Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak wyeksportować swoje dane z Internet Explorera 11

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak wyeksportować swoje dane z Internet Explorera 11

Teraz, gdy Microsoft w końcu zrezygnował z Internet Explorera 11, nadszedł czas, aby przejść do nowoczesnej, lepiej obsługiwanej przeglądarki.

Chociaż Microsoft jako jego zamiennik zaproponował Microsoft Edge, nie trzeba rezygnować tylko z produktów Microsoftu. W końcu masz w czym wybierać. Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, i tak będziesz musiał wyeksportować swoje dane z Internet Explorera 11. Dowiedzmy się więc, jak możesz zacząć.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Jak wyeksportować swoje dane z Internet Explorera 11

Eksportowanie danych Internet Explorera 11 to prosta sprawa. A teraz, gdy Microsoft oficjalnie wycofał IE11, teraz jest najlepszy czas, aby usunąć stamtąd wszystkie dane.

Aby rozpocząć, otwórz Internet Explorer, a następnie kliknij plik Ulubione gwiazda. Następnie przejdź do menu rozwijanego i kliknij Importuj lub Eksportuj. od Ustawienia importu/eksportu okno dialogowe, kliknij Eksport do pliku i wybierz Następny przycisk.

Otrzymasz teraz trzy pola wyboru: Ulubione, Kanały I Ciasteczka. Wybierz sekcje, które chcesz wyeksportować, a następnie kliknij Następny. Stamtąd kliknij foldery, które chcesz wyeksportować, a następnie kliknij Następny.

Wybierz miejsce docelowe, w którym chcesz zapisać plik, i kliknij Następny.

Jak tylko to zrobisz, Internet Explorer utworzy na twoim komputerze nowy plik o nazwie bookmark.htm Windows. Na przykład w naszym przypadku będzie znajdować się w prawym rogu w folderze dokumentów. Możesz teraz przenieść ten plik w dowolne miejsce.

Eksportowanie danych przeglądarki Internet Explorer 11 bezpośrednio do przeglądarki

To, o czym rozmawialiśmy powyżej, było tylko jednym ze sposobów przenoszenia danych IE. Oczywiście są na to inne sposoby. Na przykład możesz łatwo przenieść dane przeglądarki Internet Explorer 11 bezpośrednio do nowej przeglądarki.

Pokażemy Ci, jak możesz to zrobić za pomocą Google Chrome.

Rekommenderad:  Jak wyłączyć blokadę numeryczną klawiatury Logitech

Uruchom przeglądarkę Chrome i przejdź do Ustawienia patka. Stamtąd kliknij na Importuj zakładki i ustawienia zakładka pod Ustawienia strona.

Z menu rozwijanego wybierz Internet Explorer i zaznacz wszystkie pola wyboru rzeczy, które chcesz zaimportować. Będzie zawierać takie rzeczy, jak historia przeglądania, ulubione, zapisane hasła, wyszukiwarki i tak dalej. Na koniec kliknij Import.

Zrób to, a wszystkie ważne dane z Internet Explorera zostaną natychmiast zaimportowane do przeglądarki Chrome. Proces jest podobny w przypadku innych przeglądarek, takich jak Firefox, Edge itp.

Eksportowanie danych przeglądarki Internet Explorer 11

Czasy Internet Explorera są daleko w tyle. Teraz jest dobry moment, aby przenieść swoje dane z Internet Explorera do innych szybszych i bardziej niezawodnych przeglądarek. Więc upewnij się, że przeniosłeś swoje dane, zanim porzucisz IE.

Wymieniliśmy opcje, takie jak Chrome, Edge itp. Jako możliwe alternatywy, ale nie musisz ograniczać się tylko do popularnych przeglądarek na rynku. W dzisiejszych czasach nieustannych cyberataków może faktycznie lepiej wypróbować przeglądarkę zorientowaną na bezpieczeństwo.