Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak wyświetlić historię konwersacji Snapchat «

Ciekawi Cię historia rozmów Snapchata? Nie jesteś sam Snapchat to szeroko stosowana platforma mediów społecznościowych, która pozwala robić dziwne rzeczy w dobry sposób. Chociaż śledzenie działań na Snapchacie jest dość trudne, ponieważ media są usuwane w ciągu 24 godzin, jego funkcje i filtr utrzymują Snapchatter podłączony do niego. Jednym z powodów, dla których rodzice lub rodzeństwo mogą chcieć wiedzieć, co robią ich dzieci, dlatego przedstawię Ci sposób przeglądania historii czatów Snapchata.

Jak wyświetlić historię konwersacji Snapchat

Możesz wyświetlić historię rozmów Snapchata za pomocą metod opisanych poniżej. Podczas gdy ta pierwsza jest rozwiązaniem bezpośrednio z Snapchata, ta druga metoda jest źródłem strony trzeciej.

metoda 1: Pobierz dane Snapchata

Możesz pobrać wszystkie swoje dane bezpośrednio z Snapchata. Odwiedzić Pobierz moje dane sekcja, aby zobaczyć historię rozmów Snapchata.

Możesz uzyskać dostęp do historii logowania i informacji o koncie, historii czatów, historii migawek, historii zakupów, historii konta, znajomych itp. Aby uzyskać wszystkie informacje, zaloguj się na accounts.sna snapchat.com i dotknij opcji „Moje dane”. Kliknij „Prześlij żądanie” znajdujący się na dole. Jeśli zweryfikowałeś swój adres e-mail, Snapchat wyśle ​​link, gdy Twoje dane będą gotowe do pobrania. Kliknij ten link i pobierz swoje dane.

metoda 2: Wyświetl historię Snapchata za pomocą Spyic

Jak wyświetlić historię konwersacji Snapchat

Spyic jest uważany za jedną z najlepszych aplikacji monitorujących Snapchat. Otrzymujesz pełny dostęp do swojej historii Snapchata. Aplikacja jest bezpieczna. Funkcje szpiega w trybie ukrycia. Kliknij ten link i załóż konto w Spyic. Musisz ukończyć konfigurację urządzenia docelowego. Wybierz Snapchat i zaloguj się przy użyciu swoich poświadczeń. Możesz teraz przeglądać historię konwersacji Snapchata wraz z innymi przydatnymi informacjami.

Często zadawane pytania

Czy widzisz historię Snapchata?

Aby wyświetlić historię Snapchat, kliknij ikonę swojego profilu> Stuknij Ustawienia> Odwiedź stronę kont i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby wyświetlić informacje, takie jak data utworzenia konta lub urządzenia, które są zalogowane na Twoim koncie .

Czy Snapchaty wygasają, jeśli ich nie otworzysz?

Snap pozostaje na serwerze, dopóki użytkownicy go nie otworzą. Jeśli użytkownik nie otworzy swoich Snapów przez tydzień, pozostanie na serwerach Snapchata przez ten sam tydzień. Ale jeśli Snap nie otworzy się przez 30 dni, wygaśnie i zostanie usunięty.

wniosek

Oto kilka sposobów przeglądania historii konwersacji Snapchata. Ile razy śledzisz aktywność Snapchata? To jest ważne? Daj nam znać w komentarzach poniżej.