Jak wyłączyć lub włączyć przesuwaną klawiaturę w iOS 13

iOS 13 zawiera wiele nowych funkcji, a jedna z tych nowych funkcji jest teraz dostępna dla standardowych klawiatur iOS. Apple Wywołaj tę funkcję QuickPath, aby móc pisać na klawiaturze iPhone’a. Chociaż niektóre aplikacje na klawiaturę dla iOS, takie jak Gboard i Swiftkey, już obsługują tę funkcję, jest to nowa aplikacja dla oryginalnej klawiatury iOS.

Teraz, ponieważ wiele osób woli przesuwać palcem po klawiaturze, nie jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich i jest domyślnie włączone. Chociaż nie powinno cię to powstrzymywać, możesz je wyłączyć, jeśli chcesz.

W ten sposób możesz wyłączyć lub włączyć QuickPath w iOS 13, uruchamiając iPhone’a lub iPoda touch.

Jak wyłączyć klawiaturę suwaka QuickPath na iPhonie

Oto jak szybko wyłączyć pisanie slajdów QuickPath na klawiaturze iPhone’a:

1. Otwórz to Konfiguracje wniosek i udaj się do generał.2. Teraz przewiń trochę w dół i dotknij Klawiatura.3. Teraz przewiń w dół do Przewiń w dół do Type i dezaktywować To. Jeśli chcesz go aktywować, masz dość Spraw aby było możliwe jeszcze raz

Opcja IOS 13, druga zamówiona, pozwala usunąć pomijane słowa za dotknięciem klawisza Delete na domyślnej klawiaturze. Jeśli chcesz, aby klawisz Delete usunął literę zamiast całego słowa, otwórz ją Usuń slajd z tekstem według słowa i dezaktywować To.

.embed-container {position: relative; dolne wypełnienie: 56,25%; wysokość: 0; przelew: ukryty; maksymalna szerokość: 100%; }. osadzony kontener iframe, obiekt .embed-container, osadzony .embed-container {pozycja: absolutna; powyżej: 0; lewo: 0; szerokość: 100%; wysokość: 100%; }

Note QuickPath jest domyślnie włączony w iOS 13, ale jeśli go wyłączysz, możesz włączyć go w tym samym miejscu, o którym mowa powyżej.

Aby zapoznać się z innymi samouczkami, odwiedź sekcję Porady.