Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak włączyć funkcję Peek a Peek na Snapchacie?

Snapchat to popularna amerykańska aplikacja do przesyłania wiadomości, która w przeciwieństwie do tradycyjnych aplikacji do przesyłania wiadomości umożliwia wysyłanie zdjęć i wiadomości, które znikają po krótkim czasie, co czyni go niezwykle wyjątkowym i tymczasowym sposobem komunikacji.

Na przestrzeni lat programiści Snapchata wprowadzili wiele nowych i interesujących funkcji. Jedną z nich jest funkcja Peek a Peek. Snapchat ma funkcję, która pozwala przesunąć palcem do połowy czyjąś wiadomość i rzucić okiem, nie informując o tym użytkownika. Dostępna jest jednak również funkcja o nazwie Peek a Peek, która pozwala sprawdzić, czy ktoś podglądał.

Jeśli zastanawiasz się, jak korzystać z tej funkcji, ten przewodnik będzie pomocny. W tym przewodniku dowiesz się, jak włączyć funkcję Peek a Peek na Snapchacie.

Jak włączyć funkcję Peek a Peek na Snapchacie?

Funkcja Peek a Peek

Jeśli korzystasz ze Snapchata, funkcja Peek a Peek pozwoli Ci dowiedzieć się, kiedy ktoś sprawdzał Twoje czaty indywidualne lub grupowe. Gdy ktoś spojrzy na rozmowę, w której bierzesz udział, obok czatu w kanale czatu pojawi się emoji Peek a Peek. Zauważysz to tylko wtedy, gdy będziesz przeglądać swój kanał czatu, gdy ktoś będzie podglądał.

Oto wymagania, jeśli chcesz włączyć funkcję Peek a Peek na Snapchacie –

Funkcja Peek a Peek to funkcja premium dostępna tylko dla członków Snapchata. Zanim będziesz mógł to włączyć, musisz mieć subskrypcję Snapchata.

Oto kroki, które musisz wykonać, aby włączyć funkcję Peek a Peek na Snapchacie –

  • Otwórz Snapchata, a następnie dotknij swojego Bitmoji
  • Następnie dotknij Snapchat +
  • Alternatywnie możesz także dotknąć ikony Ustawienia znajdującej się w prawym górnym rogu
  • Następnie jeszcze raz dotknij Snapchat+ i wybierz „Funkcje”
  • Teraz powinieneś włączyć opcję „Zerknij”, aby włączyć tę funkcję