Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak używać Pinterest Aby Etsy wystrzelił w górę sprzedaży Etsy! 2023

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak używać Pinterest Aby Etsy wystrzelił w górę sprzedaży Etsy! 2023

Pinterest jest obecnie na porządku dziennym i chcesz w pełni wykorzystać jego potencjał, aby zwiększyć sprzedaż na Etsy, ale nie wiesz jak?

Martwisz się, że stracisz mnóstwo sprzedaży, ignorując moc Pinterest?

Jeśli jesteś właścicielem małej firmy i masz sklep na Etsy, jedną z najlepszych rzeczy, jakie możesz zrobić w ramach swojej strategii marketingowej, jest nauczenie się, jak używać Pinterest dla Etsy’ego.

Pinterest stał się czymś więcej niż tylko miejscem oglądania ładnych zdjęć.

W ostatnich latach, Pinterest zyskał popularność jako jedno z najbardziej nieocenionych narzędzi marketingowych, które przyciągają ruch do blogów, stron internetowych i oczywiście sklepów Etsy.

Razem, etsy i pinterest to siła, z którą trzeba się liczyć! Chociaż nie ma sklepu na Pinterest, ta platforma może służyć do kierowania ruchu do Twojego sklepu Etsy.

W tym artykule rozpoczynamy szczegółową eksplorację:

 • Co dokładnie Pinterest chodzi o
 • Dlaczego warto zacząć za pomocą Pinterest w celu promowania Twojego sklepu Etsy
 • Jak zaczac za pomocą Pinterest dla Etsy’ego
 • Jak skutecznie połącz swoje Pinterest konto na swoje konto Etsy

Co jest Pinterest?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, czym jest Pinterest i jak działa?

Jeśli nie słyszałeś o Pinterest lub jeśli słyszałeś o tym i zastanawiasz się, o co chodzi Pinterest naprawdę jest, jesteśmy tutaj, aby powiedzieć Ci o tym wszystkim.

Pinterest jest zasadniczo wirtualną wyszukiwarką.

Użytkownicy posiadający konto zwykle przewijają stronę Pinterest feed, szukając rzeczy pasujących do ich zainteresowań. Może to obejmować:

 • Pomysły
 • Porady i wskazówki
 • Krótkie samouczki wideo

Pinterest umożliwia tworzenie dowolnej liczby wirtualnych tablic wizyjnych, dzięki czemu można łatwo kategoryzować interesujące Cię zdjęcia i odpowiednio je oznaczać.

Jeśli przewijałeś przez Pinterest feed i znalazłeś coś, co Ci się podoba lub pomysł, który chcesz wykorzystać później, przypiąłbyś go do jednego ze swoich Pinterest deski.

Raz Pinterest dowie się, jakie są Twoje zainteresowania, platforma generuje więcej treści podobnych do Twoich.

Na przykład kocham koty i zawsze szukam wskazówek i wskazówek, jak zapewnić rozrywkę mojemu domowemu kotu, Sandy.

Kiedy zacząłem szukać pomysłów na rozrywkę dla kotów domowych i przypinałem je do tablicy, którą mogłem nazwać „Kot Rzeczy”, Pinterest prawdopodobnie wygeneruje więcej podobnych treści od innych użytkowników i wyświetli je na moim Pinterest karmić.

Być może zastanawiasz się, jak dokładnie pomoże to Twojej firmie Etsy.

Cóż, jeśli sprzedajesz ekologiczne zabawki dla kota na przykład i przypinasz zdjęcia swoich produktów i innych podobnych produktów na swoim Pinterest pokładzie, te zabawki dla kotów prawdopodobnie pojawią się na moim Pinterest karmić, niezależnie od tego, czy konkretnie ich szukam, czy nie.

Oznacza to, że Twoja firma Etsy prawdopodobnie właśnie zyskała nowego klienta!

To podstawowe podstawy tego, jak Pinterest można wykorzystać do promowania sklepu Etsy i promowania swoich produktów!

Możesz użyć swojego Pinterest tablice, aby zamieścić zdjęcia swoich produktów, oznaczyć je odpowiednimi słowami kluczowymi i pozwolić Pinterest algorytm wyszukiwarki zajmie się resztą!

Więcej informacji o najlepszych słowach kluczowych do użycia na Etsy znajdziesz tutaj!

Ponadto, jeśli chcesz nauczyć się, jak tworzyć wspaniałe przypinki, które zwiększą Twoją sprzedaż na Etsy, powinieneś zapoznać się z niesamowitym kursem Carly Campbell pt. Pinterest Strategie.

Jaka jest różnica pomiędzy Pinterest i Etsy?

Podczas gdy obaj Pinterest i Etsy to z pewnością widok dla obolałych oczu dzięki wspaniałym zdjęciom i atrakcyjnym pomysłom, istnieją pewne podstawowe różnice między tymi dwiema platformami.

Czym więc różnią się Pinterest i etsy?

Jak wspomniano powyżej, Pinterest to tablica wizji, na której ludzie umieszczają lub „przypinają” zdjęcia związane z ich zainteresowaniami i pomysłami.

Pinterest to także wspaniała platforma do czerpania inspiracji, jeśli rozpoczynasz konkretny projekt. Poziom kreatywności, który można znaleźć na Pinterest jest, szczerze mówiąc, zapierający dech w piersiach.

To powiedziawszy, nie jesteś w stanie faktycznie sprzedawać swoich przedmiotów Pinterest. Może kierować ludzi tylko do Twojej witryny.

W kontekście używania Pinterest dla Etsy, najlepiej pomyśleć Pinterest Jak nieograniczona wirtualna tablica ogłoszeń, która służy do informowania ludzi o tym, co sprzedajesz.

Z drugiej strony Etsy to rynek internetowy, na którym małe firmy mogą otworzyć sklep internetowy, aby sprzedawać swoje produkty lub usługi.

Etsy jest raczej wyjątkowy w tym sensie, że jest rynkiem unikalnych przedmiotów, które są wykonane ręcznie lub mają charakter vintage. Jest to wspaniała platforma eCommerce dla tych, którzy mogą nie chcieć inwestować dużych pieniędzy ani wysiłku w zakładanie własnego sklepu internetowego od podstaw.

Rekommenderad:  Jak narysować realistycznego iPhone'a 4 z Photoshopem

Niektóre z głównych produktów, które sprzedają się jak ciepłe bułeczki na Etsy, to:

 • Dzieła sztuki
 • Druki
 • Ręcznie robione przedmioty, takie jak wystrój domu lub biżuteria
 • Materiały do ​​robienia rękodzieła
 • Dostosowana sztuka cyfrowa

Głównym czynnikiem w Etsy jest skupienie się na unikalnych produktach niezależnych sprzedawców. Nie znajdziesz tutaj żadnych produktów ogólnych ani hurtowych na sprzedaż!

Jak używać Pinterest w celu promowania sprzedaży na Etsy

Teraz, gdy wiemy już, jak działają te dwie niesamowite platformy, oto kilka najważniejszych wskazówek, jak z nich korzystać Pinterest w celu promowania Twojego sklepu Etsy.

1.Stwórz Pinterest Konto biznesowe

Jeśli używasz Pinteresta do promowania swojego sklepu na etsy, musisz najpierw utworzyć konto.

Pinterest posiada możliwość założenia konta osobistego oraz konta firmowego.

Będziesz cieszyć się wszystkimi korzyściami płynącymi z możliwości korzystania Pinterest dojechać do Twojego sklepu Etsy, jeśli korzystasz z Pinterest konto biznesowe.

Upewnij się, że Twój Pinterest nazwa użytkownika na tym koncie jest dokładnie taka sama jak nazwa Twojej firmy Etsy oraz że zdjęcia profilowe lub logo są takie same. Pozwala to na łatwą identyfikację Twojej firmy Etsy.

Co ważniejsze, umożliwia klientom łączenie się Pinterest konto do Twojego sklepu Etsy z perspektywy wizualnej.

I w ten sposób łączysz Pinterest z etsy!

2.Utwórz wiele Pinterest Deski

Tutaj leży magia dla ciebie Pinterest strategia marketingowa.

Twórz wiele tablic z różnymi kategoriami. Ważna jest tutaj nazwa, którą oznaczysz każdą tablicę.

Upewnij się, że używane są odpowiednie słowa kluczowe.

Oznacza to użycie tych samych lub wariantów słów kluczowych, których użyłeś w swoich ofertach na Etsy.

Możesz również znaleźć powiązane słowa kluczowe pod Pinterest pasek wyszukiwania u góry strony. Wszystko, co musisz zrobić, to przeprowadzić szybkie wyszukiwanie typów produktów, które sprzedajesz w swoim sklepie Etsy, i voila, Pinterest słowa kluczowe na twoje zawołanie!

Dobrym punktem wyjścia jest utworzenie tablicy dla każdej kategorii produktów, które sprzedajesz w swoim sklepie Etsy.

3.Twórz szpilki dobrej jakości

Pinterest chodzi o oprawę wizualną. Im atrakcyjniejsze zdjęcia, tym większe prawdopodobieństwo, że potencjalny klient kliknie w pinezkę.

Równie ważne jest, aby opisywać swoje produkty tak dokładnie, jak to możliwe, używając słów kluczowych użytych do ich opisania w sklepie Etsy.

Jednym ze sposobów, aby być na bieżąco z grą słów kluczowych podczas opisywania pinów lub dodawania do nich podpisów, jest obserwowanie, jak robią to inni użytkownicy podobnych produktów. Dzięki temu Twoje piny dotrą do odpowiednich odbiorców.

Upewnij się również, że Twoje logo lub nazwa sklepu znajdują się gdzieś na pinezce.

Ułatwia to potencjalnym klientom znalezienie Cię, a także jest świetną strategią brandingową.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o przypinaniu i tworzeniu atrakcyjnych przypinek dla siebie Pinterest tablice, sprawdź ten artykuł, który omawia Pinterest Kursy, które zmienią Cię w A Pinterest Ekspert.

Będziesz dobrze zorientowany Pinterest w krótkim czasie!

Note- Jeśli jesteś bardzo zajęty i nie masz czasu, aby to przeczytać, po prostu weź the Pinterest kurs które pomogło mi zdobyć 10 000 nowych odwiedzających miesięcznie do mojej witryny, w ciągu 3 miesiące!

4.Rozpocznij przypinanie!

Warto w tym miejscu zauważyć, że przypinanie jako konto firmowe wymaga zupełnie innej strategii niż w przypadku losowego przypinania przedmiotów na koncie osobistym.

Niektóre typowe strategie obejmują:

 • Przypinanie produktów związanych z Twoją firmą Etsy

Chociaż z pewnością musisz przypiąć swoje produkty odpowiednim opisem produktu i szczegółami, w tym ceną, ważne jest, aby przypiąć również inne powiązane elementy.

Na przykład, jeśli sprzedajesz ręcznie malowane miski ceramiczne na Etsy możesz też przypiąć inne tematy, które mogą zainteresować Twoich widzów.

Może to obejmować:

 • Inne ręcznie malowane przedmioty
 • Zdjęcia zza kulis lub zdjęcia procesu tworzenia Twoich przedmiotów
 • Rodzaje materiałów, z których wykonane są miski ceramiczne

Nie? Nie. Nie dosłownie ich przygważdżając.

w świecie Pinterestdzielenie się jest rzeczywiście troskliwe.

Przypinanie pinezek konkurencji zwiększa szanse, że widzowie trafią na Twoje produkty jako powiązane. Im więcej przypniesz, tym większa będzie ekspozycja Twoich produktów i Twojej działalności na Etsy

Jak większość rzeczy, spójność jest kluczem do sukcesu w kontaktach Pinterest dla sprzedawców Etsy.

Staraj się przypinać co najmniej raz dziennie na wszystkich swoich tablicach. Chociaż kuszące może być zrobienie czegoś więcej, zwłaszcza gdy jest się włączonym Pinterest może powodować niekończące się przewijanie, staraj się tego nie robić, ponieważ może to denerwować Twoich obserwujących i mogą zgłosić Cię jako spam.

Dlaczego warto używać Pinterest Do Twojego sklepu Etsy?

Ostatnio jedną z bardziej skutecznych strategii stosowanych w celu kierowania ruchu do firm Etsy i zwiększania liczby wyświetleń było korzystanie z Pinterest.

Rekommenderad:  Jak połączyć się z VPN na laptopie w pracy?

Jest tego wiele przyczyn, w tym:

Pinterest udostępnia Twój sklep Etsy zupełnie nowej grupie odbiorców z całego świata. Ostatecznie oznacza to, że możesz przyciągnąć setki potencjalnych klientów, w tym klientów, których być może nawet nie brałeś pod uwagę!

 • Ładny Pinterest Zdjęcia przynoszą więcej klientów

Potencjalnych nabywców zazwyczaj przyciągają zdjęcia produktów, których mogą szukać, oraz Pinterest zapewnia doskonałą platformę do tego.

Pinterest działa jako bezpłatne narzędzie marketingowe. Nie musisz płacić za nic, aby przypiąć. Gdy zrozumiesz koncepcję tworzenia tablic, przypinania zdjęć i używania odpowiednich słów kluczowych, platforma wykona całą pracę za Ciebie!

To sprawia, że ​​marketing na Pinterest dla etsy to mądry pomysł!

 • Etsy i Pinterest Miej związek miłości i miłości!

Etsy i Pinterest nawiązać współpracę, która pomaga sprzedawcom promować ich działalność na Etsy Pinterest.

Oto kilka przykładów:

 • Oferty Etsy mają Pinterest przycisk który pozwala klientom, którzy są w Twoim sklepie Etsy, przypiąć coś, czym są zainteresowani, na swoich własnych tablicach. Daje to następnie ich obserwującym możliwość zobaczenia, co przypięli, co daje zupełnie nową publiczność!
 • Oferty Etsy są automatycznie konwertowane na „Rich Pins”. Są to pinezki, które wyświetlają szczegóły Twoich ofert Etsy w opisie pinezki na Pinterestw tym koszt produktu z Twojej aukcji.
 • Oferty Etsy pojawiają się jako kilka pierwszych wyników wyszukiwania w witrynie Pinterest. Ułatwia to szybkie przyciągnięcie uwagi potencjalnych kupujących i skierowanie ich do Twojego sklepu Etsy.

To z pewnością wydaje się dobrym powodem do promowania etsy na Pintereście!

Jak połączyć swój sklep Etsy z Pinterest 2022

Opcja Pinterest dla etsy w 2022 roku umożliwiła powiązanie sklepu Etsy z Pinterest konto biznesowe.

Jest to również czasami określane jako „twierdzenia” Twój sklep Etsy na Pinterest.

Chociaż nie możesz połączyć Etsy z Pinterestmożesz połączyć Pinterest do Etsy.

Jak połączyć etsy z pinterestem w 2022 roku?

Można to zrobić zaraz po utworzeniu konta firmowego na Pinterest. Wszystko, co musisz zrobić, to:

 • Idź do swojego Pinterest ustawienia
 • Kliknij “Prawo”
 • Kliknij „Etsy”
 • Postępuj zgodnie z prostymi instrukcjami, jak połączyć Pinterest z etsy!

Jeśli zastanawiałeś się, jak używać Pinterest aby przyciągnąć ruch do Etsy, jest to jeden z najlepszych sposobów, aby to zrobić.

Nawet jeśli nie możesz umieścić linku do etsy na Pintereście, nadal możesz używać Pinteresta do kierowania ruchu do swojej witryny etsy.

Niektóre korzyści wynikające z połączenia Twojego sklepu Etsy z Twoim Pinterest konto firmowe obejmuje:

 • Możliwość przeglądania szczegółowych statystyk ile razy Twoje pinezki zostały wyświetlone, ponownie przypięte lub kliknięte
 • Możesz łatwo promować swoje szpilki
 • Jak wspomniano powyżej, Twoje piny zostaną automatycznie przekonwertowane na „Rich Pins” który będzie zawierał wszystkie szczegóły przypisane do Twojego sklepu Etsy
 • Ułatwia to również widzom kliknięcie pinezki i przejście do Twojego sklepu Etsy

Jak połączyć swój sklep Etsy z Pinterest 2023 (zaktualizowany)

Podczas gdy opcja połączenia sklepu Etsy z Pinterest był dostępny w przeszłości, Pinterest usunął tę funkcję w 2023 r.

Nie można już ubiegać się o swoje konta społecznościowe (w tym YouTube, Instagrami Etsy) do Ciebie Pinterest konto, możesz zgłosić tylko roszczenie do swojej witryny i Shopify.

Jednak pinezki zapisane w Twoim Pinterest z kont społecznościowych, które zostały zgłoszone przed wejściem w życie nowych przepisów, nadal będą powiązane z Twoim kontem Pinterest konto.

W przypadku każdej nowej zawartości zapisanej w Pinterest tablice z wcześniej zgłoszonych kont społecznościowych, twoje Pinterest profil nie będzie już widoczny.

Pinterest posiadacze kont firmowych, którzy wcześniej zarezerwowali swoje konta społecznościowe, nadal będą mogli przeglądać dane analityczne dotyczące ich treści społecznościowych, które zostały udostępnione na Pinterest.

Często zadawane pytania dotyczące korzystania Pinterest Dla Etsy’ego

Robi Pinterest Naprawdę pomagasz w sprzedaży na Etsy?

Reklama na Pinterest pomaga ludziom znaleźć to, czego szukają, zwiększając w ten sposób sprzedaż na Etsy.

Na Etsy jest większa liczba kupujących, którzy dokonali konwersji dzięki reklamom zakupów i kolekcji, w porównaniu z kupującymi, którzy nie oglądali tych reklam.

Dotyczy to zwłaszcza nowych nabywców.

Co jest najlepsze Pinterest Strategia dla sprzedawców Etsy?

najlepszy Pinterest Strategią sprzedawców Etsy jest tworzenie wielu pinów dla tych samych produktów. Można to zrobić, używając dwóch lub więcej zdjęć w rozmiarze Etsy, aby stworzyć konwencjonalne Pinterest obraz.

Narzędzia takie jak Canva ułatwiają tworzenie szablonów dla większej liczby przypinek tego samego produktu.

Mogę uzyć Pinterest Obrazy na Etsy?

Możesz użyć Pinterest obrazy na Etsy, ponieważ Etsy może bezpośrednio przypiąć Twoje szpilki zamiast pobierać je ze strony.

Rekommenderad:  Jak wygląda ten emoji na Androidzie?

Szpilki od siebie Pinterest konto przypięte na Etsy pomoże Ci stać się bardziej widocznym. Możesz czerpać pomysły od innych pinnerów, ale upewnij się, że pinezki na Etsy pochodzą z Twojego konta.

Jak podłączyć moją tablicę Etsy do Pinterest?

Zastanawiasz się, jak połączyć etsy z Pinterestem?

Możesz połączyć etsy z Pinterestem w 2022 roku, wykonując te czynności, jednak ta opcja została usunięta od 2023 roku.

Krok 1: Utwórz konto firmowe na Pinterest

Stuknij 2: Iść do Pinterest ustawienia

Krok 3: Kliknij „Zgłoś roszczenie”

Krok 4: kliknij „Etsy” i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby utworzyć link do swojego Pinterest konto

Jak Pinterest Praca?

Pinterest działa jako sieć społecznościowa, która pozwala użytkownikom znaleźć inspiracje i rekomendacje dotyczące ich zainteresowań.

Każdy pomysł jest reprezentowany przez Pin, czyli obraz, który jest wyszukiwany i zapisywany przez Pinterest użytkownicy.

Pinterest pomaga kierować użytkowników do stron internetowych powiązanych z obrazem, zwiększając w ten sposób sprzedaż i ruch.

Jak połączyć Pinterest Na Etsy?

Możesz połączyć swoje Pinterest profilu firmy do Etsy, wykonując te proste czynności:

Krok 1: Idź do swojego sklepu

Krok 2: Kliknij „Edytuj sklep”

Krok 3: Przewiń w dół i dodaj link do swojego Pinterest sklep

Jak sprzedawać dalej Pinterest Z Etsy?

Możesz sprzedawać dalej Pinterest z Etsy, tworząc plik Pinterest pin z aukcji Etsy w następujący sposób:

Krok 1: przejdź do odpowiedniej oferty Etsy

Krok 2: Kliknij „Udostępnij”

Krok 3: Wybierz Pinterest ikonę, otwiera to nowe okno

Krok 4: Wybierz odpowiednią tablicę Pinterest i zapisz pinezkę

Jak promować sklep Etsy na Pinterest?

Aby promować swój sklep Etsy na Pinterestnajlepiej jest utworzyć niestandardowe przypinki dla każdej oferty Etsy, na których można je przypiąć Pinterest.

Wysokiej jakości zdjęcia przypięte do odpowiedniej tablicy w połączeniu z dobrymi opisami to fantastyczny sposób wykorzystania Pinterest aby zachęcić ruch do Twojego sklepu Etsy.

Jak złożyć wniosek o zakupy na Etsy Pinterest?

Nie można już zgłosić roszczenia do sklepu Etsy Pinterest od 2023 r.

Ta opcja wraz z opcją przejęcia innych kont społecznościowych, takich jak Instagram I YouTube został usunięty przez Pinterest.

W przeszłości dostęp do tych opcji można było uzyskać, wybierając opcję „Zgłoś roszczenie” w Pinterest ustawienia konta.

Jak pracować Pinterest?

Możesz tworzyć różne Piny na Pinterest. Prześlij obraz z komputera lub urządzenia mobilnego, aby utworzyć Pina.

Alternatywnie możesz także zapisać Piny z obrazów znalezionych w Internecie.

Zawsze dołączaj opis, tytuł i link do swojej witryny dla każdego Pina utworzonego w celu kierowania ruchu do Twojej witryny.

Używanie Pinteresta do promowania ofert sklepów Etsy to świetny pomysł!

I masz to! Niektóre z najważniejszych wskazówek, które możesz wdrożyć od razu, jeśli próbujesz dowiedzieć się, jak ich używać Pinterest dla Etsy!

Chociaż na początku może się to wydawać zniechęcające i zastraszające, zwłaszcza jeśli jesteś nowy Pinterest i nie masz pojęcia, jak tworzyć tablice lub szpilki, im częściej to robisz, tym łatwiej się to staje.

Po opanowaniu sztuki tworzenia tablic i przypinek będziesz mógł bezproblemowo promować swoją firmę Etsy na Pinterest z prędkością błyskawicy! Dzięki temu Twoja sprzedaż na Etsy z pewnością gwałtownie wzrośnie.

Za pomocą Pinterest dla Etsy to jeden z najlepszych sposobów na zwiększenie ruchu w Twoim sklepie Etsy, zwiększenie liczby wyświetleń, a ostatecznie sprzedaży. W związku z tym wysiłek z pewnością będzie tego wart.

Miłego przypinania!

Powiązane posty dot Pinterest i Etsy:

Table of Contents