Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak wymienić bezpieczny plecak na stacji zakupów w Warzone 2 DMZ Dealmaker

Warzone 2 DMZ Dealmaker to popularna gra wideo dla wielu graczy, która zapewnia wciągające i ekscytujące wrażenia na wirtualnym polu bitwy.

Kluczowym elementem gry jest stacja zakupów, w której będziesz mógł kupić różne przedmioty, które pomogą Ci w dążeniu do zwycięstwa. Wśród różnych dostępnych artykułów bezpieczny plecak jest bardzo poszukiwanym elementem wyposażenia, który zapewnia większą pojemność.

Zdobycie bezpiecznego plecaka będzie wymagało handlu, a gracze powinni poruszać się po zawiłościach ekonomii i strategii zabezpieczenia tego cennego zasobu. W tym przewodniku dowiesz się, jak wymienić bezpieczny plecak na stacji zakupów w Warzone 2 DMZ Dealmaker.

Jak wymienić bezpieczny plecak na stacji zakupów w Warzone 2 DMZ Dealmaker

Jak wymienić bezpieczny plecak na stacji zakupów w Warzone 2 DMZ Dealmaker

Handel barterowy to stosunkowo nowa funkcja w Buy Stations, która umożliwia graczom wymianę bezużytecznych przedmiotów na sprzęt i przedmioty. Nowo dodana frakcja Redacted, która może pochwalić się wieloma trudnymi misjami w strefie zdemilitaryzowanej, ma misję pierwszego poziomu Dealmaker powiązaną z nową mechaniką handlu wymiennego.

Aby ukończyć Dealmaker, gracze będą musieli przynieść co najmniej 3 unikalne przedmioty do stacji zakupów, aby wymienić je na inny przedmiot. Misja ta okazała się dość trudna i będzie wymagać od graczy upolowania trzech wartościowych przedmiotów – wiertarki elektrycznej, złotej czaszki i kanistra z gazem.

  • Wiertarkę elektryczną powszechnie można spotkać w szafkach, garażach i skrzyniach z narzędziami
  • Kanistry z benzyną można również znaleźć w tych obszarach, ale pojawiają się one również w widocznym miejscu na stacjach benzynowych
  • Tymczasem Złotą Czaszkę można znaleźć w twierdzach i innych obszarach o dużym zagęszczeniu wrogich NPC

Kiedy już uporządkujesz te przedmioty, udaj się do dowolnej stacji zakupów w Al Mazrah, a następnie przejdź do zakładki „Handel”. Wymieniaj przedmioty na plecak, wchodząc z nim w interakcję w menu handlu. Będziesz wtedy mógł zdobyć nowy Bezpieczny plecak. Po dokonaniu transakcji pomyślnie ukończysz misję.