Jak wyłączyć Bumble Auto-Renewal

Znalezienie daty jest dość łatwe, ponieważ istnieją dziesiątki aplikacji randkowych. Ale który wybrać? Może wybrałeś Bumble, aby spróbować szczęścia, ale ci się nie udało. Teraz chcesz anulować subskrypcję, ale nie masz pewności, jak to się stało.

W tym przewodniku dowiesz się, jak uniemożliwić Bumble odnowienie subskrypcji. Możesz także sprawdzić świetne alternatywy dla Bumble.

Anulowanie Bumble

Jeśli jesteś użytkownikiem Androida i zapłaciłeś za usługę Bumble Boost za pomocą karty kredytowej, wykonaj następujące czynności:

 1. Naciśnij przycisk Menu w lewym górnym rogu ekranu
 2. Przejdź do pola Bumble Boost. Jest pod zdjęciem profilowym.
 3. Wybierz Zarządzaj swoją subskrypcją.
 4. Otworzy się nowe okno. Stąd możesz anulować subskrypcję.

Jeśli zapłaciłeś za Bumble Boost przy użyciu konta Google Play, możesz wykonać następujące czynności:

 1. Iść do Google Play Store.
 2. Otwarte Konto.
 3. Stuknij Subskrypcje. Tutaj znajdziesz wszystkie swoje aktualne subskrypcje.
 4. Znajdź subskrypcję Bumble i anuluj ją.

Jeśli używasz Apple urządzenie, wykonaj następujące kroki:

 1. Uruchom AppStore na iPhonie lub iPadzie.
 2. Stuknij w Apple ID. Jest w górnej części ekranu.
 3. Stuknij Wyświetl Apple ID.
 4. Następnie dotknij Subskrypcje.
 5. Stuknij subskrypcję Bumble, którą chcesz anulować.
 6. Na koniec dotknij Anuluj subskrypcję. Po zakończeniu okresu rozliczeniowego subskrypcja zakończy się.

Trzmiele Alternatywy

Po anulowaniu subskrypcji Bumble może być czas na sprawdzenie alternatywnych rozwiązań jakościowych. Poniższe trzy są jednymi z najlepszych dostępnych aplikacji randkowych. Pamiętaj, aby rozważyć zalety i wady każdego z nich, zanim podejmiesz ostateczną decyzję.

Jak wyłączyć Bumble Auto-Renewal 1

Tinder

Miliony ludzi na całym świecie korzystają z Tindera. Jeśli chcesz zagrać w grę liczbową, Tinder to aplikacja dla Ciebie.

Na Tinderze możesz znaleźć kogoś, z kim można się związać, ale aplikacja jest bardziej związana z przypadkowymi połączeniami.

Profile Tinder są proste, zawierają tylko niezbędne informacje o osobie, z którą chcesz się dopasować. To świetnie, jeśli chcesz podjąć szybką decyzję, ale nie na tyle, by naprawdę kogoś poznać. Może to utrudnić przekaz wiadomości o lodołamaczu.

Możesz użyć Tinder za darmo, ale możesz także uaktualnić do Tinder Plus lub Tinder Gold.

Tinder Plus kosztuje 10 USD miesięcznie, a będziesz mieć następujące korzyści:

 1. Przewijanie do tyłu – będziesz mógł wrócić do ostatniej osoby, którą przesunąłeś i zmienić zdanie.
 2. Nieograniczone przeciągnięcia – w bezpłatnej wersji musisz poczekać 12 godzin po zużyciu wszystkich przydzielonych przeciągnięć. Dzięki tej funkcji możesz przesunąć palcem do treści twojego serca.
 3. Pięć super lajków dziennie – jeśli zobaczysz osobę, z którą naprawdę chciałbyś się spotkać, możesz użyć jednej z nich, aby pokazać, że jesteś bardzo zainteresowany.
 4. Brak reklam – koniec z irytującymi reklamami podczas przeciągania.Jak wyłączyć Bumble Auto-Renewal 2

Tinder Gold kosztuje 15 $ miesięcznie i oferuje te funkcje oprócz tego, co ma Tinder Plus:

 1. Zobacz, kto cię lubi – będziesz mógł zobaczyć osoby, które przesunęły się tuż przed tobą.
 2. Najważniejsze wybory – algorytm Tindera spróbuje znaleźć dopasowanie na podstawie wszystkich zebranych informacji.

OkCupid

OkCupid ma bardziej niezawodne profile randkowe niż aplikacje takie jak Tinder. Możesz odpowiedzieć na pytania, a algorytm spróbuje dopasować Cię do osoby, którą uzna za zgodną.

Ostatnie zmiany i aktualizacje sprawiły, że aplikacja jest bardzo podobna do Tindera, ponieważ większy nacisk położono na aspekt przeciągania aplikacji. Nie możesz też wysłać komuś wiadomości, jeśli nie jesteś jeszcze dopasowany.

Aplikacja jest darmowa, ale masz też kilka opcji subskrypcji.

Lista A (20 USD / miesiąc)

Subskrybowanie tej opcji spowoduje całkowite usunięcie reklam. Będziesz także mógł sprawdzić, czy ktoś cię lubi, zanim jeszcze go polubisz. Usuwa również limit upodobań, dzięki czemu możesz przesuwać morze ludzi bez zatrzymywania się.

Ponadto będziesz mógł wyszukiwać osoby o określonych cechach. Dzięki temu wyszukiwanie będzie bardziej precyzyjne, jeśli nie chcesz tracić czasu na przesuwanie całego dnia.

Premium A-List (35 USD / miesiąc)

Otrzymasz wszystkie korzyści z subskrypcji A-List. Aplikacja poprawi Twój profil raz dziennie, a znajdziesz więcej i lepsze dopasowania.

Zawias

Zawias kładzie nacisk na znajdowanie dopasowań na podstawie twojego Facebook profil. Jest to świetne, jeśli chcesz poznać swoich znajomych Facebook przyjaciele. Nie tak świetnie, jeśli chcesz znaleźć nowych ludzi.

Ostatnio aplikacja przestała zmuszać Cię do rejestracji Facebook, co oznacza, że ​​jego cel zaczął się zmieniać.

Zawias jest znacznie lepszy dla osób, które są zainteresowane długoterminowymi relacjami, ponieważ jest więcej opcji, aby poznać potencjalnego partnera.

Aplikacja jest bezpłatna, podobnie jak dwa poprzednie. Jednak subskrypcja premium da ci o wiele większą kontrolę nad swoimi preferencjami. Możesz filtrować swoje potencjalne daty według wszystkiego, od wzrostu po zażywanie narkotyków. Otrzymasz również nieograniczoną liczbę polubień, a także zobaczysz, kto polubił Cię pierwszy. Subskrypcja kosztuje 10 USD miesięcznie i staje się tańsza, jeśli zapiszesz się na dłuższy okres.

Mnóstwo ryb w morzu

Jeśli wypróbujesz aplikację, która nie zadziała, zawsze możesz anulować subskrypcję i przejść dalej. Próbuj dalej, a ostatecznie znajdziesz idealne dopasowanie.

Dlaczego zdecydowałeś się opuścić Bumble? Która z zalecanych trzech aplikacji najbardziej Ci odpowiada? Powiedz nam o tym w komentarzach poniżej!