Jak włączyć żyroskop w Call of Duty Mobile?

Żyroskop to jeden z najbardziej przydatnych czujników w każdej grze, takiej jak Call of Duty Mobile. Jeśli Twój telefon lub laptop ma czujnik żyroskopowy, a Ty go nie włączyłeś, ten poradnik jest dla Ciebie. Kroki do włącz żyroskop w Call of Duty Mobile na Androida, iOS, oraz Windows są podane tutaj. Przed Tobą włącz żyroskop w COD Mobile, powiem ci, czym jest żyroskop i jak może ulepszyć twoją grę.

Żyroskop – Jaki jest pożytek w Call of Duty Mobile?

Żyroskop to urządzenie, które ma zamontowany dysk w taki sposób, że może szybko obracać się wokół określonej osi, która może zmieniać się w dowolnym kierunku. Pochylenie koła lub tarczy nie wpływa na oś i w ten sposób żyroskopy są używane do utrzymania punktu odniesienia i stabilności w systemach nawigacyjnych lub stabilizatorach.

Cel żyroskopu w smartfonie jest nieco podobny. Żyroskop w telefonach i laptopach, szczególnie w ultrabookach, jest obsługiwany przez akcelerometr. Akcelerometr w telefonach wykrywa orientację telefonu, a żyroskop dodaje dodatkowe informacje do informacji dostarczanych przez akcelerometr, śledząc obrót lub skręt. Żyroskop wykorzystuje oś X i Y do określenia aktualnej pozycji urządzenia.

Jak włączyć żyroskop w Call of Duty Mobile? 1

Źródło: WikiPedia

Kiedy grasz w Call of Duty Mobile z ustawieniami domyślnymi, żyroskop jest wyłączony. W tym trybie rozglądasz się po grze za pomocą koła lub przycisku obracania na ekranie. Na przykład, gdy skierujesz telefon w górę podczas gry w COD Mobile, zobaczysz niebo, gdy przechylisz się w dół, zobaczysz ziemię. Widok zmienia się wraz z ruchem, pochyleniem i panoramowaniem telefonu.

Gdy żyroskop jest włączony, nie będziesz już używać przycisku/pokrętła obrotu. Będziesz poruszać telefonem tylko w żądanym i wymaganym kierunku, aby rozejrzeć się w grze.

Są gracze, którzy lubią grać w gry z żyroskopem, a duża część graczy wcale tego nie lubi. Powodem jest to, że przy włączonym żyroskopie zawsze musisz się poruszać, a jeśli chodzi o używanie broni w grze, twój ruch musi być niezwykle dokładny. Mówię o ruchu twoich rąk podczas gry. Żyroskopu nie można w ogóle używać, jeśli siedzisz stabilnie w jednym stanie lub leżysz. Aby grać w grę bez poruszania się, powinieneś mieć wyłączony żyroskop.

Jeśli w końcu zdecydowałeś się na użycie Gyroscope w Call of Duty Mobile, kolejne kroki będą dla Ciebie przydatne. Spójrz i włącz to teraz.

Włącz żyroskop w Call of Duty Mobile

 1. Otwórz Call of Duty Mobile na swoim telefonie.
 2. Kliknij ikonę koła zębatego Ustawienia u góry.
 3. Przejdź do zakładki Podstawowe.
 4. Przewiń w dół i znajdź żyroskop.
 5. Teraz włącz żyroskop na całą grę lub włącz go dla ADS.
 6. Zacząć gre.
 7. Przechyl telefon w górę, w dół, w lewo i w prawo, aby się teraz rozejrzeć. To wszystko.
włącz żyroskop w Call of Duty MobileWłączanie żyroskopu w Call of Duty Mobile

Włącz żyroskop w Call of Duty Mobile w Gameloop lub BlueStacks

 1. Otwórz emulator Gameloop lub BlueStacks na swoim komputerze.
 2. Teraz otwórz Call of Duty Mobile.
 3. Kliknij ikonę Ustawienia.
 4. Przejdź teraz do zakładki Podstawowe.
 5. Przewiń w dół i włącz żyroskop.
 6. Rozpocznij grę już teraz. Poruszaj Ultrabookiem, aby rozejrzeć się po grze. To wszystko.
Jak włączyć żyroskop w Call of Duty Mobile? 2

Wniosek

To wszystko. Pomyślnie włączyłeś żyroskop. Korzystając z tego samego przewodnika, możesz go również wyłączyć. Pamiętaj, że jeśli Twoje urządzenie nie posiada czujnika żyroskopowego, opcja Żyroskop będzie wyszarzona i nie będziesz mógł zmienić jej ustawień. W przypadku jakichkolwiek pytań/pytań, skorzystaj z poniższego pola komentarza. Postaram się jak najszybciej skontaktować się z Tobą.

Więcej przewodników mobilnych COD: