Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak wyłączyć reklamy w Amazon Fire TV podczas uruchamiania?

Amazon Fire TV to popularne urządzenie do strumieniowego przesyłania multimediów firmy Amazon, za pomocą którego można przesyłać strumieniowo treści wideo, odtwarzać muzykę i wykonywać inne zadania na telewizorze Smart TV. Jednak w ciągu ostatnich kilku lat Amazon Fire TV przekształcił się w platformę wypełnioną reklamami.

Najnowsza aktualizacja pogorszyła sytuację, ponieważ wielu użytkowników zgłaszało wyświetlanie nadmiernych reklam pełnoekranowych podczas uruchamiania telewizorów. Doprowadziło to wielu użytkowników do zastanowienia się, czy można wyłączyć reklamy w Amazon Fire TV podczas uruchamiania. Reklamy podczas transmisji to jedno, ale wyświetlanie ich po włączeniu telewizora zawsze oznaczało katastrofę.

Jeśli masz ten problem, ten przewodnik będzie pomocny. W tym przewodniku dowiesz się, jak wyłączyć reklamy w Amazon Fire TV podczas uruchamiania.

Jak wyłączyć reklamy w Amazon Fire TV podczas uruchamiania?

Wyłącz reklamy w

Jeśli masz problem z wyłączeniem reklam w Amazon Fire TV podczas uruchamiania, istnieją sposoby, aby rozwiązać ten problem. Rozwiązanie tego problemu jest dość proste, ponieważ wystarczy wyłączyć opcję Autoodtwarzania i reklamy spersonalizowane w menu Ustawienia.

Oto kroki, które należy wykonać, aby rozwiązać ten problem –

  • Przejdź do Ustawień w Fire TV
  • Wybierz menu Preferencje
  • Teraz wybierz menu polecanej zawartości
  • Na koniec ustaw obie opcje na „WYŁ”, aby wyłączyć automatyczne odtwarzanie reklam

Jeśli wolisz, możesz także ustawić opcję Dźwięk na „WYŁ.”, jeśli chcesz, aby reklamy były odtwarzane bez dźwięku. Jednak w tym scenariuszu nie będzie żadnych napisów. Ustawienie samej opcji wideo na „OFF” będzie równoznaczne z ustawieniem obu opcji na „OFF”, ponieważ dźwięk nie będzie odtwarzany bez odtwarzania wideo.