Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak używać emotikonów Star Wars na urządzeniach z systemem iOS [iPhone]

Kto nie kocha Gwiezdnych Wojen? Jeśli jesteś fanem Gwiezdnych Wojen, możesz chcieć używać emoji Gwiezdnych Wojen, tym bardziej, że 4 maja i coroczne dyskusje na temat Gwiezdnych Wojen odbywają się mniej więcej w tym czasie. Chociaż oficjalnie nie zobaczysz, jak Gwiezdne Wojny atakują Twoją klawiaturę emoji, możesz wysyłać emoji i naklejki z Gwiezdnych Wojen w swojej ulubionej aplikacji do czatowania. W tym przewodniku dowiesz się, jak używać emotikonów Star Wars na urządzeniach z systemem iOS i aplikacjach iMessage.

Czym są emoji z Gwiezdnych Wojen?

Jak korzystać z emotikonów Star Wars na urządzeniach z systemem iOS [iPhone]Źródło obrazu: Starwars.com

Jeśli masz iPhone’a, niektóre aplikacje są wyposażone w aplikacje iMessage, które możesz dodać do szuflady aplikacji. Aby je znaleźć, otwórz dowolny wątek w Wiadomościach i dotknij ikony App Store w szufladzie. Jeśli nie widzisz szuflady, dotknij ikony App Store obok pola tekstowego, aby ją odkryć. Następnie przeszukaj App Store w zwykły sposób, szukając „Gwiezdnych Wojen”, „Mandalorian” lub innych słów kluczowych. Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie emoji i naklejki z Gwiezdnych Wojen nie są darmowe. Oto lista emotikonów Star Wars, których można używać na urządzeniach z systemem iOS.

Niezależnie od tego, jaki pakiet emoji lub naklejek wybierzesz, zainstaluj go, a następnie wróć do szuflady aplikacji iMessage i wybierz ikonę aplikacji. Następnie należy przewinąć wszystkie postacie i obiekty, wybrać jeden, a zostanie on automatycznie wypełniony w polu tekstowym. Wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć przycisk „Wyślij”. Ważne jest, aby pamiętać, że te emoji i naklejki działają w wiadomościach tekstowych (MMS), a nie tylko w czatach iMessage.