Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak włączyć powiadomienia Gmaila w Google Chrome

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak włączyć powiadomienia Gmaila w Google Chrome

Nadążanie za e-mailami może być trudne, zwłaszcza gdy masz napięty harmonogram. Jeśli korzystasz z Gmaila, być może chcesz być na bieżąco z wiadomościami e-mail bez przełączania się z internetowej usługi poczty e-mail. Na szczęście możesz włączyć powiadomienia bezpośrednio z Chrome.

Jeśli polegasz na Gmailu i chcesz wiedzieć, kiedy e-mail trafia do Twojej skrzynki odbiorczej, ten przewodnik wyjaśni, jak możesz otrzymywać powiadomienia Gmaila w Chrome, wykonując te proste czynności.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Jak włączyć powiadomienia Gmaila w Google Chrome

Aby włączyć powiadomienia Gmaila w przeglądarce, wykonaj poniższe czynności:

1. Upewnij się, że powiadomienia są włączone

Aby sprawdzić, czy powiadomienia są włączone, kliknij trzy pionowe kropki w prawym górnym rogu przeglądarki, a następnie z menu rozwijanego kliknij Ustawienia. Stamtąd kliknij Prywatność i ochrona z zakładki po lewej stronie, a następnie Ustawienia witryny.

Pod Uprawnienia sekcję, znajdź i kliknij Powiadomienia i zapewnić Witryny mogą prosić o wysłanie powiadomień wybrany jest przycisk radiowy.

2. Włącz powiadomienia Gmaila

Teraz otwórz i zaloguj się do Gmaila, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Tutaj włączysz powiadomienia w Gmailu. Kliknij Szybkie ustawieniaikonę w kształcie koła zębatego w prawym górnym rogu strony, a następnie kliknij przycisk Zobacz wszystkie ustawienia przycisk u góry.

w Ogólny kartę, przewiń w dół lub wyszukaj Powiadomienia na pulpicie za pomocą Ctrl + F i kliknij łącze nad przyciskami radiowymi. Gdy w lewym górnym rogu pojawi się monit o powiadomienie, kliknij ikonę Umożliwić przycisk.

Po kliknięciu łącza i zezwoleniu na powiadomienia kliknij jedną z dwóch pierwszych opcji poniżej. Po zakończeniu przewiń w dół strony i kliknij Zapisz zmiany. W przeciwnym razie zmiana nie zostanie zastosowana.

Włączyłeś powiadomienia Gmaila w Chrome i powinieneś otrzymywać powiadomienia o nowych e-mailach, gdy je otrzymasz. Gdy w prawym dolnym rogu pojawi się powiadomienie, dostępne są dwie opcje: kliknij je, aby otworzyć nową kartę, lub zignoruj ​​je, aż zniknie.

Rekommenderad:  Jak pobrać Fedorę na VMware?

Ważne jest, aby pamiętać, że będziesz potrzebować Gmaila otwartego na karcie. Ten przewodnik ma na celu zaoszczędzenie konieczności samodzielnego sprawdzania zakładki okna. Jeśli nie chcesz otrzymywać powiadomień Chrome, wykonaj te same czynności powyżej i kliknij Powiadomienia pocztowe wyłączone w Powiadomienia na pulpicie Sekcja.

Czy możesz dostosować powiadomienia Gmaila?

Możliwe jest dostosowanie powiadomień, ponieważ Gmail oferuje wiele opcji. Aby otrzymywać spersonalizowane powiadomienia, przejdź do Szybkie ustawienia tak jak to zrobiłeś w powyższych krokach. w Ogólny kartę, przewiń w dół lub wyszukaj Powiadomienia na pulpicie.

Po wybraniu jednej z dwóch pierwszych opcji, an Dźwięki powiadomień e-mail pojawi się sekcja z rozwijanym menu. Lista składa się z dźwięków, które można ustawić po otrzymaniu nowej wiadomości e-mail. Aby usłyszeć dźwięk, musisz zwiększyć głośność w komputerze.

Jak włączyć powiadomienia Gmaila za pomocą rozszerzeń Chrome

Instalacja rozszerzenia przeglądarki to kolejna opcja, którą możesz wybrać.

Na przykład Checker Plus dla Gmaila to rozszerzenie, które oferuje więcej sposobów dostosowywania powiadomień. Takie opcje obejmują czerwoną ikonę Gmaila w prawym górnym rogu przeglądarki, nie przeszkadzać w godzinach oraz czytać i usuwać wiadomości e-mail bez otwierania Gmaila.

Notifier for Gmail to rozszerzenie, które może powiadamiać o wiadomościach e-mail z paska narzędzi przeglądarki, w tym otwierać skrzynkę odbiorczą, archiwizować lub usuwać wiadomości e-mail oraz oznaczać je jako spam.

Istnieje wiele innych rozszerzeń Gmaila, których możesz użyć do obsługi wiadomości e-mail.

Korzyści z włączenia powiadomień Gmaila w Chrome

Oprócz oczywistego czynnika wygody, włączenie powiadomień Gmaila w Chrome ma wiele zalet.

1. Aktualizacje w czasie rzeczywistym

Powiadomienia Chrome umożliwiają otrzymywanie powiadomień o nowych e-mailach, w szczególności o pilnych e-mailach lub e-mailach, które chcesz od razu przeczytać.

2. Zwiększona produktywność

Możesz ustawić priorytety dla swoich e-maili i spędzać mniej czasu na sprawdzaniu skrzynki odbiorczej. Podczas korzystania z Gmaila dostępne są dziesiątki skrótów, które zwiększają produktywność podczas wysyłania i odbierania wiadomości e-mail w usłudze.

Rekommenderad:  Szczyt 5 Darmowy rejestrator ekranu dla Windows 10

3. Wielozadaniowość

Dzięki powiadomieniom Chrome możesz kontynuować swoją pracę lub inne sprawy, dzięki czemu możesz być na bieżąco z e-mailami bez konieczności sprawdzania otwartej karty.

Nigdy nie przegap wiadomości e-mail za pomocą przeglądarki Chrome

Zezwalanie na powiadomienia w Chrome to łatwy proces, który pomaga w obsłudze e-maili, niezależnie od tego, czy oczekujesz ważnego e-maila, czy po prostu chcesz być na bieżąco ze swoją skrzynką odbiorczą. Otrzymywanie powiadomień o e-mailach w Chrome nie może być prostsze.

Jeśli ustawienia Gmaila nie wystarczą, możesz zainstalować wiele rozszerzeń, które oferują te same korzyści, w tym opcje dostosowywania, które jeszcze bardziej ułatwiają otrzymywanie powiadomień. Czy kiedykolwiek napotkałeś problem w Gmailu, w wyniku którego przestałeś otrzymywać e-maile? Na szczęście istnieje kilka rozwiązań problemów, których należy użyć, aby to naprawić.