Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak wprowadzić e-mail informacyjny i wysłać e-mail za pośrednictwem hosta panelu C

Kupując hosta w Iranie lub za granicą, powinieneś zapoznać się z jego różnymi częściami. Jedną z atrakcyjnych funkcji hosta C Panel jest dostarczanie wiadomości e-mail. W tym artykule edukacyjnym z bazy wiedzy gospodarza Fa decydujemy, jak wprowadzać informacje i wysyłać e-maile za pośrednictwem gospodarzy. Następnie będziesz mógł zalogować się na konta e-mail w swojej witrynie i wysyłać za jej pośrednictwem wiadomości e-mail, a także będziesz mógł przeglądać otrzymywane wiadomości e-mail. Jeśli korzystasz z Direct Admin Hosting, powinieneś przeczytać tutorial logując się do poczty internetowej Direct Admin.

W tym artykule edukacyjnym poruszymy następujące tematy:

 • Jak zalogować się do hostów poczty internetowej
 • Co to jest Webmail i jak możemy zalogować się do Webmaila i z niego korzystać?
 • Jak wprowadzić adres e-mail w hoście C-Panel
 • Połącz się z hostami poczty e-mail przez port

Jak zalogować się do hostów poczty internetowej

Właściwie po utworzenie konta e-mail w panelu C, teraz powinniśmy móc wysyłać e-maile od naszego dostawcy hostingu za pośrednictwem tego konta i sprawdzać otrzymywane e-maile. W tym samouczku wideo postanowiliśmy nauczyć Cię, jak zarządzać wiadomościami e-mail w ramach hostingu panelu C za pośrednictwem poczty internetowej, więc bądź na bieżąco z resztą tego praktycznego samouczka. Ogólnie mamy dwa sposoby wprowadzania e-maili z panelu C:

 1. Pierwszą metodą logowania się do poczty internetowej jest dla ludzi, którzy mieć dostęp do administracyjnego panelu sterowania C Panel i mogą łatwo uzyskać dostęp do poczty internetowej dowolnego konta e-mail, bez konieczności podawania nazwy użytkownika i hasła. Wpisz tę pocztę internetową.
 2. Drugą metodą logowania do poczty internetowej jest używany dla osób, które nie masz dostępu do panelu sterowania hosta C-Panel, na przykład Twoi pracownicy lub współpracownicy, dla których utworzyłeś konta e-mail w swoim hoście. W przypadku tej metody użytkownicy muszą wprowadzić konkretną stronę oraz nazwę użytkownika i hasło. Wprowadź swoją pocztę internetową, aby każdy pracownik mógł zalogować się na własnej stronie zarządzania kontem e-mail.
CZYTAĆ:  Jak czyścić plamy z wody na kanapie? [Solved] 2024

Co to jest Webmail i jak możemy zalogować się do Webmaila i z niego korzystać?

 • Webmail to internetowy panel sterowania służący do zarządzania pocztą elektroniczną w hostach.
 • Poprzez graficzny interfejs Webmaila możemy sprawdzić przychodzące wiadomości e-mail z kont e-mail utworzonych w naszym hoście.
 • Interfejs graficzny wewnętrznej poczty internetowej jest podobny do interfejsu graficznego Gmaila i Yahoo, z których korzystamy na co dzień.

W tym samouczku wideo nauczymy Cię obu sposobów logowania się do hostów poczty internetowej w podanej kolejności,

1- Jak wprowadzić adres e-mail w hoście panelu C

Ta metoda jest odpowiednia dla osób, które mają dostęp do swoich hostów z panelem C. Jest odpowiedni dla administratorów sieci i właścicieli witryn. Metoda ta nie dotyczy osób, które nie mają dostępu do Panelu C lub dla których zdefiniowałeś konto i nie chcą mieć dostępu do poszczególnych części Panelu C.

 1. Najpierw poprzez naukę wchodzimy do hosta panelu C naszej witryny jak wejdź do panelu C. Ta metoda logowania do hostów poczty internetowej jest przydatna dla osób mających dostęp do zarządzania panelem sterowania C-Panel, czyli hostów.
 2. Zejdźmy nieco w dół i kliknij ikonę kont e-mail w sekcji e-mail.
  E-maile z panelu C
 3. Teraz wchodzimy do sekcji zarządzania kontami e-mail panelu C. Zejdźmy nieco w dół, aby dotrzeć do sekcji Konta e-mail na tej stronie. Oto konta e-mail, które już utworzyliśmy. Na przykład chcemy wprowadzić informacje o koncie poczty internetowej @ mizbanfa. Net oznacza, że ​​to jest e-mail. Aby to zrobić przed tym kontem z poziomu poczty elektronicznej, kliknij przycisk Sprawdź e-mail.
  Jak wprowadzić adres e-mail C-Panel
 4. Czekamy na wejście na tę stronę, na której u góry znajduje się także poczta internetowa napisana w języku angielskim. Oto nasze aplikacje poczty internetowej. 🟢🔵 Mamy na myśli graficzne interfejsy poczty internetowej, które wszystkie robią to samo, ale różne typy mają inny wygląd. Musimy kliknąć żądaną pocztę internetową w sekcji Wybierz domyślną aplikację poczty internetowej.
 5. Klikamy Okrągła kostka ponieważ ma najlepszy i najprostszy interfejs graficzny.
  Jak wejść do C
 6. Teraz przejdziemy do panelu sterowania RoundCube.
CZYTAĆ:  Najpopularniejsze typy rozszerzeń Magento i sposoby ich wykorzystania przy tworzeniu stron internetowych

Jak wejść

Tak, tutaj jest panel sterowania naszych hostów. W sekcji Skrzynka odbiorcza możemy zobaczyć otrzymane e-maile, a poprzez znajdującą się powyżej ikonę tworzenia wiadomości możemy wysyłać nowe e-maile na inne adresy e-mail. W tym panelu sterowania znajdują się ustawienia, które można dostosować do własnych potrzeb.

2- Łączenie się z hostami poczty e-mail przez port

Przejdźmy teraz do drugiego sposobu wejścia do Webmaila, czyli do sposobu, w jaki dana osoba nie ma dostępu do panelu zarządzania stroną c i chce wejść do Webmaila poprzez konkretny adres.

Ta metoda jest bardzo odpowiednia dla Twoich pracowników i współpracowników, dla których utworzyłeś konto e-mail. Aby wejść do poczty internetowej, Twoja domena musi być aktywna, a jej DNS na hoście musi być całkowicie ustawiony.

Gdy domena jest w pełni połączona z hostem, Twoi pracownicy mogą uzyskać dostęp do poczty internetowej na dwa sposoby:

 • Pierwszym sposobem wprowadzenia adresu e-mail C-Bridge jest adres nazwa domeny. ir/poczta internetowa w przeglądarce, gdzie zamiast nazwy domeny należy wpisać adres swojej domeny. Ir.
 • Drugi sposób wejścia do hosta poczty e-mail C-Panel wpisując adres mizbanfa.net:2095 w przeglądarce jest wejście do poczty internetowej poprzez port poczty internetowej w C-Panelu.

Cóż, teraz, gdy adres naszej domeny to mizbanfa.net, wpisujemy w przeglądarce mizbanfatv.ir:2095 i wciskamy Enter i jak widać, wyświetla się nam strona logowania do poczty internetowej.

Jak wejść

W tej metodzie musimy w polu Adres e-mail wpisać adres e-mail, który wpisujemy [email protected], a w polu hasło musimy wpisać hasło do tego konta e-mail, które ustaliliśmy podczas tworzenia konta e-mail w poprzednim tutorialu. Zaczynamy więc wpisywać hasło do tego konta e-mail, bardzo dobrze, teraz klikamy niebieski przycisk logowania, aby wejść na tę stronę i wykonać pozostałe kroki, aby wybrać oprogramowanie poczty internetowej i jak z nim pracować w sekcji Po pierwsze, nauczyliśmy Cię tego samouczka, mamy nadzieję, że dzięki temu samouczkowi będziesz mógł jak najłatwiej wejść na stronę zarządzania pocztą e-mail swojego dostawcy hostingu C-Panel.

CZYTAĆ:  Jak cytować wiadomości w WhatsApp 2024

Jeśli z jakiegoś powodu zapomniałeś hasła do swojego konta e-mail, wejdź do sekcji kont e-mail w panelu C i kliknij przycisk hasła przed żądanym kontem e-mail i ustaw nowe hasło do swojego konta e-mail, a następnie wprowadź to hasło w polu Wprowadź tę stronę do poczty internetowej swojej witryny.

W następnym filmie instruktażowym pt. połącz swoje konto e-mail C-Panel z oprogramowaniem Windows Live Mail. Ty możesz następnie połączyć swoje konta hostingowe poczty e-mail C-Panel z tym oprogramowaniem i wysyłać wiadomości e-mail za pośrednictwem komputera z systemem Windows. Wyślij lub odbierz. W tym artykule próbowaliśmy zbadać różne metody wprowadzania wiadomości e-mail z hostingu C-Panel, które obejmowały logowanie przez witrynę i adres portu oraz bezpośrednie logowanie przez C-Panel. W ten sposób będziesz mógł łatwo zalogować się do sekcji e-mail i zarządzać swoimi e-mailami.

Pobierz motywy WordPressPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoBezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz motywy WordPressdarmowy płatny kurs udemy do pobraniapobierz oprogramowanie karbonnBezpłatne pobieranie motywów WordPresskurs udemy do pobrania za darmo