiona, wersje i inne. Upewnij się, że wyjaśniłeś korzyści płynące z używania sufiksów w grafice Midjourney w ChatGPT. Jeśli chcesz używać ChatGPT jako generatora monitów w Midjourney, koniecznie zapoznaj się z różnymi sufiksami używanymi do tworzenia podpowiedzi w Midjourney.

 • Współczynnik proporcji (-ar)
 • Jakość (-q < 0,25, .5, 1Lub 2>)
 • Wersja (-v < 1, 2, 3, 4Lub 5>)
 • Stylizuj (-s )
 • Nasiona (-nasiona)

4. Dodatkowe sufiksy, aby ulepszyć ChatGPT

Po wyjaśnieniu sufiksów ChatGPT wygeneruje własną listę sugerowanych monitów. Następnie możesz spersonalizować monit, dodając żądane sufiksy, aby ulepszyć ChatGPT. Baw się przymiotnikami i używaj sufiksów, takich jak piękny, pełen wdzięku, pyszny, brudny itp.

5. Dodatkowe efekty świetlne

Oświetlenie odgrywa ważną rolę w tworzeniu idealnego obrazu Twojej wyobraźni. Upewnij się, że dodałeś szczegóły efektów świetlnych, aby uzyskać pożądane rezultaty. Wspomnij, jeśli chcesz mieć przednie lub tylne oświetlenie, jasne ::1lub przyćmiony ::-0.5 efekty świetlne.

6. Koncentrując się na typie obrazu, którego potrzebujesz

Główny nacisk należy położyć na styl artystyczny typu obrazu, który chcesz stworzyć. Kiedy używasz ChatGPT jako generatora podpowiedzi dla Midjourney, powinieneś precyzyjnie określić gatunek lub projekt swojej grafiki. Na przykład może to być standard, anime, filmy Pixar, cyberpunk, surrealistyczne itp.

7. Dodatkowe typy obrazów, na których należy się skupić

Im dokładniej podasz swój monit, tym bardziej realistyczna i zdefiniowana będzie Twoja grafika. Możesz podać dodatkowe szczegóły typów obrazów, na których ChatGPT może się skupić. Wspomniane nazwisko artysty pomoże w wygenerowaniu obrazu, aby uzyskać pożądane rezultaty. Podaj dowolne nazwisko artysty, np. Picasso, Salvador Dali, Da Vinci itp., aby wygenerować grafikę na podstawie stylów artystycznych stworzonych przez artystę.

8. Poprawianie monitów za pomocą odpowiednich poprawek

Na koniec poczekaj, aż ChatGPT wygeneruje monity na podstawie wszystkich ustawionych parametrów. Następnie możesz dostosować monit, wprowadzając do niego niezbędne poprawki, aby ożywić dzieło swojej wyobraźni. Określ właściwości oświetlenia i renderowania, aby tworzyć kolorowe dzieła sztuki. Wspomnij, jeśli chcesz mieć długą ekspozycję na światło lub efekty wolumetryczne lub kinowe na obrazie. Zaznacz rozdzielczość obrazu jako 4k, 8k lub bardzo szczegółową itp. Możesz także przesłać obraz jako zachętę do odtworzenia fenomenalnych zmian w obrazie.

Użyj podpowiedzi ChatGPT w trakcie podróży

Aby użyć podpowiedzi ChatGPT w trakcie podróży, otwórz Discord > Zaloguj się > Otwórz stronę internetową w trakcie podróży > Dołącz do wersji beta > Zaakceptuj zaproszenie > Kontynuuj > Ikona w trakcie podróży > Wejdź do pokoju > Wpisz zachętę > Wybierz obraz > Skaluj go > Ikona koperty, aby przesłać obraz na DM.

Wreszcie nadszedł czas, abyś użył ChatGPT jako generatora podpowiedzi dla Midjourney. Możesz przejść do oficjalnej strony Midjourney i przekierować do Niezgodalub zaloguj się na swoje konto Discord, aby dołączyć do Serwer w połowie podróży. Upewnij się więc, że masz zweryfikowane konto Discord, aby móc używać ChatGPT jako generatora zachęt dla Midjourney do tworzenia grafiki.

Krok 1 – Otwórz Discord i zaloguj się na swoje konto.

Krok 2 – Przejdź do strony internetowej Midjourney i dotknij opcji Dołącz do wersji beta.

Krok 3 – Kliknij, aby zaakceptować zaproszenie na serwer Midjourney.

Krok 4 – Kliknij Kontynuuj, aby uzyskać dostęp do Bot Discord w połowie podróży.

Krok 5 – Teraz kliknij ikonę Midjourney na lewym panelu, ma ona kształt łodzi.

Krok 6 – Wybierz wejście do pokoju nowicjusza po lewej stronie. (Możesz wybrać dowolny pokój, który wolisz, jeśli jesteś ekspertem i wiesz, jak poradzić sobie z Midjourney)

Krok 7 – Wpisz „/ imagine” w polu zachęty przed wprowadzeniem zachęty.

Krok 8 – Teraz wprowadź monit, który utworzyłeś za pomocą ChatGPT.

Krok 9 – Midjourney automatycznie utworzy dla Ciebie obrazy w ciągu minuty.

Krok 10 – Wybierz jeden z czterech obrazów generowanych przez Midjourney.

Krok 11 – W razie potrzeby przeskaluj obraz lub wprowadź w nim zmiany.

Krok 12 – Kliknij ikonę koperty, aby wysłać obraz do siebie.

Możesz więc z powodzeniem używać ChatGPT jako generatora podpowiedzi dla Midjourney i tworzyć oszałamiające dzieła sztuki.

Sprawdź więcej artykułów na temat sztucznej inteligencji

 1. Jak używać nasion w trakcie podróży?
 2. Jak korzystać z AI w trakcie podróży?
 3. Czy podróż w połowie jest bezpłatna? Ceny w połowie podróży!
 4. DALL-E-MINI vs Midjourney | Porównanie generatorów grafiki AI
 5. Czy DALL-E jest bezpłatny? Generator obrazów AI!
 6. Co to jest mini generator AI Dall-E i jak go używać | Oto Kroki
 7. Discord Generator grafiki AI | Najlepszy generator obrazów AI oparty na Discord!
 8. Jak zamienić myśli w obrazy za pomocą sztucznej inteligencji?
 9. Jak korzystać z Google Imagen AI? Kompletny przewodnik!
 10. Czy możemy wprowadzić nasz tekst, aby wygenerować obraz w Google Imagen AI?
 11. Jak korzystać z Lensa AI w 2023 roku? Korzystaj z generatora obrazów z łatwością!!
 12. Jak tworzyć obrazy w Google Bard? Czy Bard może generować obrazy?

Zakończyć

Technologia AI została stworzona, aby pomagać nam w codziennej pracy. Podczas gdy jesteś zanurzony w cudach technologii sztucznej inteligencji i używasz połączonych sił chatbota sztucznej inteligencji i generatywnej sztucznej inteligencji do tworzenia fenomenalnych dzieł sztuki, pamiętaj, aby te narzędzia sztucznej inteligencji nie ograniczały twojej wyobraźni i kreatywności. Możesz użyć ChatGPT jako generatora zachęt dla Midjourney, jednak pamiętaj, że masz pełną władzę nad swoją sztuką i staraj się nie ograniczać swojego artyzmu do chatbota AI.