Jak wyłączyć dźwięk w Quickbooks

Każdy, kto kiedykolwiek założył własną firmę, wie, że nie jest to łatwe. Nawet jeśli pracujesz nad budowaniem firmy, której zawsze chciałeś, jest w tym wiele. Szczegóły, których nigdy nie oczekiwałeś.

QuickBooks to oprogramowanie księgowe stworzone specjalnie dla małych i średnich firm. Ma to ułatwić i lepiej zorganizować wiele „formalności”. Jest niezwykle szczegółowy i ma mnóstwo przydatnych funkcji. W tym artykule omówimy sposób włączania i wyłączania dźwięku.

Dostosuj dźwięki w arkuszach TS

TSheets to funkcja śledzenia czasu w QuickBooks Online, która zastępuje wszystkie ręczne wprowadzanie danych. Dba o wszystko, co dotyczy śledzenia czasu pracownika. Podobnie jak QuickBooks, jest własnością Intuit. Synchronizuje się z QuickBooks Online, aby śledzić czas klientów, zadań, zajęć i listy płac.

Jeśli jesteś administratorem konta, Arkusze TS będą odtwarzać określone dźwięki, gdy jeden z członków Twojego zespołu się zaloguje lub gdy zmieniają zadania lub klientów. Należy pamiętać, że te dźwięki nadal nie są obsługiwane na urządzeniach mobilnych. Aby skorzystać z tej funkcji, musisz najpierw zainstalować dodatki dźwiękowe. Oto, co musisz zrobić:

 1. Przejdź do menu po lewej stronie i wybierz „Dodatki funkcji”, a następnie wybierz „Zarządzaj dodatkami”.
 2. Przewiń w dół i znajdź „Dźwięki”. Kontynuuj, aby wybrać „Zainstaluj”.

Po zakończeniu instalacji lub jeśli masz już tę funkcję w QuickBooks, możesz wyciszyć lub anulować wyciszenie dźwięków. Aby to zrobić, musisz przejść do:

 1. Przejdź do prawego górnego rogu Arkuszy TS (na komputerze) i kliknij swoją nazwę.
 2. Wybierz ikonę dźwięku.
 3. Aby wyciszyć wszystkie dźwięki, kliknij pole wyboru „Wycisz dźwięki”.
 4. Aby zmienić dźwięki, wybierz menu rozwijane i dokonaj wyboru. Jeśli chcesz usłyszeć dźwięk, kliknij przycisk strzałki w prawo.
 5. W prawym górnym rogu wybierz „x”, aby zamknąć okno.

Jak wyłączyć dźwięk w Quickbooks 1

Wyłączanie sygnału dźwiękowego

Teraz wiesz, jak wyciszyć wszystkie dźwięki w QuickBooks. Ale co, jeśli nie chcesz wyciszyć wszystkiego, tylko konkretny dźwięk, który może być dość uciążliwy.

Podczas nagrywania pozycji dziennika w QuickBooks słychać sygnał dźwiękowy. Jeśli chcesz wyłączyć ten dźwięk, musisz to zrobić:

 1. Przejdź do QuickBooks Start i ekranu głównego.
 2. Następnie przejdź do lewej górnej części ekranu i kliknij „Edytuj”.
 3. Przewiń w dół i wybierz „Preferencje”.
 4. Otworzy się nowe okno. Przejdź na lewo od menu, przewiń w dół i wybierz „Ogólne”.
 5. W menu „Ogólne” usuń zaznaczenie pola „Sygnał dźwiękowy podczas rejestrowania transakcji”.

Otóż ​​to. Podczas nagrywania wpisu do dziennika w QuickBooks nie będzie już słychać żadnych sygnałów dźwiękowych.

Najlepsze funkcje QuickBooks

Prowadzenie firmy może być źródłem wielu problemów. Jedną z najtrudniejszych rzeczy jest śledzenie wszystkiego. QuickBooks znacznie ułatwia. Jakie są więc główne zalety korzystania z QuickBooks?

wyłącz dźwięk QuickBooks

Śledzenie wydatków biznesowych

Łatwo jest zgubić wszystkie tajniki pieniędzy. Tyle rzeczy wymaga uwagi i zawsze pojawiają się nieoczekiwane wydatki. Dlatego ważne jest, aby rejestrować każdy wydatek. Możesz podłączyć QuickBooks do swoich kont bankowych, kart kredytowych i usług takich jak PayPal. QuickBooks zaimportuje i kategoryzuje wszystkie wydatki za Ciebie. Możesz dostosować wszystko i upewnić się, że każdy grosz jest rozliczony.

Możesz użyć aplikacji mobilnej QuickBooks do robienia zdjęć swoich rachunków. Oprogramowanie automatycznie dopasuje te informacje do istniejącej transakcji. Możesz także wyświetlić wbudowany rachunek przepływów pieniężnych i dokładnie wiedzieć, ile masz pieniędzy.

QuickBooks Sound Off

Zarządzaj swoimi rachunkami

Im bardziej Twoja firma się rozwija, tym trudniej jest wyśledzić wszystkie rachunki i ich terminy. Chcesz mieć pewność, że wszystko zostanie zapłacone na czas, więc nie będzie żadnych opóźnień. Jeśli korzystasz z QuickBooks do konfigurowania cyklicznych płatności za rachunki, może to pomóc w utrzymaniu z nimi kontaktu.

Możesz także dokonać częściowej płatności rachunku. Możesz wprowadzić kwotę, którą zamierzasz zapłacić, a QuickBooks automatycznie śledzi wszystko, czego jeszcze nie masz na rachunku.

Łatwość płac

Lista płac jest jednym z najważniejszych aspektów dobrego prowadzenia biznesu. Nie chcesz spóźniać się z pensjami pracowników i nie chcesz żadnych błędów. Ważne jest, aby wszystko działało płynnie w tym dziale. Możesz skonfigurować listę płac raz w QuickBooks i nie musisz już jej zmieniać.

QuickBooks automatycznie oblicza wszystkie podatki, a także rozwiązuje błędy zgłoszenia i płaci kary. Możesz nawet uzyskać dostęp do pełnego pakietu zasobów ludzkich i innych usług, w tym świadczeń i świadczeń pracowniczych.

Jak wyłączyć dźwięk w Quickbooks 2

QuickBooks jest tutaj, aby ci pomóc – cicho

Jest tak wiele wspaniałych funkcji QuickBooks, które mogą znacznie ułatwić prowadzenie firmy. Dla osób, które używają go codziennie i zależą od niego, ważne jest, aby wszystko działało dobrze. Może to obejmować dźwięki. Sygnały dźwiękowe i inne powiadomienia mogą rozpraszać uwagę.

Warto więc wiedzieć, że można całkowicie wyciszyć dźwięki lub wykluczyć sygnały dźwiękowe podczas dokonywania transakcji zapisów księgowych. Jeśli tego chcesz się skupić, jest to całkowicie zrozumiałe.

Czy korzystasz z QuickBooks? Czy masz włączone lub wyłączone dźwięki? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.