Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak wylogować się z Gmaila na dowolnym urządzeniu (komputer stacjonarny, iPhone, Android)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak wylogować się z Gmaila na dowolnym urządzeniu (komputer stacjonarny, iPhone, Android)

Ponieważ Gmail jest bezpośrednio powiązany z Twoim kontem Google, konieczne jest wyloguj się z Gmaila za każdym razem, gdy logujesz się do współdzielonego laptopa/komputera. Dzieje się tak dlatego, że druga osoba może przejąć pełną kontrolę nad Twoim Gmailem (w tym Zdjęciami Google), co może mieć druzgocące konsekwencje.

Komputery i smartphones musisz wylogować się z Gmaila, jeśli chcesz sprzedać urządzenie lub dać je znajomemu/współpracownikowi na kilka dni.

Teraz, gdy przyjrzeliśmy się, jak ważne jest konto Gmail, przyjrzyjmy się szczegółowo, jak łatwo wylogować się z Gmaila.

Jak wylogować się z Gmaila na komputerze lub w Internecie

 1. Uruchom przeglądarkę po zalogowaniu się na konto Google i przejdź do poczta.google.com.
 2. Teraz kliknij swój ikona profilu w prawym górnym rogu ekranu.
 3. Tutaj zobaczysz Wyloguj się przycisk. Kliknij na to, a powinno zostać pomyślnie wylogowane z konta Gmail na laptopie/komputerze.

Jednak Google nadal pamięta Twój adres e-mail, dzięki czemu możesz szybko zalogować się, podając hasło. Zalecamy jednak całkowite usunięcie konta Gmail, jeśli jesteś zalogowany na współdzielonym/publicznym komputerze ze względów bezpieczeństwa i prywatności.

Aby usunąć konto Gmail, wykonaj czynności opisane powyżej i wybierz opcję „Usuń konto” natychmiast po wylogowaniu się z Gmaila.

Jak wylogować się z aplikacji Gmail na telefonach i tabletach

Procedura wylogowywania się z aplikacji Gmail na telefonach jest prawie podobna do tej na komputerze stacjonarnym, ale rozmieszczenie ustawień może być inne na różnych platformach. Przyjrzyjmy się dwóm najpopularniejszym platformom mobilnym: Androidowi i iOS.

Jak wylogować się z Gmaila na smartfonie z Androidem

Wylogowanie się z konta Gmail na urządzeniu z Androidem to dość prosty proces, który można wykonać za pomocą aplikacji ustawień na smartfonie z Androidem.

Proces pozostaje w większości taki sam, z niewielkimi zmianami w zależności od smartfona z Androidem i jego producenta.

 1. Uruchom Ustawienia aplikację na smartfonie z systemem Android i poszukaj pliku Konta zakładka w ustawieniach.
 2. W obszarze Konta kliknij opcję Google i kliknij ikona z trzema kropkami w prawym górnym rogu ekranu (położenie menu z trzema kropkami może się zmienić w innym systemie Android smartphones).
 3. Teraz kliknij na Usuń konto opcję i bum, pomyślnie usunąłeś konto Gmail ze smartfona z Androidem.
Rekommenderad:  Jak naprawić wyszarzone ścieżki w Ableton Live

Jak wylogować się z Gmaila na iPhonie lub iPadzie

Podobnie jak w przypadku Androida, wylogowanie się z Gmaila na iPhonie/iPadzie jest dość proste, więc przyjrzyjmy się temu.

 1. otwarty Ustawienia na iPhonie/iPadzie i przewiń w dół, aż zobaczysz Poczta opcja.
 2. Tutaj wybierz Akonta i kliknij Gmaila.
 3. Teraz naciśnij Usuń konto opcję i potwierdź wyskakujący komunikat. Nie martw się, ponieważ wyloguje się z Gmaila tylko na iPhonie/iPadzie, a nie całkowicie usunie konto Gmail.

Otóż ​​to! Jesteś teraz wylogowany z Gmaila na iPhonie lub iPadzie.

Przeczytaj także: Jak usunąć aplikacje na iPhonie / iPadzie

Wyloguj się zdalnie z Gmaila

Jeśli zgubiłeś urządzenie lub zapomniałeś wylogować się z Gmaila po wyjściu ze szkolnej biblioteki, nadal możesz zdalnie wylogować się z konta Google.

 1. Na swoim laptopie/komputerze przejdź do poczta.google.com i zaloguj się na swoje konto Google (jeśli jesteś już zalogowany, możesz pominąć ten krok)
 2. Kliknij swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu ekranu i wybierz zarządzać swoim kontem Google.
 3. Teraz wybierz bezpieczeństwo z listy rozwijanej i przewiń w dół, aż zobaczysz kartę Twoje urządzenia.
 4. Tutaj kliknij zarządzaj urządzeniema zobaczysz listę wszystkich aktualnie zalogowanych urządzeń Google.
 5. Kliknij ikonę z trzema kropkami obok urządzenia, z którego chcesz się wylogować z Gmaila i wybierz opcję Wyloguj się opcja.

Możesz użyć tej metody do wyloguj się z Gmaila na wszystkich urządzeniach zdalnie, jeśli podejrzewasz poważne próby włamań lub phishingu.

Wylogowanie się z Gmaila może być łatwe

Wylogowanie się z Gmaila powinno być proste dzięki opisanym przez nas krokom. Obecnie zalecamy włączenie 2FA (uwierzytelniania dwuskładnikowego) na koncie Google w celu zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa. Za każdym razem, gdy musisz zalogować się do Gmaila na komputerze publicznym, lepiej skorzystać z trybu incognito w przeglądarkach takich jak Google Chrome lub Microsoft Edge, aby zapewnić prywatność i bezpieczeństwo swoich danych.

Rekommenderad:  Jak wyłączyć komentarze na swoim komputerze Facebook Oś czasu, ściana i profil

Daj nam znać w komentarzach poniżej, jeśli uważasz, że ten artykuł był pomocny i pomyślnie wylogowałeś się z Gmaila.

Wyloguj się z Gmaila: często zadawane pytania

Może być kilka powodów, dla których możesz chcieć usunąć konto Gmail, na przykład spam lub przejście na nową usługę e-mail. W każdym razie usunięcie konta Gmail jest dość proste i napisaliśmy już szczegółowy przewodnik na temat trwałego usunięcia konta Gmail.

Proces wylogowywania się z Gmaila jest podobny na wszystkich urządzeniach z Androidem, niezależnie od marki. Aby wylogować się z konta Gmail na urządzeniu Samsung, przejdź do szuflady aplikacji i dotknij przycisku menu w prawym dolnym rogu. Kliknij „Ustawienia”, a następnie „Konto”. Stąd możesz wylogować się ze swojego konta. Aby uzyskać bardziej szczegółowe instrukcje, postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem powyżej.

Tworzenie kopii zapasowej konta Gmail to dość prosty proces. Omówiliśmy już pięć prostych sposobów tworzenia kopii zapasowych konta Gmail. Obejmuje to korzystanie z Google Takeout, przekazywanie do innej usługi pocztowej, korzystanie z narzędzi do tworzenia kopii zapasowych Gmaila innych firm i nie tylko.

Wylogowywanie się z Gmaila jest częstą czynnością, ale zgłoszono, że przycisk wylogowania zniknął z najnowszych wersji systemu operacyjnego Chrome. Można to jednak osiągnąć na Chromebookach na dwa sposoby: wylogować się zdalnie i ustawić flagi Chrome jako wyłączone.

Aby wylogować się zdalnie wykonaj następujące kroki:

1) Kliknij na 3 kropki znajdujące się po lewej stronie paska adresu (obszaru powiadomień).

2) Wybierz „Ustawienia”.

3) Następnie kliknij „Opcje logowania”.

4) Wybierz opcję „Wyloguj się z Google” w opcji Wyloguj się.

Choć może to zabrzmieć dziwnie, Google nie pozwala użytkownikom na wylogowanie się z tylko jednego konta Gmail, jeśli zalogowali się na wiele kont Google. Jedyna dostępna opcja to „Wyloguj się ze wszystkich kont” podczas korzystania z Gmaila, Zdjęć Google, Dysku Google lub YouTube.

Rekommenderad:  Jak naprawić dryf kontrolera PS4

Rozwiązanie tego problemu wymaga posiadania urządzenia mobilnego. Upewnij się, że jesteś zalogowany w aplikacji Gmail, dotknij zdjęcia profilowego w prawym górnym rogu, wybierz konto Google, z którego chcesz się wylogować, i dotknij Zarządzaj swoim kontem Google. Przesuń i przejdź do karty Bezpieczeństwo i przewiń w dół do Twoje urządzenia sekcję i dotknij Zarządzaj urządzeniami. Teraz znajdź urządzenie, z którego chcesz się wylogować i dotknij Wyloguj się.

Możesz wylogować się z urządzenia, nawet jeśli nie masz do niego dostępu, korzystając z funkcji zarządzania urządzeniami na swoim koncie Google. Ta funkcja przyda się w przypadku zgubienia laptopa lub smartfona.

Aby to zrobić,

 1. Otwórz konto Google w przeglądarce, kliknij swoje zdjęcie profilowe Google i wybierz „Zarządzaj swoim kontem Google
 2. Wybierz Bezpieczeństwo zakładkę i kliknij Zarządzaj urządzeniami na dnie.
 3. Twoje konto Google (i Gmail) wyświetli teraz listę wszystkich zalogowanych urządzeń. Możesz wylogować się z dowolnego urządzenia, klikając przycisk Menu (trzy kropki), a następnie wybierając opcję „Wyloguj się”.
 4. Powtórz ten proces dla wszystkich urządzeń, na których chcesz wylogować się z konta Google.

Table of Contents