Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak włączyć wiadomość głosową w Discord

Discord jest liderem, jeśli chodzi o usługi społecznościowe VoIP i komunikatory internetowe. Chociaż Discord z pewnością stał się najlepszy w swojej domenie, brakuje kilku podstawowych funkcji. Jedną z tych podstawowych funkcjonalności jest brak możliwości wysyłania wiadomości głosowych. Jeśli masz coś do powiedzenia, ale wiadomość jest zbyt długa, aby ją wpisać, możesz wysłać wiadomość głosową.

Idziesz wysłać wiadomość głosową na Discordzie, ale potem rozczarowujesz się, gdy dowiadujesz się, że Discord w rzeczywistości nie pozwala na wysyłanie wiadomości głosowych poza kanałami czatu głosowego.

Brak opcji wiadomości głosowych niepokoi użytkowników

Ponieważ użytkownicy nie mogą wysyłać wiadomości głosowych w Discord, powoduje to wiele problemów dla użytkowników. Najlepszą opcją byłoby nagrać swój głos za pomocą dyktafonu i wysłać go jako plik audio do kontaktu w Discord. Z drugiej strony platformy WhatsApp i Telegram mają wbudowaną tę funkcję, dzięki czemu użytkownicy mogą wysyłać ją bezpośrednio ze strony czatu odbiorcy. Wygląda jednak na to, że czekanie wreszcie dobiegło końca. Istnieje sprytne obejście, które pozwoli ci włączyć wiadomość głosową w Discord.

Jak włączyć wiadomość głosową w Discord

Discord oficjalnie rozpoczął wdrażanie tej funkcji, ale robi to etapowo. Obecnie ta opcja została udostępniona tylko w Brazylii, ale możesz ominąć to ograniczenie i cieszyć się tą funkcją na swoim urządzeniu niezależnie od regionu, w którym mieszkasz. Oto jak możesz to zrobić –

  • Aby rozpocząć, musisz odinstalować aktualną wersję Discorda ze swojego smartfona

Odinstaluj Discord i wybierz Brazylię jako wybraną lokalizację w VPN

  • Następnie pobierz i zainstaluj wybraną aplikację VPN
  • Uruchom aplikację i ustaw lokalizację na Brazylia
  • Po zakończeniu należy pobrać i zainstalować plik Aplikacja Discord w wersji beta
  • Uruchom go, a następnie zaloguj się
Wyślij wiadomość głosową przez DiscordŹródło obrazu: Reddit
  • Otrzymasz teraz opcję wiadomości głosowej w Discord