Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak włączyć Dolby Atmos w Audible [Spatial Audio]

Powszechnym rodzajem rozrywki i praktycznym sposobem czytania książek w podróży są audiobooki. Dolby Atmos to doskonały przykład tego, jak rozwój technologiczny uczynił audiobooki bardziej wciągającymi.

Format Dolby Atmos to najwyższej klasy technologia dźwięku przestrzennego, która zapewnia dźwięk przestrzenny, dzięki czemu słuchanie audiobooków jest jeszcze bardziej wciągające. Możesz teraz korzystać z tej nowej technologii na obsługiwanych urządzeniach, jeśli jesteś Słyszalny abonent.

Urządzenia obsługujące Dolby Atmos w Audible:

Dolby Atmos jest obecnie dostępny na wybranych smartfonach obsługujących tę technologię. Jeśli jesteś użytkownikiem Apple, większość nowoczesnych produktów Apple wprowadzonych na rynek w iPadzie 7. generacji lub później obsługuje Dolby Atmos w Audible. W przypadku iPhone’ów iPhone XS lub nowszy model będzie także obsługiwał odtwarzanie Dolby Atmos.

W przypadku urządzeń z Androidem kompatybilny będzie każdy smartfon z Dolby Atmos. Jednak smartfony Google Pixel obsługują tylko Dolby Digital Plus i nie obsługują tej funkcji.
Podobnie możesz użyć tej technologii w Amazon Fire HD 10.

Kroki, aby włączyć Dolby Atmos w Audible:

Jak włączyć Dolby Atmos w Audible [Spatial Audio]

  1. Zainstaluj najnowszą wersję Audible na swoim urządzeniu i zaloguj się przy użyciu danych uwierzytelniających Amazon, jeśli masz subskrypcję Audible.
  2. Aplikacja na Twoim telefonie wyświetli każdy tytuł, jeśli wyszukasz w niej „Dolby Atmos”. Wybierz jeden i zacznij grać. Należy pamiętać, że nie ma żadnych ustawień umożliwiających włączenie Dolby Atmos w Audible. Jeśli masz obsługiwane urządzenie, aplikacja automatycznie wyświetli listę książek audio w formacie Dolby Atmos.
  3. Upewnij się, że opcja dźwięku przestrzennego jest włączona w menu ustawień danych i przechowywania. Dzięki temu będziesz mógł doświadczyć przestrzennego dźwięku Dolby Atmos.
  4. Aby zapewnić sobie lepsze wrażenia podczas słuchania audiobooków offline, możesz włączyć opcję pobierania w wysokiej jakości. Dzięki tej opcji audiobook zostanie pobrany w doskonałej jakości, dzięki czemu słuchanie go będzie jeszcze przyjemniejsze.

Dolby Atmos to fantastyczna nowa technologia, która zapewnia dźwięk przestrzenny i sprawia, że ​​słuchanie audiobooków jest jeszcze bardziej wciągające. Możesz teraz korzystać z tej technologii, jeśli masz kompatybilne urządzenie i jesteś subskrybentem Audible. Wśród ponad 50 audiobooków oferowanych obecnie w formacie Dolby Atmos możesz znaleźć coś, co Ci się spodoba. Po prostu zainstaluj najnowszą wersję Audible, wyszukaj audiobook w formacie Dolby Atmos i zacznij słuchać. Aby uzyskać najlepszą jakość, upewnij się, że opcja dźwięku przestrzennego jest włączona w menu ustawień danych i pamięci masowej.