Jak włączyć tryb ciemny w telefonie iPhone SE 2020

Po włączeniu trybu ciemnego w telefonie iPhone SE zobaczysz inny kolor. Tło zmieni kolor na czarny zamiast białego. Poza tym niektórzy uważają, że tryb ciemny może zmniejszyć zmęczenie oczu i nieznacznie zmniejszyć zużycie baterii iPhone’a. Ta funkcja została zaprojektowana tak, aby pasowała do Twoich oczu podczas korzystania z iPhone’a w warunkach słabego oświetlenia. Możesz jednak włączyć tryb ciemny w telefonie iPhone SE w dowolnym momencie. Oto jak.

Zobacz także: Jak przycinać i przycinać wideo na iPhonie 11 – nie jest wymagana aplikacja innej firmy

Jak włączyć tryb ciemny w telefonie iPhone SE

Jak włączyć tryb ciemny w telefonie iPhone SE 2020 1

Istnieją trzy metody włączania trybu ciemnego w telefonie iPhone SE 2020: za pomocą Ustawień, Centrum sterowania lub zapytaj Siri. Wybierz taki, który najbardziej Ci odpowiada.

metoda 1 – Poprzez ustawienia

Aby włączyć tryb ciemny w telefonie iPhone SE, wystarczy otworzyć z ekranu głównego. Tryb ciemny znajduje się w sekcjach na. Więc znajdź i kliknij. Następnie po prostu dotknij. Voila! Tło ekranu Twojego iPhone’a zmienia się z białego na czarny.

metoda 2 – Centrum Kontroli

Jak włączyć tryb ciemny w telefonie iPhone SE 2020 2

Niektórzy użytkownicy uważają, że ta metoda jest łatwiejsza niż pierwsza. Przesuń palcem w górę ekranu od dołu, aby wyświetlić Centrum sterowania. Przytrzymaj ustawienia jasności i dotknij ikony, aby ją włączyć. Ilekroć chcesz korzystać z trybu oświetlenia, wykonaj te same kroki i naciśnij tę samą ikonę, aby go wyłączyć.

metoda 3 – Zapytaj Siri

To najłatwiejszy i najszybszy sposób na włączenie trybu ciemnego na iPhone SE. Tak proste, jak naciśnięcie przycisku home, aby obudzić Siri i powiedzieć „włącz tryb ciemny” lub coś podobnego. Jednak aby skorzystać z tej metody, iPhone musi być podłączony do Internetu. Nie można korzystać z Siri bez Internetu.

Jak zaplanować tryb ciemny na iPhone SE

Jak włączyć tryb ciemny w telefonie iPhone SE 2020 3

Chociaż tryb ciemny jest dobrze używany w warunkach słabego oświetlenia, zawsze możesz go włączyć w dowolnym momencie. Możesz też ustawić tę funkcję, aby automatycznie włączała się w określonym czasie, na przykład od 7 pm do 7 jestem każdego dnia. W ten sposób nie musisz przypominać sobie o włączeniu trybu ciemnego na telefonie iPhone SE. Po ustawieniu harmonogramu ekran iPhone’a automatycznie przejdzie z trybu jasnego do ciemnego.

  • Podnieś iPhone’a i przejdź do sekcji.
  • Przełącz przycisk obok na zielony kolor. Domyślnie tryb ciemny ustawi się automatycznie od zachodu do wschodu słońca.
  • Jeśli chcesz dostosować harmonogram, kliknij opcję i wybierz. Dostosuj czas, dotykając opcji lub.