Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak włamać się na czyjś Instagram w 2024 roku

Jak włamać się na czyjś Instagram w 2024 roku

Jak włamać się na czyjś Instagram

Instagram jest obecnie jedną z najczęściej pobieranych aplikacji wszelkiego rodzaju. W tym roku z Instagrama korzystało około 1,21 miliarda ludzi na całym świecie.

Wielu użytkowników przesłało do tej aplikacji kilka danych osobowych i wspomnień ze swojego życia w postaci obrazów, filmów i tekstu.

Ale możesz mieć dobre powody, aby chcieć przejąć konto na Instagramie. Konta na Instagramie mogą i często są atakowane przez hakerów.

Jak włamać się na czyjś Instagram

W tym miejscu omówimy wiele technik stosowanych w celu włamania się na konto na Instagramie.

Metoda 1: Próba uzyskania dostępu do czyjegoś Instagrama poprzez zresetowanie hasła e-mail

email Hasło

Instagram można łatwo zhakować, jeśli masz login do adresu e-mail celu. Procedura jest następująca:

  • Najpierw odwiedź Instagram z ich kontem i kliknij link „zagubione hasło”.
  • Po drugie, mogą wprowadzić swój adres e-mail lub nazwę użytkownika, aby zmienić hasło. Nie używaj ich numeru telefonu komórkowego, aby uniknąć wysłania prośby o zresetowanie hasła na telefon. W ten sposób mogą wykryć każdą próbę włamania się na ich konto.
  • Po trzecie, sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą, czy nie ma wiadomości e-mail od Instagrama potwierdzającej Twoją prośbę o zresetowanie. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w wiadomości e-mail, aby ustawić hasło i adres e-mail.
  • Czwartym krokiem jest użycie tych samych danych uwierzytelniających na urządzeniu mobilnym przed wylogowaniem. Jeśli wylogujesz się ze swojego konta, osoba, której Instagram zhakowałeś, zostanie również wylogowana ze swojego konta na jej telefonie.

Metoda 2: Zhakuj czyjeś konto na Instagramie, zmieniając jego hasło

Jeśli masz dostęp do docelowego smartfona, gdy jest on odblokowany, zmiana hasła do Instagrama jest kolejnym skutecznym atakiem.

  • Najpierw musisz otworzyć Instagram na urządzeniu, które chcesz skonfigurować.
  • Po drugie, wybierz Hasło z menu Bezpieczeństwo.
  • Po trzecie, należy wprowadzić zarówno stare, jak i nowe hasło.
  • Po czwarte, z wyświetlonego menu wybierz „Zapisz”.

Po dokonaniu tych modyfikacji wyloguj się ze swojego konta na Instagramie, aby nie mógł już uzyskać do niego dostępu. Możesz teraz uzyskać dostęp do ich konta za pośrednictwem urządzenia mobilnego, korzystając z podanego zaktualizowanego adresu e-mail i hasła.

Metoda 3: Wyłudzanie informacji

Blokada poczty elektronicznej

Instagram nie jest odporny na powszechne stosowanie phishingu w celu uzyskania dostępu do informacji o użytkownikach. W ten sposób hakerzy uzyskali dane logowania użytkownika: bezpośrednio od użytkownika.

Tworzyli kopie legalnych stron internetowych, które wizualnie były identyczne z oryginałami.

Następnie pomyślnie przekierowują użytkownika na fałszywą stronę, na której prawdziwy użytkownik wprowadza swoje dane uwierzytelniające.

Podane przez Ciebie informacje zostaną zapisane na stronie internetowej hakera, umożliwiając mu dostęp.

Aby ukraść dane uwierzytelniające użytkowników, niektóre fałszywe aplikacje udają legalnych sprzedawców, oferując im oferty i rabaty.

Metoda 4: Aplikacje szpiegowskie

Inną metodą uzyskiwania nieautoryzowanego dostępu do konta na Instagramie są aplikacje szpiegowskie.

Oprogramowanie szpiegowskie można umieścić na urządzeniu docelowym na różne sposoby, po czym jego działania zostaną zarejestrowane.

Hasło użytkownika zostanie zapisane i zapisane po jego wprowadzeniu, a następnie będzie można go w przyszłości wykorzystać do logowania się na jego konto na Instagramie.

Jeśli telefon nie jest zrootowany ani po jailbreaku, oprogramowaniu szpiegującemu znacznie trudniej jest monitorować jego działania.

Będziesz więc miał szczęście, jeśli Twój docelowy użytkownik ma urządzenie mobilne zrootowane lub po jailbreaku.

Aplikacje szpiegowskie mogą pomóc Ci monitorować czyjąś aktywność mobilną. Oferują funkcję keyloggera, która może pomóc Ci poznać hasło do konta Instagram celu.

Końcowe przemyślenia

Oto najczęstsze podejścia hakerów do włamywania się na konta na Instagramie wraz ze środkami ostrożności, które możesz podjąć, aby zapewnić bezpieczeństwo swojego konta.

Możesz wypróbować te metody, jeśli z jakiegoś powodu zdecydowałeś się zhakować konta na Instagramie.

Hakerzy stale opracowują innowacyjne metody, z których niektóre mogą początkowo wydawać się nieprzeniknione.

W związku z tym najlepiej byłoby, gdybyś podjął wszelkie niezbędne środki w celu zabezpieczenia swojego konta.