Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak wyłączyć powiadomienie o nagrywaniu rozmów w aplikacji Google Phone

Po niedawnym zakazie stosowania aplikacji do nagrywania rozmów w Sklepie Play klienci znaleźli schronienie w aplikacjach telefonicznych OEM, które umożliwiały im nagrywanie rozmów. Jednak w ostatnich latach producenci OEM, tacy jak Xiaomi, Oppo, OnePlus itp., zaczęli korzystać z aplikacji Google na telefon. Aplikacja telefoniczna Google umożliwiała im nagrywanie rozmów, ale informowała także drugą osobę biorącą udział w rozmowie, że rozmowa jest nagrywana.

Nagrywanie rozmów może, ale nie musi być konieczne w życiu codziennym, ale jest kilka przypadków, w których z różnych powodów możemy potrzebować dyskretnego nagrywania rozmów.

Dlatego w tym artykule poprowadzimy Cię, jak wyłączyć zapowiedź nagrywania rozmów w kilku prostych krokach. Przed kontynuowaniem sprawdź lokalne przepisy dotyczące legalności nagrywania rozmów.

Krok 1: Przejdź do Sklepu Play i wyszukaj Telefon aplikację, a następnie odinstaluj wszystkie aktualizacje.

Krok 1 i 2

Krok 2: A teraz szukaj TTSLexx i zainstaluj go.

Krok 3: Przejdź do ustawień i wyszukaj „wyjście tekstu na mowę”.

Krok 3 i 4

Krok 4: Wybierz TTSLexx i dotknij OK, aby zapisać swój wybór.

Krok 5: Przejdź do informacji o aplikacji na telefonie, dotykając ikony przez 2–3 sekundy, a następnie przejdź do pamięci i pamięci podręcznej.

Krok 5 i 6

Krok 6: Wyczyść pamięć podręczną, a następnie wyczyść pamięć.

Alternatywnie, jeśli masz telefon Oppo lub OnePlus, możesz pobrać ODialer ze Sklepu Play. To aplikacja na telefon OEM firmy Oppo. Może nagrywać rozmowy bez ogłaszania ich podczas rozmowy.

I to jest to. Teraz możesz nagrywać rozmowy bez ogłaszania ich podczas rozmów.

Jeśli chcesz to wyłączyć, musisz wykonać te same kroki, z tą różnicą, że w trzecim kroku zamiast wybierać TTSLexx, musisz wybrać Usługi mowy Google.